Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 18. novembris

Aleksandrs, Doloresa

Horoskops aunam

Noteikti neizmirsti veltīt savu uzmanību vecākiem. Šodien paturi prātā un respektē noteikumu, ka vecākiem vienmēr ir taisnība, un jūsu komunikācija būs abpusējas sirsnības caurstrāvota.

Horoskops vērsim

Ļaujies savam tolerantajam un pielaidīgajam emocionālajam stāvoklim, īpaši saskarsmē ar tuviniekiem. Piedod viņu nelielās neveiklības un arī tev taps piedots par lielākajām.

Horoskops dvīņiem

Var gadīties, ka mēģināsi citiem pierādīt savu pašpietiekamību nevēloties iesaistīties vai paliekot malā kādos sabiedriskos pasākumos. Tā ir tava izvēle un , ja jūties komfortabli, necenties nevienam izdabāt.

Horoskops vēzim

Baudi pieklusināto mājas atmosfēru un izvairies no pasākumiem, kuri ir fiziski vai mentāli nogurdinoši. Nepiespiestībā un vieglumā būs īstā svētku noskaņa.

Horoskops lauvai

Arī svētkos ir iespējams atrast kaut ko sev īpašu kulturāli izglītojošā jomā un tiešo to meklēsi. Šodien emocionālo gandarījumu sniegs baudījums dvēselei nevis materiāli miesiskās baudas.

Horoskops jaunavai

No tevis var sagaidīt diezgan neprognozējamas darbības, kuru cēlonis būs pārliekā ideālismā un izteiktā individuālismā. Nerēķinoties ar kopējo noskaņu, pats būsi savu svētku scenārija autors.

Horoskops svariem

Šajā svētku dienā demonstrēsi patīkamas manieres un uzmanības pilnus žestus tikai tiem cilvēkiem, kuri šķitīs tavas uzmanības vērti. Šodien tavi kritiķa talanti spīdēs jo spoži. Galu galā, salūtu var skatīties arī vienatnē!

Horoskops skorpionam

Šī brīvdiena var paiet kā bezsvara kritiens neprātīgā un arī slepenības apvītā mīlas afērā. Ja šajā eiforijas brīdī būsi kaut nedaudz spējīgs pievērsties savu sajūtu pašanalīzei, sapratīsi, ka meklē radniecīgas dvēseles klātbūtni.

Horoskops strēlniekam

Jūtīgums un draudzēties vēlme ies rokrokā ar loģisko domāšanu arī plānojot un pavadot šo svētku brīvdienu. Tas pavērs iespējas uz iesaistīšanos pasākumos un notikumos, kuri īsti nav tavā gaumē, bet ko neizdarīsi labas kompānijas dēļ!

Horoskops mežāzim

Kāpēc gan neļauties drauga neatvairāmam priekšlikumam? Tomēr galīgi neaizmirsti par loģiku, veselo saprātu un citiem racionāliem situāciju analīzes instrumentiem, lai svētki nepārvērstos haosā.

Horoskops ūdensvīram

Dienu organizēsi galveno uzsvaru liekot, uz sava partnera labsajūtu jūsu kopīgajos amoriskajos klejojumos. Spēsi taktiski un skaisti pasniegt savas vēlmes un partneris pat nenojautīs, ka viss jau iepriekš saplānots.

Horoskops zivīm

Saviesīga kopā būšana ar radiniekiem kalpos kā izdevīga, bet patīkama iespēja nogludināt iepriekš radušās domstarpības, jo pie bagātīgi klāta svētku galda būtu nepiedienīgi risināt mantiskās un tiesiskās attiecības.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Darba laiks

Labklājības ministrija grib ļaut par virsstundām maksāt mazāk

Labklājības ministrija grib ļaut par virsstundām maksāt mazāk 2

Labklājības ministrija virza izmaiņas Darba likumā, kas atvieglotu darbinieku atlaišanu un uz pusi samazinātu piemaksas par virsstundām. Darba devēji, kuri šādas izmaiņas centušies “izlobēt” jau gadiem ilgi, tās apsveic kā Latvijas konkurētspēju uzlabojošas. Tikmēr arodbiedrības ir kategoriski pret.

