Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vismazāk jau vēlēsies ar kādu dalīties savā pārdzīvojumu pasaulē. Savu emociju sastrēgumu krustvārdu mīklas risināsi tikai par vienu tēmu – par darbiņu, un varbūt nedaudz arī par aizvainojumu.

Horoskops vērsim

Viss būs un kļūs skaidrs un saprotams. Situācijas būs nepārprotamas un pratīs tik vien kā racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Kritīsi nožēlu uzplūdos gan par izdarīto, gan nedarīto.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos darījumu, lietu un attiecību formālai sakārtošanai. Saved kārtībā līgumus ar īpašumu saimniekiem un pakalpojumu sniedzējiem, vienojies ar banku vai kredītiestādi par tev labvēlīgiem noteikumiem uz šo gadu.

Horoskops vēzim

Varētu būt laba atslodzes diena – ne ķermeņa priekiem, bet gan mentāliem procesiem. Intelektuālā darba intensitāte paņems visus tavus spēkus, tāpēc saliec punktus un komatus, un ar mierīgu sirdi pievērsies dailes jautājumiem.

Horoskops lauvai

Ar dusmu bultām šaudīsies visos iespējamos virzienos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi tajās sfērās, kur risināsies laušanās par ietekmi. Zināms, ja esi aizsvilies, grūti atdzist, tomēr nepārvērt savu darbu elles katlā.

Horoskops jaunavai

Varbūt jutīsies norūpējies par savu veselību vai sadzīviskām problēmām mājās. Tām nav pamata, pagaidām esi vesels kā rutks, bet gatavojoties gripas uznācienam, ķiploku un ingvera kūre nenāks par sliktu.

Horoskops svariem

Sevi vajag palutināt un palaist savus grožus vaļīgāk. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu – meklēsi ieganstu kā atļauju.Bet atslābināties var arī citādos veidos.

Horoskops skorpionam

Tevi šodien mocīs sirdsapziņas pārmetumi, ka varēji izdarīt smukāk, gudrāk, sirsnīgāk. Saņem sevi rokās un apzinies, ka rīkojies atbilstoši apstākļiem. Bet tagad ir cita diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops strēlniekam

Romantikas baltajās kupenās dauzoties, prāts ņems virsroku un visu laiku mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija, kā ir un kā varētu būt. Šodien aizmiršanās un ļaušanās instinktiem nesanāks.

Horoskops mežāzim

Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Pašam par lielu sarūgtinājumu un aizkaitinājumu, pasīvi vērosi notiekošo. Katra diena nav piemērota sacensības gara demonstrēšanai, tāpēc atslābinies.

Horoskops ūdensvīram

Sasniegumi tevi var apreibināt. Izbaudi savu mazo triumfu, tikai nezaudē modrību. Tiem, kas aizdomīgi tevi iztaujā, nedod piekļuvi svarīgai informācijai vai profesionālajiem jaunumiem.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mīļāka kopā būšana rīt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Daba

Gada dzīvnieks Latvijā - alnis

Gada dzīvnieks Latvijā - alnis

Par 2019. gada dzīvnieku Latvijā izvēlēts otrs lielākais zīdītājs Eiropā – alnis, tā lēmuši Latvijas Dabas muzeja speciālisti.

Cēsīs jau laikus aicina pieteikties latvāņu iznīdēšanai - tā iespējams iegūt 90% NĪN atlaidi

Cēsīs jau laikus aicina pieteikties latvāņu iznīdēšanai - tā iespējams iegūt 90% NĪN atlaidi

90% atlaide nekustamā īpašuma nodoklim (NĪN) – tā Cēsu novada dome nolēmusi motivēt iedzīvotāju pieteikšanos, lai šovasar samazinātu invazīvo latvāņu teritorijas. Pašvaldība secinājusi, ka cilvēku administratīvā sodīšana ar vairākiem simtiem eiro kā sankcija, neaptur latvāņu tālāku izplatību un nedod nekādu labumu, jo latvāņu hektāri nemazinās.

Lācenīte Ilzīte šodien svin pilngadību

Lācenīte Ilzīte šodien svin pilngadību 4

Līgatnes dabas parka iemītniece – lācene Ilzīte – piektdien, 11. janvārī, svin pilngadību. Jubilejas ballīte sāksies tieši pusdienlaikā – dabas izglītības centrā “Pauguri”.

Atkritumu apsaimniekotājiem turpmāk nāksies deponēt naudu, lai segtu iespējamus sodus par vides piesārņojumu

Atkritumu apsaimniekotājiem turpmāk nāksies deponēt naudu, lai segtu iespējamus sodus par vides piesārņojumu

Atkritumu apsaimniekošanas biznesā vairs nevarēs darboties uzņēmumi, kas Valsts vides dienestam (VVD) nebūs iesnieguši finanšu nodrošinājumu savām darbībām – vai nu iemaksājuši depozītu bankā, vai noslēguši līgumu ar apdrošinātājiem. Tādējādi plānots nodrošināties pret zaudējumiem, kas varētu rasties, ja apsaimniekotājs nepildītu savas saistības.

Liepājas ostā manīts delfīns

Liepājas ostā manīts delfīns 30

Liepājas ostas ūdeņos ceturtdienas rītā novērots peldam delfīns, liecina Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) publicētā informācija sociālajos tīklos.

Ziemas naktis Rīgas Zooloģiskajā dārzā

Ziemas naktis Rīgas Zooloģiskajā dārzā

Rīgas Zooloģiskais dārzs dienas tumšajās stundās iegūst pavisam citu noskaņu, tas redzams arī īpašā fotosesijā, kur centrālā loma tikusi surikatiem, ķirzakām, putniem un citiem zvēriem.

Ziema Eiropā prasa dzīvības; daudzviet tiek slēgti ceļi

Ziema Eiropā prasa dzīvības; daudzviet tiek slēgti ceļi

Stipra snigšana un aukstais laiks atstājis pēdas vairākās Eiropas valstīs. Austrijas Alpos izsludināts brīdinājums par lavīnām, savukārt dzīve faktiski apstājusies vairākās vietās, kur sniegs parasti ir retāka parādība, piemēram, Grieķijā.

Ķesterciemā uzplaukuši pūpoli

Ķesterciemā uzplaukuši pūpoli

Fotogrāfs Andris Jermuts Rīgas jūras līča krastā pie Ķesterciema ievērojis uzplaukušus pūpolus. Uzņemtās fotogrāfijas tapušas sestdien, 5. janvārī.

Izplatīts brīdinājums par lavīnas draudiem Alpos

Izplatīts brīdinājums par lavīnas draudiem Alpos 1

Brīdinājumu par lavīnas draudiem amatpersonas šodien izplatījušas Alpu kalnu ziemeļu nogāzē. Bīstama situācija pēc intensīvās snigšanas aizvadītajās dienās izveidojusies daudzviet Vācijā, Austrijā un Šveicē.

Sirdi saviļņojošas pārvērtības - novārdzis suns patversmē atgūst spožo spalvu un dodas uz jaunām mājām

Sirdi saviļņojošas pārvērtības - novārdzis suns patversmē atgūst spožo spalvu un dodas uz jaunām mājām 1

Rufusa stāsts un nokļūšana dzīvnieku patversmē “Ulubele” lika nodrebēt ikvienam dzīvnieku draugam. Suņa iepriekšējā saimniece novārdzināja mājdzīvnieku līdz nežēlīgam stāvoklim – suns zaudēja spalvu, uz sejas izveidojās infekcija, bet ķermenis bija tik tievs, ka jau no liela attāluma varēja manīt caur ādu izspiedušās ribas.