Piektdiena, 3. decembris

Baiba, Barbara, Barba

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Datu drošība

"Apple" sola stingrāk aizsargāt lietotāju privātos datus

"Apple" sola stingrāk aizsargāt lietotāju privātos datus

Reaģējot uz datu noplūdes skandālu, kurā pēdējo mēnešu laikā ierauts sociālais tīkls “Facebook”, tehnoloģiju gigants “Apple” paziņojis, ka izstrādās rīkus, kas padarīs daudz stingrāku dažādu aplikāciju piekļuvi viedierīču īpašnieku datiem.

Seši ātri un vienkārši veidi, kā nogalēt savu datoru

Seši ātri un vienkārši veidi, kā nogalēt savu datoru

Vai vēlies iznīcināt savu datoru rekordātrā laikā? Varbūt Tevi brīžiem pārņem sajūta, ka vēlies savā datorā izveidot omulīgu mājvietu tūkstoš-un-vienam vīrusam? Varbūt ir nepieciešamība pazaudēt visus savus datus uz mūžīgiem laikiem bez iespējas tos kādreiz atgūt? Lūk, daži vienkārši īstenojami profesionāļu padomi, kā to paveikt!

Uzzini, vai kāds spiego Tavā telefonā! Daži elementāri soļi, kā to noteikt!

Uzzini, vai kāds spiego Tavā telefonā! Daži elementāri soļi, kā to noteikt! 11

Tehnoloģijas kļūst arvien populārākas un advancētākas, un tajā pašā laikā pieaug riski privātuma draudiem. Viens no tiem – ļaunprāši var izmantot drošības ”caurumus”, lai piekļūtu Tavām privātajām sarakstēm un citām lietām, kas atrodamas Tavā viedtālrunī. Ja Tevi māc bažas, ka kāds ”šiverē” Tavā telefonā vai e-pastā, ir daži padomi, kā to noteikt.

VIDEO: iepirkšanās internetā rada datu noplūdes draudus

VIDEO: iepirkšanās internetā rada datu noplūdes draudus

Iepirkšanās internetā kļūst arvien populārāka, taču vienlaikus aug arī krāpnieku aktivitātes šajā jomā. Šogad vien fiksēti jau vairāki simti personas datu izkrāpšanas gadījumu, kad cilvēki  zaudējuši arī naudu.

Uzzini, kas patiesībā slēpjas aiz Facebook ierakstiem "kurš skatās tavu profilu"!

Uzzini, kas patiesībā slēpjas aiz Facebook ierakstiem "kurš skatās tavu profilu"! 16

Trešdien, 21. septembrī, Facebook kopienu pārsteidza viens pēc otra sekojoši ieraksti, kuri aicināja klikšķināt uz saites, lai uzzinātu, kuri lietotāji un cik bieži aplūko viņa profilu. Krāpšana, vīruss vai patiesa iespēja uzzināt cilvēkus, kas aplūko Tavu profilu? Skaties.lv veica eksperimentu, kā tas strādā, kā arī vaicāja interneta drošības ekspertu viedokli!

7 lietas, ar kurām tev nekādā gadījumā nevajadzētu dalīties Facebook

7 lietas, ar kurām tev nekādā gadījumā nevajadzētu dalīties Facebook

Facebook ir lieliska platforma, lai dalītos ar savas dzīves krāšņākajiem notikumiem ar draugiem un ģimenes locekļiem, kurus reālajā dzīvē tik bieži nevaram sastapt. Taču, lai arī Facebook piedāvā virkni privātuma filtru, ir dažas lietas, ar kurām daloties, sliktākajā gadījumā, var tikt apdraudēta tava drošība.

3 lietas, kas obligāti jāzina par internetbanku viedtālrunī

3 lietas, kas obligāti jāzina par internetbanku viedtālrunī

Katru reizi, pieslēdzoties internetbankai mobilajā ierīcē un neievērojot e-drošību, jūs brīvprātīgi tiek pavērta iespēju krāpniekiem iegūt jūsu datus. Pat ja uzbrucējiem uzreiz neizdodas iztukšot tavu bankas kontu, tas nenozīmē, ka esi pasargāts – ļoti iespējams, ka tiek gaidītas vēl pāris nedrošas pieslēgšanās. Latvijas Komercbanku asociācija aicina ievērot e-drošības noteikumus un atgādina trīs lietas, kas obligāti jāievēro.