“Ārsts nesēdēs un Jūs negaidīs!” Doktorāts ”atšuj” pacienti, kura vēlas pieteikt vizīti

"Ārsts nesēdēs un Jūs negaidīs!" Doktorāts “atšuj” pacienti, kura vēlas pieteikt vizīti 16

Cilvēks, lai kas viņš nebūtu, ir tikai cilvēks. Slimo visi. Ko darīt, ja brīvdienu darbā nevar dabūt? Nākas meklēt iespējas, lai pie daktera tiktu pēc darba laika. Cilvēks zvana uz doktorātu, piesaka vizīti, bet atbilde ir – vai nu nāciet tad, kad mēs piedāvājam, vai arī palieciet bešā. Ārsts nesēdēs un Jūs negaidīs. Tas nekas, ka ārstam ir noteikts darba laiks. Vai tad ārstiem nav jāievēro noteiktais darba laiks?

Lielveikali svētkos būtu jāslēdz! Mazie tirgotāji nāk klajā ar visai radikālu ieceri

Lielveikali svētkos būtu jāslēdz! Mazie tirgotāji nāk klajā ar visai radikālu ieceri

Svētku dienās vajadzētu slēgt to uzņēmumu veikalus, kuros strādā vairāk nekā 2000 darbinieku – ar šādu ieceri šonedēļ nākusi klajā Latvijas tirgotāju asociācija. Tas ir kārtējais šāviens lielo un mazo veikalnieku konkurences kariņā, kurā viņi viens otru vaino tirgus kropļošanā un nodokļu optimizācijā. Tādēļ arī šo ieceri lielie veikalnieki sagaida ar neslēptu skepsi.

Ko darīt, ja darba laikā nāk miegs!

Ko darīt, ja darba laikā nāk miegs!

Miega trūkums, atrodoties darbā, būtiski var ietekmēt tavu ikdienas darbu veicamo produktivitāti. Tāpēc, ja jūti, ka miegs tevi sāk pārņemt, izmanto situāciju, kad vari atbrīvoties un doties nelielā pastaigā.

Elastīgs darbs veicina darbinieku motivāciju un lojalitāti, liecina aptauja

Elastīgs darbs veicina darbinieku motivāciju un lojalitāti, liecina aptauja

Elastīga darba politikai ir būtiska ietekme uz darbinieku produktivitāti un motivāciju – liecina akcijas Strādā jebkur! ietvaros veiktā aptauja. 88% aptaujāto organizāciju atzīst, ka elastīga darba iespēja veicina darbinieku motivāciju un lojalitāti organizācijai, bet 83% atzīst, ka tā veicina arī darbinieku produktivitāti un efektivitāti.

KNAB tvarstīs korumpantus tikai no 9.00 līdz 17.00, ziņo igauņu spiegs Urmass Kanāls

KNAB tvarstīs korumpantus tikai no 9.00 līdz 17.00, ziņo igauņu spiegs Urmass Kanāls

“Workin’ 9 to 5, what a way to make a livin’…” Šīs Dollijas Pārtones dziesmas rindas, visticamāk, dungos Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), jo, kā atklājis Skaties.lv labā strādājošais igauņu spiegs Urmass Kanāls, turpmāk iestāde plāno tvarstīt kukuļdevējus un ņēmējus tikai darba laikā.

Par dzeršanu atstādināts Ludzas policijas nodaļas šefs

Par dzeršanu atstādināts Ludzas policijas nodaļas šefs 1

Piektdien no amata pienākumu pildīšanas atstādināts Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Juris Civkors, jo pieķerts alkohola reibumā darba laikā.