Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Cigaretes

"Manās interesēs apmierināt klientus!" Dāma soctīklā bezbailīgi piedāvā kontrabandu no Ukrainas

"Manās interesēs apmierināt klientus!" Dāma soctīklā bezbailīgi piedāvā kontrabandu no Ukrainas 9

Sociālā tīkla “Facebook” sludinājumu vietnē persona bezbailīgi piedāvā Latvijas iedzīvotājiem iegādāties kontrabandas tabakas izstrādājumus. Lai gan daudzi sociālā tīkla lietotāji nosoda šādu rīcību un ir pārsteigti par bezbailību, kā liecina atsaucība, daudzi labprāt iegādātos smēķus nelikumīgā veidā. Raidījuma “Bez Tabu” žurnālists cigarešu tīkotāja aizsegā uzsāka saraksti ar tirgoni.

Muita novērš 547 000 cigarešu kontrabandu

Muita novērš 547 000 cigarešu kontrabandu 2

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot kravas transportlīdzekļu kontroli, novērsa 547 800 cigarešu jeb 27 390 paciņu kontrabandu, informēja VID.

Nelegālā rūpnīcā Kurzemē atrod 24 tonnas tabakas

Nelegālā rūpnīcā Kurzemē atrod 24 tonnas tabakas 20

Šonedēļ Kurzemē uzieta nelegāla tabakas rūpnīca, kuras darbības vēriens pārsteidzis pat pieredzējušus Valsts ieņēmumu dienesta izmeklētājus – izņemtas vairāk nekā 24. tonnas tabakas lapas un gatavā produkcija, vēsta TV3 Ziņas.

"Ja esmu čigāniete, nenozīmē, ka man var sekot!" Daugavpilī  no "Bez Tabu" mūk nelegālo cigarešu tirgones

"Ja esmu čigāniete, nenozīmē, ka man var sekot!" Daugavpilī no "Bez Tabu" mūk nelegālo cigarešu tirgones 12

“Bez Tabu” rubrikas “Toreiz un tagad” ietvaros raidījuma komanda pēc pusgada atkārtoti viesojās Daugavpils tirgū pilsētas centrā, kur atkal, tirgojot kontrabandas cigaretes, pieķēra romu tautības sievietes. Aizvien pieprasījums pēc nelegālajiem smēķiem ir vērienīgs, klienti stājas pat rindā. Nelegālā rūpala darbones gaišā dienas laikā, likumsargu un tirgus administrācijas netraucētas, rosās kā ikdienas rutīnā: īpaši nebaidoties un neatskatoties, brīvi izpako cigarešu blokus, paciņas pasniedz klientiem, pretī saņemot naudu. Klaji nekaunīgais, nelegālais bizness raisa izbrīnu un liek uzdot jautājumu: kāpēc likumsargi un tirgus administrācija jau ilgstoši rūpalam “nepiegriež skābekli”?

Šodien tiek atzīmēta Pasaules diena bez tabakas

Šodien tiek atzīmēta Pasaules diena bez tabakas 57

Šodien tiek atzīmēta Pasaules diena bez tabakas, kuras mērķis ir kliedēt mītus, kas saistīti ar smēķēšanu un sniegt zināšanas jauniešiem par tabakas un nikotīna produktu lietošanas kaitīgo ietekmi, aģentūrai LETA pavēstīja Slimību un profilakses centra (SPKC) pārstāve Ilze Arāja.

“Бери блок!” Daugavpilī plaukst un zeļ kontrabandistu rūpals

“Бери блок!” Daugavpilī plaukst un zeļ kontrabandistu rūpals 13

Daugavpils tirgus teritorijā dienas laikā bezbailīgi uzdarbojas cigarešu tirgotāji, kuri pārdod cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. “Bez Tabu” novērojums liecina, ka viņu bizness plaukst un zeļ. Darboņi nespēj apmierināt visu pieprasījumu, un pēc baltkrievu cigaretēm veidojas pat rinda.