Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Darbs

"Darbā ieguldīts tūkstošiem stundu!" Babītes pašvaldība aptur entuziastu darbu parka izveidē

"Darbā ieguldīts tūkstošiem stundu!" Babītes pašvaldība aptur entuziastu darbu parka izveidē 4

Entuziastu biedrība, ieguldot lielas pūles un talkā saucot brīvprātīgos palīgus, gadiem ilgi strādājusi pie publiska parka izveides Babītē, teritorijā, ko pašvaldība savulaik biedrībai uzticēja apsaimniekot uz 10 gadiem. Parks aizvien ir tapšanas procesā, bet pašvaldība nolēmusi lauzt līgumu ar biedrību, pārmetot tai nespēju pienācīgi apsaimniekot teritoriju. Parka ierīkotāji ir neizpratnē par šādu domnieku lēmumu, norādot, ka vietvara ilgstoši ignorējusi lūgumus palīdzēt parka izveidē un uzturēšanā. Uzsverot, ka teritorijas iekārtošanā ieguldītas tūkstošiem brīvprātīgo darba stundu un ievērojami biedrības pārstāvju un domubiedru finanšu ieguldījumi, materiālu vērtību ziedojumi, biedrība satraukta, vai parks turpinās savu dzīvi.

Pētījums par darbu Covid-19 apstākļos: Latvijas uzņēmumos strādājošie bieži jūtas uz izdegšanas robežas, stresā un neziņā par nākotni

Pētījums par darbu Covid-19 apstākļos: Latvijas uzņēmumos strādājošie bieži jūtas uz izdegšanas robežas, stresā un neziņā par nākotni 2

Latvijas uzņēmumos darbinieki bieži jūtas uz izdegšanas robežas, izsmelti un stresā. Dominē arī netaisnības sajūta un neziņas par nākotni izraisīts apjukums, savukārt kā pozitīvu iezīmi darbinieki min lielāku iespēju plānot savu laiku, liecina personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” martā īstenots pētījums.

"Neesam putekļi, mēs esam cilvēki!" Slēdzot autobusa reisus, krāslavieši neziņā par nokļūšanu mājās no Rīgas

"Neesam putekļi, mēs esam cilvēki!" Slēdzot autobusa reisus, krāslavieši neziņā par nokļūšanu mājās no Rīgas 1

Uzzinot, ka šā gada decembra vidū atcels vairākus autobusa reisus maršrutos Rīga-Krāslava un Krāslava-Rīga, galvaspilsētā strādājošie krāslavieši ir neziņā, kā pēc darba nedēļas piektdienā nokļūs mājās. Plānots pagarināt vilciena reisu Rīga-Daugavpils, to turpinot līdz Krāslavai, tomēr krāslavieši norāda, ka uz šo reisu nevar paspēt.

Māmiņa ar zīdaini dodas uz darbu! "Par" vai "pret"?

Māmiņa ar zīdaini dodas uz darbu! "Par" vai "pret"? 2

Jaunā māmiņa Mairita Lūse devusies uz darbu Rīgas domē ar zīdaini. Domes deputāte pārliecināta, ka spēj apvienot darbu ar meitiņas aprūpi, taču daļa sabiedrības pārstāvju šādu rīcību nosoda un raisās diskusijas, vai birojs bērnam ir piemērota vieta?

"Bez naudas varu nomirt, gaidu algu!" Nodarbinot invalīdus, policists, iespējams, izkrāpis ES naudu; darbinieki paliek bešā

"Bez naudas varu nomirt, gaidu algu!" Nodarbinot invalīdus, policists, iespējams, izkrāpis ES naudu; darbinieki paliek bešā 3

Iekšējās drošības birojā (IDB) uzsākts kriminālprocess par iespējamu Eiropas Savienības fonda projekta finansējuma izkrāpšanu lielā apmērā, nodarbinot personas ar invaliditāti. Aizdomās tur trīs personas, tostarp Valsts policijas amatpersonu, kura ir uzņēmuma priekšgalā. Lai gan darbinieki – personas ar invaliditāti – darījuši savu darbu godam, saistībā ar nepatikšanām viņiem nav izmaksātas algas.

Ķezbere noslēdz darbu NEPLP vadībā

Ķezbere noslēdz darbu NEPLP vadībā 2

Svētdien, 15. decembrī, darbu Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē (NEPLP) noslēdz tās priekšsēdētāja Dace Ķezbere.

Kosmētikas līdzekļu pārdevēja atklāj, kā stenda darbiniekiem liekot "apvārdot" lielveikala klientus

Kosmētikas līdzekļu pārdevēja atklāj, kā stenda darbiniekiem liekot "apvārdot" lielveikala klientus 9

Nedaudz vairāk kā pirms gada Linda sākusi strādāt kosmētikas izplatīšanas stendā, kāds ir vai ikvienā lielveikalā. Strādājusi pat divos lielveikalos, bet abi stendi esot viena uzņēmuma “Micabella Baltija” paspārnē. Linda nestrādā uzņēmumā jau gandrīz mēnesi, un par savu pirmo darbavietu viņai palikušas mieles un rūgtums. Atklāj, kā uzņēmuma vadība liekot darbiniecēm “apvārdot” lielveikala klientus.

Par būtiskiem darba aizsardzības prasību pārkāpumiem šogad sodīti 23 uzņēmumi

Par būtiskiem darba aizsardzības prasību pārkāpumiem šogad sodīti 23 uzņēmumi

Valsts darba inspekcija (VDI) par būtiskiem darba aizsardzības prasību pārkāpumiem, kas rada paaugstinātu risku nodarbināto drošībai, veselībai un dzīvībai, sodījusi 23 uzņēmumus – vairākos no tiem strādājošie smagi cietuši vai no gūtajām traumām miruši, liecina inspekcijas publiskotais pārskats par šī gada pirmo pusgadu.

Cilvēkstāsts: bērnudārza audzinātāja Līvija Baļčūne, kura profesijai atdevusi savu mūžu

Cilvēkstāsts: bērnudārza audzinātāja Līvija Baļčūne, kura profesijai atdevusi savu mūžu

Lāčplēša diena, arī Latvijas 101. dzimšanas diena – šie svētki ir iespējami, pateicoties Latvijas iedzīvotājiem, kuri ar savu darbu un ieguldījumu palīdz šo valsti padarīt par arvien labāku vietu, kur dzīvot. Viena no šiem cilvēkiem ir pirmsskolas pedagoģijas speciāliste Līvija Baļčūne, kura šogad saņēma valsts apbalvojumu – Atzinības krustu.