Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Cilvēkziņas

Kā pareizi atbrīvoties no izlietotām žiletēm un citiem asiem priekšmetiem?

Kā pareizi atbrīvoties no izlietotām žiletēm un citiem asiem priekšmetiem?

Visiem labi zināms, ka izlietotās baterijas nav jāmet parastajā atkritumu tvertnē, bet veikalos un sabiedriskās iestādēs jāmeklē nelielas kastītes, kas paredzētas izlietotajām baterijām. Bet kāda TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja ir tik apzinīga, ka viņu nomoka citu atkritumu liktenis.

Vecākus neinformē, ka bērnudārzā uzliesmojis ''šarlaks''

Vecākus neinformē, ka bērnudārzā uzliesmojis ''šarlaks'' 2

Skarlatīna jeb šarlaks ir infekcija, kas ziemas periodā visaktīvāk uzdarbojas bērnudārzos. ”Paņēmu bērnu no bērnudārza piektdien, sestdien sāka parādīties pirmie simptomi,” stāsta bērna tētis. Ārsts noteicis diagnozi skarlatīna. Vecāki sākuši interesēties un uzzinājuši, ka bērnudārzā pirms dažām nedēļām bijis bērns, kurš saslimis ar lipīgo slimību, taču citu audzēkņu vecāki netika informēti. 

Lai nokļūtu skolā, pirmklasniecei jāmēro 11 kilometri ar kājām

Lai nokļūtu skolā, pirmklasniecei jāmēro 11 kilometri ar kājām

Sandis Veide kopā ar dzīvesbiedri un diviem bērniem jau pus otru gadu dzīvo dzimtas īpašumā Dūmelē, Dundagas pusē. Pārceļoties no lielpilsētas bija plānots iekārtot saimniecību un audzināt savas atvases laukos. Lauku idilles iecere palēnām īstenojās, tomēr ģimeni pārsteigusi situācija, kas aizsākās līdz ar meitas Amandas skolas gaitu uzsākšanu.

Guntis Veits stāsta par zemledus makšķerēšanu

Guntis Veits stāsta par zemledus makšķerēšanu

Mūziķis Guntis Veits ir kaislīgs makšķernieks, kurš lielos lomus tvarstījis teju visos pasaules okeānos. Zemledus makšķerēšana mūziķim neiet pie sirds. ”Dažas tādas lietiņas, ko es arī nesaprotu, ka viņi tos tārpiņus, ko viņi tur kabina virsū, lai viņi nesasaltu – tad viņus tur mutē. (..) Tas man arī kaut kā ne īpaši, es nezinu vai man gribētos tārpus ēst,” stāsta Guntis Veits.

Tiesa atzīst, ka Neretas priesteris alkohola reibumā sitis bērnu

Tiesa atzīst, ka Neretas priesteris alkohola reibumā sitis bērnu 1

“Bērni no viņa bija materiāli atkarīgi; būdams alkohola reibumā, bez iemesla lika stāvēt kaktā uz zirņiem; nodarīja psihiskas un fiziskas ciešanas; sita mazgadīgos,” – šie ir izvilkumi no Aizkraukles tiesas saīsinātā sprieduma, kurā tika lemts par kādu Neretas katoļu mācītāju.

Latvijas Gāze aizved skaitītāju un piestāda rēķinu – 9000 eiro apmērā

Latvijas Gāze aizved skaitītāju un piestāda rēķinu – 9000 eiro apmērā 2

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka kāda ģimene Ikšķilē saņēma Ziemassvētku pārsteigumu no Latvijas Gāzes – paziņojumu par 15 000 eiro. Kā iemesls minēts tas, ka mājas saimnieki zogot dabas gāzi. Šoreiz analoga situācija piemeklējusi kādu ģimeni Priekuļu pagastā, kas kā alternatīvu izmanto saules baterijas.

