Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu pavasara dārza darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Horoskops vērsim

Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Horoskops dvīņiem

Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Horoskops vēzim

Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties ceļā vai pavasara pirmajos zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru un izklaidi, vari iemantot karstgalvja slavu.

Horoskops jaunavai

Ja tev ir izvēle būt sabiedrībā vai palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Horoskops svariem

Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Horoskops skorpionam

Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Horoskops strēlniekam

Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējās nedēļas darba labirintiem.

Horoskops mežāzim

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari mesties kādā greizsirdības riesta dejā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Horoskops zivīm

Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ceļu satiksmes noteikumi

Nost ar bailēm! "Zebra" izmēģina bērnu sēdeklīti uz motocikla

Nost ar bailēm! "Zebra" izmēģina bērnu sēdeklīti uz motocikla

Katru gadu motociklistu kļūst aizvien vairāk, un daudzi no viņiem ir vecāki, kas braucienos ar motociklu labprāt dotos ar savām atvasēm. Bet te fundamentāls jautājums ir par bērnu drošību – vai ir īpaši pielāgoti motociklu krēsli bērniem. Izrādās, – ir!

Rīdzinieki naski sūdzas policijas aplikācijā par nepareizi novietotiem auto

Rīdzinieki naski sūdzas policijas aplikācijā par nepareizi novietotiem auto

Kad pirms nepilniem diviem gadiem tika izveidota Rīgas pašvaldības policijas mobilā lietotne, likumsargi cerējuši, ka ar tās palīdzību sabiedrība aktīvāk sadarbosies ar viņiem un iesaistīsies likumpārkāpumu novēršanā, sniedzot noderīgu informāciju. Taču pēdējā gada laikā ziņojumi pārsvarā nāk tikai no cilvēkiem, kuri acīgi vēro, vai kāds nav neparedzētā vietā novietojis automašīnu.

Atceries! No rītdienas par ārvalstīs reģistrētu auto būs jāmaksā 1000 eiro nodoklis

Atceries! No rītdienas par ārvalstīs reģistrētu auto būs jāmaksā 1000 eiro nodoklis 27

2017. gada 1. janvārī stāsies spēkā izmaiņas kārtībā, kādā izmantojami ārvalstīs reģistrēti vieglie automobiļi Latvijā. Izmaiņu galvenā būtība – turpmāk persona, kuras deklarētā dzīvesvieta ir Latvijā, Latvijas teritorijā vadīt ārvalstī reģistrētu automobili varēs, ja būs samaksāts transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis.

Vērīgs vīrietis ziņo policistiem par šoferiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējiem; policisti, iespējams, "stučī" viņa vārdu

Vērīgs vīrietis ziņo policistiem par šoferiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējiem; policisti, iespējams, "stučī" viņa vārdu 7

Kāds vīrietis, kurš vēlējās palikt anonīms (sauksim viņu par Andri), nonācis neapskaužamā situācijā – viņš, pamanot, ka kāds šoferis novietojis auto uz gājēju pārejas, izsaucis policiju, kas arī ieradusies notikuma vietā un pārkāpējam izrakstījusi protokolu. Taču soda kvītij klāt pievienota arī zīmīte, kurā norādīts cilvēka, kurš izsauca likumsargus, uzvārds. Andris ir sašutis, jo uzskata, ka tikai likumsargi varēja zināt viņa uzvārdu un uzrakstīt to zīmītē.

Braukšana pa kreiso joslu, kad visi gaida labajā! IR vai NAV noteikumu pārkāpums?

Braukšana pa kreiso joslu, kad visi gaida labajā! IR vai NAV noteikumu pārkāpums? 13

Daudziem šoferiem nervu noturību un pacietību pārbauda citi ceļu satiksmes dalībnieki, kuri trauc pa kreiso joslu pirms nelieliem apļveida krustojumiem, lai pēc tam aši pārkārtotos labajā un veiktu manevru… Šoferu vidū nav skaidrības – vai šādā veidā tiek vai netiek pārkāpti ceļu satiksmes noteikumi. Skaidrs ir viens – tas rada saspīlējumu un dažkārt konfliktus, tādēļ Skaties.lv jautāja Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pārstāvjiem – kā tad īsti ir?