Ceturtdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Iet uz sadaļu:
Seko mums:
Covid-19 vakcīna

Covid-19 vakcīna

Seko līdzi pārbaudītai un uzticamai informācijai par Covid-19 vakcīnas izstrādi un ieviešanu gan pasaulē, gan Latvijā, ko sagatavo TV3 ziņu dienesta un Skaties.lv žurnālisti.

Pretēji skeptiķu bažām gaidāmā mājsēde neaptur vakcinēšanās tempus

Pretēji skeptiķu bažām gaidāmā mājsēde neaptur vakcinēšanās tempus 60

Bija bažas, ka vakcinēto nolikšana mājas režīmā apturēs vēlmi potēties. Ne velti valdība paziņojumu par gaidāmo “lokdaunu” iesāka ar garu atvainošanos tieši vakcinētajiem. Taču otrdien pie izbraukuma vakcinācijas punktiem novērotais liecina par pretējo. Kurš piespiedu, kurš brīvprātīgi, bet pēc potes ierodas daudz cilvēku.

Ar Covid-19 saslimušajiem vakcinētajiem slimības lapas plāno apmaksāt jau no pirmās dienas

Ar Covid-19 saslimušajiem vakcinētajiem slimības lapas plāno apmaksāt jau no pirmās dienas

No 25. oktobra līdz 31. decembrim cilvēkiem, kuriem ir sadarbspējīgs vakcinācijas pret Covid-19 vai pārslimošanas sertifikāts vai kuri ir saņēmušas medicīnisku atzinumu par nepieciešamību atlikt personas vakcināciju pret Covid-19, piešķirs slimības pabalstu no pirmās darbnespējas dienas sakarā ar izsniegtajām darbnespējas lapām B saistībā ar Covid-19 saslimšanu, otrdien vienojusies valdība.

Politoloģe: Atbildība par mirušajiem gulstas uz nevakcinēto pleciem

Politoloģe: Atbildība par mirušajiem gulstas uz nevakcinēto pleciem 90

Mediķi jau laikus brīdināja, ka būs par maz ar to ierobežojumu paketi, kas tika ieviesta pirms divām nedēļām. Tagad situācija slimnīcās ir tieši tik slikta, kā liecināja mediķu prognozes. Tas nozīmē Covid-19 izraisītus nāves gadījumus, kurus varēja novērst, un sliktāku aprūpi arī citiem pacientiem, kuri netiks iekšā pārslogotajās slimnīcās. Vai šī ir krīze, par kuru politiķiem jāatbild, vai līdzatbildīga ir arī tā daļa sabiedrības, kura izvēlējās nesadzirdēt lūgumu vakcinēties?

Pavļuts aicina nekavējoties noteikt valstī stingru "lokdaunu"

Pavļuts aicina nekavējoties noteikt valstī stingru "lokdaunu" 107

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) šodien sasauktajā Krīzes vadības padomē rosinās noteikt Latvijā stingrus drošības pasākumus, kuri nekavējoties samazina kontaktu skaitu sabiedrībā par vismaz 40%, aģentūru LETA informēja ministra komunikācijas padomniece Lāsma Bindere.

Rīgā atjaunota lielo vakcinācijas centru darbība

Rīgā atjaunota lielo vakcinācijas centru darbība

Poti pret Covid rīdzinieki atkal var saņemt kādā no lielajiem vakcinācijas centriem, kas šodien no jauna vēruši durvis. To darbība atjaunota, jo pieaudzis potēšanās temps. Un, kamēr vien iedzīvotāju interese neapsīks, lielie centri turpinās strādāt. Stāsta Gatis Suhoveckis.