Sestdiena, 18. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Dailes teātris

Dailes teātris atsāk izrāžu sezonu

Dailes teātris atsāk izrāžu sezonu

Vairāki Latvijas teātri 15. jūnijā atsāk klātienes izrāžu sezonu un jau tirgo biļetes uz izrādēm. Dailes teātrī jūnijā gaidāma pat pirmizrāde, TV3 raidījumam ”900 sekundes” pastāstīja Dailes teātra mākslinieciskais direktors Viesturs Kairišs.

Apprecējušies aktieri Gints Grāvelis un Ērika Eglija

Apprecējušies aktieri Gints Grāvelis un Ērika Eglija

Populārais Dailes teātra aktieru pāris Ērika Eglija, kura skatītājiem zinām arī kā ”Viņas melo labāk” zvaigzne, un Gints Grāvelis savas attiecības nostiprinājuši oficiāli. Abi apprecējušies, un Ērika savam uzvārdam pievienojusi arī Grāveles uzvārdu.

Dailes teātra bitēm laba medus raža

Dailes teātra bitēm laba medus raža

Dailes teātra jumts šovasar ir rosīga vieta. Tur darbojas celtnieki, kuri veic jumta atjaunošanu, un arī bites rosīgi dodas iekšā un ārā no trīs stropiem, kas jau kopš maija sākuma novietoti teātra augstākajā vietā.

Dailes teātris no jūlija plāno spēlēt izrādes teātra dārzā

Dailes teātris no jūlija plāno spēlēt izrādes teātra dārzā 2

Ar laiku samazinoties Covid-19 dēļ noteiktajiem cilvēku pulcēšanās skaita ierobežojumiem, Dailes teātris no jūlija plāno sākt spēlēt izrādes teātra dārzā, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pastāstīja teātra direktors Juris Žagars.

Saslimšana ar "Covid-19" konstatēta Dailes teātrī

Saslimšana ar "Covid-19" konstatēta Dailes teātrī

Jaunā koronavīrusa slimība “Covid-19” apstiprināta kādam Dailes teātra darbiniekam, piektdien preses konferencē pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Dailes teātris ļauj darbiniekiem nenākt uz darbu, saglabājot darba algu; Žagars pašizolējies

Dailes teātris ļauj darbiniekiem nenākt uz darbu, saglabājot darba algu; Žagars pašizolējies 3

Lai pasargātu darbinieku veselību un nodrošinātu optimālu uzņēmuma darbību pēc valsts izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām, Dailes teātra vadība ir pieņēmusi lēmumu līdz 29. martam izsludināt “darbinieku dīkstāvi”, kad darbiniekiem ir ļauts neierasties darbavietā, saglabājot darba algu, informēja Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Laura Leimane.