Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Covid-19 ierobežojumi

Pie Lietuvas Seima protesti pret plāniem noteikt ierobežojumus nepotētajiem izvērtušies sadursmēs

Pie Lietuvas Seima protesti pret plāniem noteikt ierobežojumus nepotētajiem izvērtušies sadursmēs 1

Pie Lietuvas Seima ēkas sarīkotā protesta akcija pret valdības plāniem noteikt ierobežojumus cilvēkiem, kuri nav vakcinējušies pret Covid-19 vai testējušies, otrdienas vakarā izvērtusies sadursmēs – policija laidusi darbā asaru gāzi un pret dažiem mītiņotājiem lietojusi spēku, savukārt daži protestētāji policistiem metuši ar ūdens pudelēm un akmeņiem.

Austrālijā - vardarbīgi protesti pret Covid-19 ierobežojumiem

Austrālijā - vardarbīgi protesti pret Covid-19 ierobežojumiem 3

Austrālijā divās lielākajās pilsētās demonstrācijās devušies tūkstošiem cilvēku, kas iebilst pret stingrajiem Covid-19 apkarošanas pasākumiem, kā rezultātā izvērtušās sadursmes ar policiju un Sidnejā pēc vardarbīgām sadursmēm ar policiju vairāki cilvēki aizturēti, vēsta TV3 Ziņas.

Islande atjauno Covid-19 ierobežojumus

Islande atjauno Covid-19 ierobežojumus 3

Islande, kas kā viena no pirmajām valstīm pasaulē atcēla visus Covid-19 ierobežojumus, piektdien paziņoja par jaunu ierobežojumu noteikšanu pēc infekcijas gadījumu kāpuma.

Iekštelpās drīkst pulcēties līdz desmit un brīvā dabā līdz 20 cilvēkiem; stājas spēkā arī citas izmaiņas

Iekštelpās drīkst pulcēties līdz desmit un brīvā dabā līdz 20 cilvēkiem; stājas spēkā arī citas izmaiņas

No trešdienas, 2. jūnija, ievērojot divu mājsaimniecību principu, iekštelpās var pulcēties līdz desmit cilvēkiem un brīvā dabā līdz 20 cilvēkiem, noteikts oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”  izsludinātajos Ministru kabineta (MK) noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kas trešdien, 2. jūnijā, stājas spēkā.

Atvieglojumi vakcinētajiem, klātienes izlaidumi un bērnu nometnes - valdības lēmumu kopsavilkums

Atvieglojumi vakcinētajiem, klātienes izlaidumi un bērnu nometnes - valdības lēmumu kopsavilkums 16

Valdība ceturtdien, 27. maijā, paplašināja iespējas pulcēties, apmeklēt atpūtas un izklaides vietas un strādāt pret Covid-19 vakcinētajiem vai to izslimojušiem cilvēkiem, paredzot elektronisku sertifikātu sistēmu šā fakta pārbaudei, kā arī klātienē ar īpašiem drošības pasākumiem varēs notikt bērnu nometnes un izglītības iestāžu izlaidumi, informēja Ministru kabinetā.

Saeima sāk lemt par klātienes skatītājiem hokeja čempionātā

Saeima sāk lemt par klātienes skatītājiem hokeja čempionātā

Ar Jaunās konservatīvās partijas un “KPV LV” vairāku deputātu atbalstu izskatīšanai Saeimas komisijā nodots opozīcijas priekšlikums, lai Pasaules čempionātu hokejā klātienē atļautu vērot tiem, kuri ir pilnībā vakcinēti, izslimojuši Covid-19 vai var uzrādīt negatīvus analīžu rezultātus, vēsta TV3 Ziņas.