Pirmdiena, 20. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

CSDD

"Nepamanīs galvu un pārbrauks pāri!" Ūdensmoči traucas šaurā upītē, kur peldas vietējie - nelaime nenāk brēkdama

"Nepamanīs galvu un pārbrauks pāri!" Ūdensmoči traucas šaurā upītē, kur peldas vietējie - nelaime nenāk brēkdama 11

Iedzīvotājus, kuriem pieder īpašumi Dalbē, Ozolnieku pusē, satrauc ūdens motociklistu traukšanās šaurajā Misas upē. Iedzīvotāji prāvas ūdens motociklistu grupas, braucot lielā ātrumā, novērojuši vairākās dienās. Vietējie norāda, ka turpat upē, iznākot no saviem īpašumiem upes krastā, peldas gan pieaugušie, gan bērni, kurus ūdens transports apdraud. Pēc iedzīvotāju domām, var notikt lielas nelaimes.

“Atdodiet manu naudu!” ilggadēja darbiniece nesaņem nopelnīto

“Atdodiet manu naudu!” ilggadēja darbiniece nesaņem nopelnīto 6

Marinai ar autoskolu ”Fortūna” sadarbība bijusi kopš 2008. gada. Viņa pat kļuvusi par filiāles vadītāju. Pēc bērna piedzimšanas Marina izbeigusi darba attiecības un kļuvusi par pašnodarbināto, lai turpmāk darbotos kā pasniedzēja C kategorijas autovadītāja apliecības kārotājiem.

"Ir arī blogotāji mums ceļu satiksmē..." 70% autovadītāju atzīst, ka lieto mobilo tālruni pie stūres

"Ir arī blogotāji mums ceļu satiksmē..." 70% autovadītāju atzīst, ka lieto mobilo tālruni pie stūres 2

70% autovadītāju atzīst, ka lieto mobilo tālruni pie stūres, vienlaikus apzinoties to kā problēmu. Novembris ir viens no tumšākajiem mēnešiem, turklāt drīz vien sāksies pirmais apledojums, tāpēc, lai pievērstu uzmanību nelāgajam ieradumam, novembrī Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīko akciju ”Stūrē? Izkāp no telefona!”, jo viedierīču lietošanai, vadot automobili, var būt pat letālās sekas.