Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Dāvis Ikaunieks

Dāvim Ikauniekam trešie vārti Čehijas čempionātā

Latvijas futbolists Dāvis Ikaunieks sestdien guva savus sezonas trešos vārtus Čehijas augstākās līgas čempionātā, palīdzot Jihlavas Vysočina komandai izbraukumā cīnīties neizšķirti 1:1 (1:0) ar Uherskes Hradištes vienību Slovācko.

Dāvis Ikaunieks: Puslaika pārtraukumā Pahars pateica skarbākus vārdus

“Latvijas futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars piektdien puslaika pārtraukumā pārbaudes mačā pret Luksemburgu pateica skarbākus vārdus, lai komanda saņemtos”, pēc dueļa žurnālistiem norādīja pussargs Dāvis Ikaunieks, kurš šajā spēlē guva savus pirmos vārtus valstsvienībā.

Dāvis Ikaunieks - Virslīgas mēneša labākais futbolists

Žurnālistu balsojumā par šīs SMScredit.lv Virslīgas sezonas oktobra/novembra labāko spēlētāju atzīts FK Liepāja pussargs Dāvis Ikaunieks, savukārt šoreiz Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balva ceļos uz Ventspili – to saņem Pols Ešvorts!

Overtime TV - Dāvis Ikaunieks un Viktors Dobrecovs par FK Liepāja zelta sezonu

26. oktobra Overtime TV studijā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Latvijas futbola čempionvienības FK Liepāja uzbrucējs Dāvis Ikaunieks un galvenais treneris Viktors Dobrecovs. Dāvis pastāstīja par trenera stingrību un vēl citus interesantus atgadījumus!