Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Cēsis

Cēsīs vīrietis izdzīvojis pēc sadursmes ar vilcienu

Cēsīs vīrietis izdzīvojis pēc sadursmes ar vilcienu 3

Cēsīs, Vāveru ielā, ir uzbuvētas vairākas sociālās mājas, un viens no iemītniekiem pēc pulksten deviņiem vakarā bija devies pastaigā. Atpakaļ uz mājām viņš devās smagā reibumā, taču līdz gultai tā arī netika. Vīrietis aizmiga uz dzelzceļa sliedēm. Pēc kāda brīža tuvojās vilciens, un cēsinieks tika parauts zem tā.

Cēsu klīnikā izveidoti četri multidisciplināri paplašinātie izolatori pacientiem ar aizdomām par Covid-19

Cēsu klīnikā izveidoti četri multidisciplināri paplašinātie izolatori pacientiem ar aizdomām par Covid-19

Cēsu klīnikā ir izveidoti četri multidisciplināri paplašinātie izolatori, kur stacionāro un ambulatoro palīdzību saņem pacienti ar aizdomām par iespējamu inficēšanos ar Covid-19 līdz analīžu saņemšanai, kad tiek pieņemts lēmums par tālāko taktiku, aģentūru LETA informēja Cēsu klīnikas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Valnere.

Trijās Cēsu izglītības iestādēs atklāts Covid-19

Trijās Cēsu izglītības iestādēs atklāts Covid-19 1

Cēsu novada pašvaldībai ir informācija par pieciem pozitīviem Covid-19 testiem Cēsu 2. pamatskolā un Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā, kā arī Cēsu pilsētas 4. pirmsskolas izglītības iestādē, aģentūru LETA informēja pašvaldības Komunikācijas un klientu servisa pārvaldes vadītājs Kārlis Pots.

Ar Norvēģijas grantu atbalstu Cēsīs veidos Kosmosa izziņas centru

Ar Norvēģijas grantu atbalstu Cēsīs veidos Kosmosa izziņas centru

Ar Norvēģijas grantu atbalstu Cēsīs veidos Kosmosa izziņas centru skolēniem, skolotājiem un pirmskolas vecuma bērniem ar vecākiem, lai radītu interaktīvu un atraktīvu vidi zinātņu, tehnoloģiju, inženierzinātņu un matemātikas (STEM) zinātņu jomu izzināšanai, aģentūra LETA uzzināja Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā.

Cēsu pilī atrod unikālu 16. gadsimtā ieskrāpētu uzrakstu

Cēsu pilī atrod unikālu 16. gadsimtā ieskrāpētu uzrakstu 2

Cēsu pils dienvidu tornī, apsekojot vairākus gadsimtus nepieejamo vītņu kāpņu telpu, uz kāda akmens atrasts unikāls 16. gadsimta otrajā pusē ieskrāpēts uzraksts, kas ir senākais un kultūrvēsturiskā ziņā nozīmīgākais akmens virsmā iegrieztais vēstījums, kas saglabājies Cēsu pilī, aģentūru LETA informēja Cēsu muzeja Viduslaiku pils nodaļas vadītājs Gundars Kalniņš.

Cēsu vēstures un mākslas muzejs atsāk darbu pēc dīkstāves

Cēsu vēstures un mākslas muzejs atsāk darbu pēc dīkstāves

Līdz ar Covid-19 radīto ierobežojumu mazināšanos, atdzīvoties sāk Latvijas kultūras dzīve. Kā vieni no pirmajiem durvis vēruši muzeji. Tostarp Cēsu Vēstures un mākslas muzejs. Jau pēc pāris dienām tas kļūs par mājvietu jaunam multimediālam projektam. Atdzīvosies Latvijā pazīstamu mākslinieku gleznas.