Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Daugavgrīva

Daugavas ieteka Rīgas jūras līcī nostiprināta ar laukakmeņiem

Daugavas ieteka Rīgas jūras līcī nostiprināta ar laukakmeņiem

Bolderājā atjaunota pastaigu vieta, kas reizē ir arī svarīga būve Rīgas ostas aizsardzībai. Stāsts ir par rudens vējos daļēji sagruvušo Daugavgrīvas dambi, kas šobrīd ir atjaunots, un reizē tas pasargās ostas teritorijā esošos uzņēmumus no applūšanas.

Izdedžos Daugavgrīvā glābēji atrod cilvēka līķi

Izdedžos Daugavgrīvā glābēji atrod cilvēka līķi

Kāda labsirdīga kundze, jūtot, ka ziemā pati nespēs pieskatīt savu vasarnīcu, uzticēja to paziņām, kuriem nav noteiktas dzīvesvietas. Tomēr pēc 5. janvāra nakts notikumiem īpašniece palikusi bez sava vasaras namiņa, bet klaidoņi bez pagaidu mājām, turklāt viens no vīriešiem gājis bojā.

"Kā šķīda... skats varens!" Krītošs koks Daugavgrīvā sadragā automašīnu

"Kā šķīda... skats varens!" Krītošs koks Daugavgrīvā sadragā automašīnu 3

Otrdien, 25. septembrī, rīta pusē visā valstī bija vērojami mainīgi laikapstākļi, tostarp brāzmains vējš. Vispamatīgāk tas bija jūtams piejūras pilsētās un rajonos. Arī Daugavgrīvas mikrorajonā pūtiens bija tik pamatīgs, ka lūza veci koki un kādas automašīnas īpašniecei pamatīgi nepaveicās.

Daugavgrīvā pie kādas kompānijas atrod 47 folijas iepakojumus ar narkotikām

Daugavgrīvā pie kādas kompānijas atrod 47 folijas iepakojumus ar narkotikām 1

5. augustā neilgi pēc plkst. 17.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu aizdomīgu kompāniju Daugavgrīvā. Personas, iespējams, narkotiku reibumā kādu laiku stāvējušas pie kāda daudzdzīvokļu nama, bet pēc tam iegājušas vienā no dzīvokļiem.

VIDEO: viena no noslēpumainākajām vietām Rīgā - Daugavgrīvas cietoksnis

VIDEO: viena no noslēpumainākajām vietām Rīgā - Daugavgrīvas cietoksnis

Pēc vairākiem aizmirstības gadiem un nerealizētām cerībām atkal aktualizējies jautājums par Daugavgrīvas cietokšņa teritorijas atdzīvināšanu. Šis ir viens no noslēpumainākajiem objektiem Rīgā, jo ilgstoši apmeklētājiem bijis slēgts. Iniciatīvu savās rokās tagad ņēmusi vietējo iedzīvotāju grupa un aktīvists Dāvis Kaņepe, kas plašākas sabiedrības piesaistīšanai vietu izvēlējušies mūzikas festivāla norisei.

Daugavgrīvā manīti divi agresīvi aļņi

Daugavgrīvā manīti divi agresīvi aļņi 1

Daugavgrīvā, šodien pamanīti divi agresīvi aļņi, atsaucoties uz policijas informāciju mikroblogošanas vietnē Twitter vēsta Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).