Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Daudzbērnu ģimenes

"Tāda mīļa atmosfēra mājās ir." Ciemos pie ģimenes, kurā aug desmit bērni

"Tāda mīļa atmosfēra mājās ir." Ciemos pie ģimenes, kurā aug desmit bērni 5

Latvijā ir gandrīz 200 ģimenes, kurās aug vairāk nekā astoņi bērni, un, pirmkārt, ar šo audzināšanu daudzbērnu ģimenēs nodarbojas tieši mammas. Šo svētdien svinēsim Mātes dienu, tāpēc “900 sekundes” nolēma apciemot vienu no šādām ģimenēm. Marinas un Aleksandra Šumanu ģimenē aug desmit atvases.

Polijā piedzimuši sešīši

Polijā piedzimuši sešīši 13

Polijā kāda sieviete laidusi pasaulē sešīšus – divus zēnus un četras meitenes, pirmdien paziņojusi universitātes slimnīca Krakovā.

Četru bērnu tēvs: Bērni neļauj tev novecot

Četru bērnu tēvs: Bērni neļauj tev novecot 2

Tuvojoties svētdien gaidāmajai Tēva dienai, LNT Ziņu rīta raidījums “900 sekundes” viesojās pie Zaķu ģimenes, kurā tētis Raimonds kopā ar sievu audzina četrus bērnus.

Latvijas simtgades gads izsludināts par Goda ģimenes gadu

Latvijas simtgades gads izsludināts par Goda ģimenes gadu

Otrdien, 15. maijā, Ģimenes dienā, Latvijas simtgades gads izsludināts par Goda ģimenes gadu, – lai teiktu lielu un sirsnīgu paldies ģimenēm ar bērniem, īpaši akcentējot daudzbērnu ģimenes, kā arī lai mainītu sabiedrības attieksmi, kas ne vienmēr ir draudzīga ģimenēm ar bērniem. 

"Mēs neesam vainīgi, ka nevaram iztikt!" Deviņu bērnu ģimene no Varakļāniem sauc palīgā

"Mēs neesam vainīgi, ka nevaram iztikt!" Deviņu bērnu ģimene no Varakļāniem sauc palīgā 474

Deviņu bērnu ģimene Varakļānos vairākkārt aicina ciemos Bez Tabu, lai parādītu, kādos apstākļos spiesti dzīvot. Zepu ģimenē visi deviņi bērni piedzimuši ik pēc gada un ir vecumā no septiņiem līdz piecpadsmit gadiem. Laulībā ar pirmo vīru Lailai ir vēl trīs pieauguši bērni. Iztika ir knapa, jo kopā ar mātes un tēva invaliditātes pensiju un bērnu pabalstiem sanākot vien 1050 eiro mēnesī.

"Palīdzība daudzbērnu ģimenēm"- tukša frāze? Pašvaldība nostāda ubadzes lomā goda ģimenes mammu

"Palīdzība daudzbērnu ģimenēm"- tukša frāze? Pašvaldība nostāda ubadzes lomā goda ģimenes mammu 70

Jelgavas novada pašvaldība it kā sniedz sociālo palīdzību daudzbērnu ģimenēm – nākusi klajā ar jaunu pabalstu izglītībai bērniem no kuplajām ģimenēm. Tomēr ne visas daudzbērnu ģimenes pabalstu var saņemt, jo izpratne par to, kas ir daudzbērnu ģimene, pašvaldībā atšķiras no valsts oficiālās definīcijas, kurai pieturēties iesaka Labklājības ministrija.