Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Covid-19 testi

Pavļuts: Ātrie testi bija sociālo partneru aicinājums

Pavļuts: Ātrie testi bija sociālo partneru aicinājums 20

Šonedēļ neizpratni daudziem izraisīja Ministru kabineta lēmums ieviest obligātus ātros testus visiem divreiz nedēļā. Tagad veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) skaidro, ka valdība pārprasta un lēmums ir palīdzīga roka darba devējiem, kas vēlas padarīt testēšanu lētāku un ātrāku un darba vietas – drošākas. Vai testi tiešām būs obligāti vai brīvprātīgi, aizvien nav skaidrs.

Vairākos "Rimi" veikalos pieejami Covid-19 eksprestesta komplekti

Vairākos "Rimi" veikalos pieejami Covid-19 eksprestesta komplekti 1

Lai mudinātu pievērst uzmanību savai veselībai un mazinātu vīrusa izplatību, no 19. jūlija 18 Rimi veikalos Rīgā, Pierīgā, Ogrē, Siguldā, Jelgavā un Ventspilī varēs iegādāties Sars-Cov-2 antigēna ātrā testa kartītes, kas ļaus ikvienam mājas apstākļos pārliecināties, vai aizdomas par saslimšanu ar Covid-19 ir pamatotas, informēja mazumtirgotāja “Rimi Latvia” pārstāvji.

"Euroaptieka" sākusi piedāvāt mājās veicamus Covid-19 antivielu testus

"Euroaptieka" sākusi piedāvāt mājās veicamus Covid-19 antivielu testus 3

“Euroaptieka” visās tīkla aptiekās Latvijā sākusi piedāvāt Covid-19 seroloģiskos jeb antivielu ekspresdiagnostikas testus, ar kuriem iespējams noskaidrot, vai organismā ir pēc Covid-19 pārslimošanas radušās IgG un IgM antivielas, “Skaties.lv” pavēstīja “Euroaptieka” pārstāvji.