Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Daudzdzīvokļu nami

Cilvēcīga kļūda vai ļaunprātīga vilcināšanās? Daudzstāvu namā notiek ūdensvada avārija, Rīgas namu pārvaldnieks, remonta darbus veic ar mēneša kavēšanos

Cilvēcīga kļūda vai ļaunprātīga vilcināšanās? Daudzstāvu namā notiek ūdensvada avārija, Rīgas namu pārvaldnieks, remonta darbus veic ar mēneša kavēšanos 2

Slapji pleķi kāpņu telpās, cilvēku dzīvokļos, tapetes, kuras no mitruma krīt nost, atrauti ūdens stāvvadu nesedzošās plāksnes, kuras vienkārši atstutētas pret sienu. Sekas iespējamai bezdarbībai, kuras radušās pēc ūdens stāvvada avārijas, lai gan atbildīgie dienesti par to tika informēti laikus.

Krīze Kvēles ielā - mājas iedzīvotāji netiek galā ar garīgi slimu kaimiņieni

Krīze Kvēles ielā - mājas iedzīvotāji netiek galā ar garīgi slimu kaimiņieni

Juglas daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji vēlas tikai vienu – mieru, bet tā vietā rodas pavisam citas sajūtas. Garīgi slima kaimiņiene uzvedas neadekvāti. Viņa apdraud sevi un pārējos, metot ārā pa logu sadzīves mantas un dauzot mājas sienas un ārdurvis, bet pirms dažām dienām aizdedzies pašas sievietes dzīvoklis. Ko šādā situācijā darīt mājas iedzīvotajiem un ka palīdzēt pašai neadekvātajai kundzei?

Ar termokameru parāda, kur ēkai rodas siltuma zudumi

Ar termokameru parāda, kur ēkai rodas siltuma zudumi 3

Ņemot talkā termokameru, valsts finanšu institūcijas “Altum” pārstāvis uzskatāmi parāda siltuma zudumus nenosiltinātā ēkā. Pat ieliktie jaunie plastikāta logi acīmredzami nespēj noturēt siltumu dzīvoklī.