Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Covid-19 digitālais sertifikāts

Risinājumu skolēnu testēšanā sola ne ātrāk kā nākamnedēļ; līdz tam skolām jātiek galā pašām

Risinājumu skolēnu testēšanā sola ne ātrāk kā nākamnedēļ; līdz tam skolām jātiek galā pašām 1

Tagad jau arī līdz Saeimas gaiteņiem nonākušas izglītības iestāžu sūdzības par slikto sadarbību ar vienu no uzņēmumiem, kas veic siekalu testus – “MFD laboratoriju”. Skolām esot teju neiespējami sazināties ar laboratoriju, testu piegādes grafiks esot neprecīzs, un rezultāti jāgaida pārmēru ilgi un pat mēdz būt kļūdaini. Atbildīgie ministri par radušos situāciju atvainojas, taču risinājumus sola ne ātrāk kā nākamnedēļ, stāsta TV3 Ziņas.

Komercpārvadājumos un lielo pilsētu sabiedriskajā transportā varēs ļaut noteikt iekāpšanu tikai ar Covid-19 sertifikātu

Komercpārvadājumos un lielo pilsētu sabiedriskajā transportā varēs ļaut noteikt iekāpšanu tikai ar Covid-19 sertifikātu 19

Sabiedriskajā transportā pasažieru skaita maksimālā ietilpība palielināta līdz 80% līdzšinējo 65% vietā, savukārt komerciālo maršrutos pārvadātājiem, kā arī valstspilsētu pārvadātājiem būs ļauts organizēt pārvadājumus, kuros uzņems pasažierus tikai ar sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem, paredz valdībā otrdien atbalstītie grozījumi Epidemioloģiskās drošības pasākumos Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

ĀM aicina novērst nevienlīdzīgu attieksmi pret cilvēkiem, kas digitālo Covid-19 sertifikātu ieguvuši ārpus ES robežām

ĀM aicina novērst nevienlīdzīgu attieksmi pret cilvēkiem, kas digitālo Covid-19 sertifikātu ieguvuši ārpus ES robežām 1

Vienas un tās pašas potes, bet attieksme atšķirīga. Šādā situācijā nonākuši ceļotāji no ASV un vēl dažām valstīm, kas nav Eiropas Savienībā (ES). Lai gan arī viņi saņēmuši Eiropā apstiprinātas vakcīnas, iebraucot Latvijā, jāievēro pašizolācija, jo viņu sertifikāti netiek atzīti. Nevienlīdzīgajai attieksmei uzmanību pievērsusi Ārlietu ministrija, kas aicina valdību to novērst, vēsta TV3 Ziņas.