Svētdiena, 24. oktobris

Renāte, Modrīte, Mudrīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Daugavpils

Pielaikošanas kabīnes putekļos!

Sūdzību dēlis Pielaikošanas kabīnes putekļos! 7

“Izskatās, ka veikalā “New Yorker” Daugavpilī jau ilgu laiku nav uzkoptas pielaikošanas kabīnes, tās ir pilnas ar putekļiem. Putekļi krīt arī uz galvas,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kaspars.

Komercpārvadājumos un lielo pilsētu sabiedriskajā transportā varēs ļaut noteikt iekāpšanu tikai ar Covid-19 sertifikātu

Komercpārvadājumos un lielo pilsētu sabiedriskajā transportā varēs ļaut noteikt iekāpšanu tikai ar Covid-19 sertifikātu 19

Sabiedriskajā transportā pasažieru skaita maksimālā ietilpība palielināta līdz 80% līdzšinējo 65% vietā, savukārt komerciālo maršrutos pārvadātājiem, kā arī valstspilsētu pārvadātājiem būs ļauts organizēt pārvadājumus, kuros uzņems pasažierus tikai ar sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem, paredz valdībā otrdien atbalstītie grozījumi Epidemioloģiskās drošības pasākumos Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

"Kā gaļas gabalu maisā iemeta privātajā mašīnā un nolamāja!" Daugavpils slimnīcas morgā piedzīvotais satriec mirušā tuviniekus

"Kā gaļas gabalu maisā iemeta privātajā mašīnā un nolamāja!" Daugavpils slimnīcas morgā piedzīvotais satriec mirušā tuviniekus 38

Pēc tuvinieka nāves Daugavpils slimnīcā sēru jau tā nomāktos piederīgos satriec ārstniecības iestādes personāla attieksme. Mirušā ķermeni savākt no morga izsaukta nelaiķa meita, kurai tēva mirstīgās atliekas izsniegtas kailas, ievietotas melnā maisā. Pašai nācās mirušā tēva ķermeni ievietot personīgajā automašīnā un vest prom. “Bez Tabu” uzrunāta, slimnīcas vadība atzīst nopietnu komunikācijas kļūmi, jo personāls nepaskaidroja tuviniecei, ka mirušā ķermeņa savākšanai iespējams norīkot apbedīšanas firmu, lai jau tā emocionāli smagajā laikā pēc tēva nāves meitai nebūtu jāredz tuvinieka mirušais ķermenis maisā un jāpārvadā automašīnā.

"Skats pa logu - "Ķīnas mūris"!" Nozagta dienasgaisma, sabojāti īpašumi: daugavpilieši pārvada ēnā beidzot izcīna "sāpju naudu"

"Skats pa logu - "Ķīnas mūris"!" Nozagta dienasgaisma, sabojāti īpašumi: daugavpilieši pārvada ēnā beidzot izcīna "sāpju naudu" 9

Pēc ilgstošas un izmisīgas cīņas par taisnību daugavpilieši, kuru dzīvi un īpašumus negatīvi ietekmējusi Smiltenes ielas pārvada būvniecība, beidzot izcīnījuši kompensācijas. Pašvaldība konceptuāli vienojusies par “sāpju naudas” – vairāk nekā 150 tūkstošu eiro – izmaksāšanu 17 nekustamo īpašumu saimniekiem.

Daugavpils mēra amatu atgūst "Saskaņas" politiķis Elksniņš

Daugavpils mēra amatu atgūst "Saskaņas" politiķis Elksniņš

“Saskaņas” un Latvijas Krievu savienības (LKS) memoranda par koalīcijas izveidi Daugavpils domē dēļ ceturtdien, 1. jūlijā, par Daugavpils domes priekšsēdētāju ievēlēts Andrejs Elksniņš (S), kurš domi vadīja arī iepriekšējā sasaukumā, taču amatu zaudēja.