Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Cigarešu kontrabanda

Kravas vilcienos atrod 1,36 miljonus kontrabandas cigarešu

Kravas vilcienos atrod 1,36 miljonus kontrabandas cigarešu 2

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde, sadarbībā ar Valsts robežsardzi veicot kontroles pasākumus uz valsts robežas ar Baltkrieviju un Krieviju, novērsusi 1,36 miljonu cigarešu jeb 68 000 cigarešu paciņu kontrabandu, informē VID.

“Бери блок!” Daugavpilī plaukst un zeļ kontrabandistu rūpals

“Бери блок!” Daugavpilī plaukst un zeļ kontrabandistu rūpals 13

Daugavpils tirgus teritorijā dienas laikā bezbailīgi uzdarbojas cigarešu tirgotāji, kuri pārdod cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. “Bez Tabu” novērojums liecina, ka viņu bizness plaukst un zeļ. Darboņi nespēj apmierināt visu pieprasījumu, un pēc baltkrievu cigaretēm veidojas pat rinda.

Centrāltirgus teritorijas nomnieks neplāno pats demontēt tajā esošos kioskus

Centrāltirgus teritorijas nomnieks neplāno pats demontēt tajā esošos kioskus 2

“Rīgas centrāltirgus” nomnieks SIA “Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsētā” neplāno demontēt Gogoļa ielas laukumā esošos tirdzniecības kioskus un apsver iespēju vērsties tiesā, ja Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāvji demontāžu sāks paši, jo nomnieks savas līguma saistības esot pildījis, aģentūrai LETA pauda kompānijas valdes loceklis Armands Veinbergs.

Ģirģens par cigarešu kontrabandu: Izplatīta nomelnojoša informācija par iekšlietu dienestiem

Ģirģens par cigarešu kontrabandu: Izplatīta nomelnojoša informācija par iekšlietu dienestiem 9

“Uzskatu, ka ir izplatīta nomelnojoša informācija par iekšlietu dienestiem,” tā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV), komentējot tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) teikto, ka tiesībsargu nespēja tikt galā ar cigarešu nelegālu apriti rada aizdomas par šī rūpala piesegšanu “augstā līmenī”.

Pašreizējā sistēma ir neefektīva: ministrijas rosinās bargāk sodīt kontrabandas cigarešu tirgotājus

Pašreizējā sistēma ir neefektīva: ministrijas rosinās bargāk sodīt kontrabandas cigarešu tirgotājus 13

Valstī steidzami jāmaina likumdošana, lai iestādes varētu efektīvi cīnīties ar kontrabandas cigarešu tirgotājiem. Pie šādas atziņas nonākuši Tieslietu un Iekšlietu ministriju pārstāvji pēc kopīgas tikšanās. Jau drīzumā Saeimā tiks iesniegti likuma grozījumi, lai nelegālajiem pārdevējiem draudētu kriminālsods, nevis tikai administratīvā atbildība.