Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Otrdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Horoskops aunam

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops vērsim

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Horoskops dvīņiem

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops vēzim

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops skorpionam

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops strēlniekam

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops mežāzim

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Daba

Palielinājusies retā meža grauzēja – sicistas – populācija Latvijā

Palielinājusies retā meža grauzēja - sicistas - populācija Latvijā

Apjomīgā pētījumā, ko Dabas aizsardzības pārvaldes uzdevumā veikusi Latvijas Pūču izpētes biedrība, lai noskaidrotu Latvijā un Eiropā īpaši aizsargājamas grauzēju sugas meža sicistas sastopamības izmaiņas ilgtermiņā, iegūtie dati liecina, ka šīs retās sugas populācija Latvijā kopš 1988. gada ir pieaugusi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Iepazīsti stāvāko pilskalnu Latvijā – Drusku pilskalnu! “Ekspotīcijā” Alūksnes pusē kopā ar Baibu Runci

Iepazīsti stāvāko pilskalnu Latvijā - Drusku pilskalnu! "Ekspotīcijā" Alūksnes pusē kopā ar Baibu Runci 13

Cēsu pilskalns un Āraišu ezerpils ir varenas Vidzemes pērles, taču Bez Tabu komanda šoreiz aicina Tevi atklāt mazpazīstamo, bet interesanto Drusku pilskalnu Alūksnes pusē. Izrādās, tas ir stāvākais un viens no visaugstākajiem Latvijā, lai gan paslēpies Alūksnes augstienes mežos. Tas solās būt viens kārtīgs bridiens pa civilizācijas neskartām vietām, taču elpu aizraujošām ainavām.

No Centrāleiropas Baltijas valstīs tiek ievazāts šis kaitēklis

No Centrāleiropas Baltijas valstīs tiek ievazāts šis kaitēklis 19

No Centrāleiropas Baltijas valstīs tiek ievazāts kaitēklis, kura dēļ var būtiski kristies dārzeņu un citu kultūru raža. Latvijas dārzos tiek meklēts Spānijas kailgliemezis. Šis ir viens no visnopietnākajiem lauksaimniecības kaitēkļiem daudzviet Eiropā, sākot ar Portugāli un beidzot ar Vāciju.

Latvijas simtgade tuvojas! Nepalaid garām iespēju piedalīties kādā no akcijām!

Latvijas simtgade tuvojas! Nepalaid garām iespēju piedalīties kādā no akcijām! 1

Kad cilvēkam ir apaļa jubileja, ir pieņemts rīkot lielas svinības un pasniegt dāvanas ar īpašu jēgu. Bet ko var uzdāvināt valstij tās simtgadē? Atbildot uz šo jautājumu, Pasaules dabas fonds Latvijā šodien uzsāk īpašu kampaņu ”Latvijas Simtgades Dabas deklarācija”, kurā dabas vērtības tiks apzinātas nevis no zinātniskā, bet gan cilvēciska viedokļa.