Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Centrāltirgus

Kanālu aizber ar būvgružiem; rīdziniekus sanikno skats pie Centrāltirgus

Kanālu aizber ar būvgružiem; rīdziniekus sanikno skats pie Centrāltirgus 15

Nedēļas nogalē sociālajos tīklos pamatīgu ažiotāžu radījis video, kurā redzams, kā smagā tehnika kanāla malā pie Centrāltirgus gāž ūdenī būvgružus. Krastmala šajā vietā ilgstoši ir ļoti sliktā stāvoklī, un nesaskaņu dēļ vasarā ieceres krastu savest kartībā iestrēga.

Centrāltirgus teritorijas nomnieks neplāno pats demontēt tajā esošos kioskus

Centrāltirgus teritorijas nomnieks neplāno pats demontēt tajā esošos kioskus 2

“Rīgas centrāltirgus” nomnieks SIA “Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsētā” neplāno demontēt Gogoļa ielas laukumā esošos tirdzniecības kioskus un apsver iespēju vērsties tiesā, ja Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāvji demontāžu sāks paši, jo nomnieks savas līguma saistības esot pildījis, aģentūrai LETA pauda kompānijas valdes loceklis Armands Veinbergs.

"BMW" vadītājs Rīgas centrā piedzīvo iespaidīgu avāriju

"BMW" vadītājs Rīgas centrā piedzīvo iespaidīgu avāriju 5

Atceļā no izsaukuma ugunsdzēsēji glābēji nejauši nonākuši vēl kāda vietā, kur noderējusi viņu palīdzība. Pašā pilsētas centrā, iepretim Satiksmes ministrijai, iespaidīgu avāriju pieredzējis kāda “BMW” šoferis.

PVD no apgrozības izņēmis gandrīz tonnu nelegālas putnu gaļas

PVD no apgrozības izņēmis gandrīz tonnu nelegālas putnu gaļas

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) izņēmis gandrīz tonnu putnu gaļas no kādas nelegālas ražotnes Rīgā, Lubānas ielā, kurā higiēnas prasībām neatbilstošos apstākļos sadalīta nezināmas izcelsmes putnu gaļa tālākai izplatīšanai Rīgas Centrāltirgū, informē PVD.

Rīgas Centrāltirgus "čuru spainis" joprojām savā vietā! Kas darīts, lai situāciju uzlabotu?

Rīgas Centrāltirgus "čuru spainis" joprojām savā vietā! Kas darīts, lai situāciju uzlabotu?

Pirms diviem gadiem “Bez Tabu” uzrunāja Rīgas Centrāltirgus pārdevējs, kurš vēlējās palikt anonīms, bet stāstīja par antisanitāriem apstākļiem darba vidē. Tirgus teritorijā pieejamas tikai maksas tualetes, un strādnieki nevēlas mērot tālo ceļu līdz bezmaksas tualetei, tāpēc paši radījuši alternatīvu. Tirgus teritorijā izvietots spainis, kurā darbinieki nokārto dabiskās vajadzības, vēlāk tā saturs tiek izliets atkritumu konteineros.

Vidzemes tirgus atjaunošanai nepieciešami vismaz 18 miljoni eiro

Vidzemes tirgus atjaunošanai nepieciešami vismaz 18 miljoni eiro 1

Rīgas Centrāltirgus (RCT) uzdevumā nekustamā īpašuma jomas uzņēmums SIA “Colliers International Advisors” ir izstrādājis iespējamo tirgus attīstības vīziju, kā arī scenārijus, kādā veidā būtu iespējams to finansiāli nodrošināt.

Rīgas Centrāltirgus 200 000 eiro mediju iepirkumu pārbaudīs IUB

Rīgas Centrāltirgus 200 000 eiro mediju iepirkumu pārbaudīs IUB 3

Neraugoties uz skaļajiem skandāliem, Nils Ušakovs (S) var rēķināties ar uzticamu viņa vēlētāju daļu, kas maijā viņu, visticamāk, iebalsos Eiropas Parlamentā (EP). Lielākajā daļā krieviski rakstošo un raidošo mediju Ušakovs tiek attēlots kā politiskās cīņas upuris, bet skandāli izpelnās daudz mazāku vērību nekā citos Latvijas medijos.

Zaļumzaļas vakariņas! Trīs brīnišķīgas un gardas receptes no kalē!

Zaļumzaļas vakariņas! Trīs brīnišķīgas un gardas receptes no kalē!

Šoreiz raidījuma “5 garšas iedvesmai” galvenais produkts ir lapu kāposts, jeb, kā lielākā daļa to sauc – kalē. Tam ir ļoti izteikta garša un struktūra, un pasaulē tas ir iemantojis super dārzeņa statusu tieši tā vērtīgā sastāva dēļ. Tas lieliski garšo gan svaigs, gan vārīts, sautēts, blenderēts un pat čipšos sacepts. Atliek tikai to atrast Rīgas Centrāltirgus stendos un pašiem izmēģināt visu, ko pavārs Arnis Ansons jums piedāvās.