Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Daudzdzīvokļu māja

"Dzīvokļos jūkam prātā!" Ogres dome uzsauc basketbola grozu; bumbas spēle pie logiem gadiem dzen izmisumā

"Dzīvokļos jūkam prātā!" Ogres dome uzsauc basketbola grozu; bumbas spēle pie logiem gadiem dzen izmisumā 17

Bariņš ogrēniešu no Bērzu alejas 8. daudzdzīvokļu nama, kuri apvienojušies aktīvistu biedrībā ar skanīgu nosaukumu “Bērzu alejas 8 lustīgie kaimiņi” 2014. gadā par Ogres novada pašvaldības līdzekļiem, nesaskaņojot ar kaimiņiem no blakus nama, pie šīs kaimiņu mājas uzslēja basketbola grozu. Jau gadiem ilgi bumbas driblēšana, dauzīšana pret mājas sienu tracina šī nama iedzīvotājus. Izrādās, ka pašvaldības uzsauktā basketbola groza izvietošanas vietas izvēle neatbilst vairākiem pašvaldības saistošajiem noteikumiem. Projekts arī paredzēja grozu izvietot citviet, prom no dzīvojamiem namiem, kur bumbas spēle nevienu netraucētu. Spītējot nebūšanām, pašvaldība ilgstoši nav rīkojusies, tāpēc iedzīvotāji vērsās raidījumā “Bez Tabu”.

"Esmu kaut kas kosmisks no augšas!" "Paliec mājās" laikā, iespējams, garīgi slims rīdzinieks pārbauda kaimiņu pacietību

"Esmu kaut kas kosmisks no augšas!" "Paliec mājās" laikā, iespējams, garīgi slims rīdzinieks pārbauda kaimiņu pacietību 4

Laikā, kad nolūkā ierobežot Covid-19 izplatību valstī noteikta ārkārtējā situācija, kuras laikā iedzīvotājus aicina pēc iespējas palikt mājās, Imantas mikrorajonā dzīvojošo rīdzinieku dzīves kvalitāti četrās sienās pamatīgi gandē kaimiņš, kurš pie atvērta loga bieži un skaļi bļaustās un rupji lamājas.

"Nedomāju, ka kādam traucēju!" Šoferi saiet ragos ar veco paaudzi par policijas uzrīdīšanu Rīgas guļamrajonā

"Nedomāju, ka kādam traucēju!" Šoferi saiet ragos ar veco paaudzi par policijas uzrīdīšanu Rīgas guļamrajonā 10

Iļģuciema mikrorajonā dzīvojošie rīdzinieki ir neizpratnē, kāpēc pašvaldības policija soda par auto novietošanu pie daudzdzīvokļu mājas, kur, kā uzskata autovadītāji, automašīnas nevienam netraucē. Pretējās domās gan ir sirmgalve, sodīto autovadītāju kaimiņiene, kura ziņo policijai, jo viņai pie mājas atstātās automašīnas traucē pārvietoties.

"Jums priekšā būs skaista māja?! Ņirgāšanās!" Ulbrokā iedzīvotājus biedē jauna daudzstāvu nama projekts

"Jums priekšā būs skaista māja?! Ņirgāšanās!" Ulbrokā iedzīvotājus biedē jauna daudzstāvu nama projekts 3

Iedzīvotāji Ulbrokā laikus skandina trauksmes zvanu pirms zaļās zonas zaudēšanas. Te iesaistītas vairākas puses, un katra no tām vēlas savu. Pļaviņā pie piecstāvu nama grasās būvēt jaunu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju. Jaunbūves teritorijai piešķirta adrese Peldu iela 2a. Kategoriski pret šo projektu ir potenciālie kaimiņi no Peldu ielas ceturtā nama. Savu viedokli iedzīvotāji pauž arī sabiedriskās apspriešanas laikā.

"Es pielecu kājās, jo domāju, ka reāli te sadegšu!" Īssavienojums daudzdzīvokļu namā Ķengaragā pārbiedē iedzīvotājus

"Es pielecu kājās, jo domāju, ka reāli te sadegšu!" Īssavienojums daudzdzīvokļu namā Ķengaragā pārbiedē iedzīvotājus

Diez vai mums izdosies pierādīt savu taisnību, bet mēs gribam, lai citi nekļūdās un nenonāk līdzīgā situācijā – tā saka kāda Maskavas ielas nama iedzīvotāji Rīgā, pēc tam, kad sajutušies bezspēcīgi strīdā ar Rīgas namu pārvaldi par to, kurš uzņemsies atbildību par zaudējumiem, kas nodarīti elektrības īssavienojuma rezultātā.