Līvu laukumā uzslieta 13 metrus augsta, savdabīga koka instalācija - egle

Līvu laukumā uzslieta 13 metrus augsta, savdabīga koka instalācija - egle

Tuvojoties Ziemassvētkiem, īpaša egle šogad uzstādīta Rīgā, Līvu laukumā. Egle ir 13 metrus augsta savdabīga koka instalācija, kas gatavota no ēvelētiem egles dēļiem. Un ierasto bumbiņu, virteņu vai citu spīdekļu vietā tā rotāta ar 60 Latvijā kaltiem lukturiem. Lukturos ievietotas sveces, kas deg līdz pat 10 dienām. Tieši šie spīdošie lukturi ļauj cilvēkiem iztēloties, kādas izskatījās pilsētu egles agrāk.

Ogrē dzīvnieku nīdēji izposta kaķu mājas

Ogrē dzīvnieku nīdēji izposta kaķu mājas 1

Birutas kundze ir viena no daudzajām Ogres iedzīvotājām, kura rūpējās par likteņa varā pamestajiem bezsaimnieku kaķiem. ”Es nevaru skatīties, ka dzīvnieks iet badā bojā, nogalināt dzīvnieku es nevaru,” stāsta Birutas kundze.

Mikriņu šoferi turpina stūrēt ''pelēkajā kasē'' un apgalvo, ka tas ir uzņēmuma uzstādījums

Slēptā kamera Mikriņu šoferi turpina stūrēt ''pelēkajā kasē'' un apgalvo, ka tas ir uzņēmuma uzstādījums 1

Vienu mikroautobusa šoferi, kurš naudu par biļetēm lika “pelēkajā kasē”, uzņēmuma SIA Rīgas Mikroautobusu satiksme vadība ir situsi pie kauna staba un atbrīvojusi no darba, taču nekārtības zili baltajos “mikriņos” nebeidzas, turklāt šoferi stāsta, ka neizdot biļetes liek vadības uzstādījums. Kompānijas vadība to noliedz.

Tuvojas garās ziemas brīvdienas, asinsdonoru centrs aicina ziedot asinis

Tuvojas garās ziemas brīvdienas, asinsdonoru centrs aicina ziedot asinis

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) aicina atsaukties 0, A un AB rēzus negatīvo asins grupu donorus. Decembra izskaņā gaidāmas garās ziemas brīvdienas, un, lai VADC spētu nodrošināt ārstniecības iestāžu pieprasījumu pēc asinīm un asins komponentiem, vēl līdz Ziemassvētkiem papildus ierastajai donoru plūsmai asinis nepieciešams ziedot vēl 1500 donoriem.

Kas notiek ar zivju eļļu, kad tā nokļūst organismā?

Kas notiek ar zivju eļļu, kad tā nokļūst organismā? 11

Internetā parādījies satraucošs eksperiments ar zivju eļļu, proti, ja zivju eļļas kapsulu ievieto glāzītē ar ūdeni, tad tā izšķīstot sadala glāzīti vidū uz pusēm. TV3 raidījums Bez Tabu veic eksperimentu, lai pārbaudītu, vai tā patiešām ir.

VID jaunajā ēkā augu nakti deg apgaismojums; vai tiek šķērdēta nodokļu maksātāju nauda?

VID jaunajā ēkā augu nakti deg apgaismojums; vai tiek šķērdēta nodokļu maksātāju nauda? 2

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no sašutuša skatītāja. ”Ladbdien! Visur tiek runāts par naudas nelietderīgu izmantošanu, bet uz Valsts ieņēmumu dienestu (VID), laikam, tas neattiecas. Braucot garām vēlās vakara un nakts stundās, kā arī svētdienās un svētku dienās, visā VID ēkā un katrā kabinetā deg gaisma. Uzskatu, ka tā ir neapdomīga nodokļu maksātāju naudas tērēšana,” tā savā vēstulē paudis skatītājs.