Trešdiena, 1. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Covid-19 krīze

Pavļuta demisijas pieprasījums pagaidām palicis bez atbildes

Pavļuta demisijas pieprasījums pagaidām palicis bez atbildes 3

Reaģējot uz vairāku mediķu organizāciju pieprasīto veselības ministra Daniela Pavļuta (“Attīstībai/Par!”) demisiju, koalīcijas partijas aizvadījušas pirmās konsultācijas, kas beigušās bez konkrēta lēmuma un politiķu izteikumi liecina – Pavļuta atlaišana patlaban būtu pārsteidzīgs lēmums, vēsta TV3 Ziņas.

Politiķi skaidrojas par valdības laikus nepieņemtajiem lēmumiem

Politiķi skaidrojas par valdības laikus nepieņemtajiem lēmumiem 3

Reaģējot uz mediķu kritiku par valdības novēlotu rīcību Covid-19 nekontrolētas izplatības novēršanai, premjera Krišjāņa Kariņa partija ir neizpratnē, kāpēc briestošo krīzi nebija iespējams novērst ar slimnīcām atvēlētajiem 86 miljoniem eiro, vēsta TV3 Ziņas.

Valsts palīdzība krīzē "airBaltic" var sasniegt trešdaļu miljarda

Valsts palīdzība krīzē "airBaltic" var sasniegt trešdaļu miljarda 2

Valdība trešdien, 18. augustā, konceptuāli atbalstīja vēl vienu ieguldījumu Latvijas nacionālās lidsabiedrības “airBaltic” pamatkapitālā, kas nozīmē, ka finansiālā palīdzība Covid-19 krīzē šim uzņēmumam varētu sasniegt pat trešdaļu miljarda eiro, vēsta TV3 Ziņas.

LTRK: Jāļauj strādāt visām nozarēm

LTRK: Jāļauj strādāt visām nozarēm 1

Ļaujot strādāt visu nozaru uzņēmumiem, tos vairs nebūtu nepieciešams subsidēt, pauda Latvijas Tirgotāju un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis, komentējot Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) pagājušajā nedēļā pausto par to, ka valdībai jāsāk domāt par valsts atbalsta izbeigšanu Covid-19 krīzē skartajiem.

Covid-19 krīzes skartos uzņēmējus un NVO var atbrīvot no valstij un pašvaldībai piederošo telpu nomas maksas

Covid-19 krīzes skartos uzņēmējus un NVO var atbrīvot no valstij un pašvaldībai piederošo telpu nomas maksas 1

Uzņēmēji un citas organizācijas, kuru saimnieciskā darbība cietusi valdības noteikto drošības pasākumu Covid-19 izplatības ierobežošanas dēļ, var lūgt atbrīvojumu no nomas maksas vai tās samazinājumu, ja telpas tiek nomātas valsts vai pašvaldību, citu atvasinātu publisku personu un to kapitālsabiedrību piederošajos nekustamajos īpašumos.

ALTUM programmas krīzes seku pārvarēšanai un biznesa attīstībai

ALTUM programmas krīzes seku pārvarēšanai un biznesa attīstībai

Uzņēmēji arī šogad var pieteikties ALTUM programmām Covid-19 pandēmijas izraisīto grūtību pārvarēšanai. Krīzes skartajiem komersantiem, neatkarīgi no nozares, 2021.gadā pieejami seši dažādi atbalsta instrumenti. Vienlaikus ALTUM turpina nodrošināt arī visas ikdienas atbalsta programmas dažādām uzņēmēju vajadzībām.

Jauns atbalsta veids mākslas, izklaides un atpūtas pasākumu organizatoriem

Jauns atbalsta veids mākslas, izklaides un atpūtas pasākumu organizatoriem

Kultūras, mākslas, izklaides un atpūtas jomā strādājošiem uzņēmumiem ārkārtējās situācijas laikā noteikto drošības pasākumu dēļ nācies ilgstoši ierobežot savu darbību. Lai palīdzētu nozarei pēc iespējas atrāk atgūties no krīzes sekām, ir izstrādāta jauna atbalsta programma mākslas, izklaides un atpūtas nozaru uzņēmējiem, kuru darbību ietekmējusi Covid-19 infekcijas izplatība.

Kariņš: Algu līmeņa kāpumu un iedzīvotāju labklājību Latvijā veicinātu tautsaimniecības gudra reindustrializācija

Kariņš: Algu līmeņa kāpumu un iedzīvotāju labklājību Latvijā veicinātu tautsaimniecības gudra reindustrializācija 3

Eiropas Savienības (ES) Atjaunošanas un noturības mehānismā (ANM) Latvijai pieejamajam finansējumam tāpat kā valsts kopējai ekonomiskās attīstības vīzijai ir jābūt vērstam uz tautsaimniecības gudru reindustrializāciju, kas stiprinātu valsts ekonomiku ilgtermiņā un ļautu veicināt algu līmeņa kāpumu, kā arī iedzīvotāju labklājību, šonedēļ Covid-19 ierobežošanas stratēģiskās vadības grupas sēdē atzīmēja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).