Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 18. decembris

Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavā ceļā var gadīties cilvēki, kas var nopietni sapiņķerēt tavus karjeras plānus biznesā vai sporta aktivitātēs. Centies nenokļūt priekšnieku redzeslokā, jo viņu neapmierinātību var nākties izjust uz savas ādas.

Horoskops vērsim

Attiecības ģimenē skaidrosi no pozīcijas tikai es varu visas lietas novest līdz daudzmaz sakarīgam rezultātam. Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un nevēlēšanās ļaut citiem palīdzēt. Greizsirdība var izraisīt sasteigtus izlēcienus ar slepenas novērošanas elementiem

Horoskops dvīņiem

Nepacietība var būt par iemeslu daudzām šodienas izpausmēm. Neļauties provokācijām. Jo lielāka būs tava paškontrole, jo ātrāk tiksi galā ar bailēm un aizkaitinājumu.

Horoskops vēzim

Miers nenozīmēs klusumu un vientulību, bet labu saprašanos ar pārējiem. Var gadīties arī daži haotiskāki brīži, kuros vēlams samazināt ātrumu un iedzert siltu tēju un apdomāt nākošos soļus.

Horoskops lauvai

Šodien nav ieteicami nekādi jauni un radikāli uzsākumi. Samierinies ar faktu, ka visu tāpat nespēsi paveikt un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai dzīvē.

Horoskops jaunavai

Šodien vari izdarīt vairāk nekā pārējie, ja pilnībā kontrolēsi savas emocijas un gribasspēku. Būs vēlēšanās pieņemt sasteigtus lēmumus un nedzirdēt citu iesaistīto viedokli. Steigā vari pārkāpt satiksmes noteikumus vai citus kārtības priekšrakstus.

Horoskops svariem

Nemēģini kaut ko uzsākt uz savu roku. Ja tu esi kādas organizācijas vai uzņēmuma pārstāvis, darbojies saskaņā ar šo organizāciju noteikumiem. Viņi tevi pasargās un aizstāvēs kritiskās situācijās.

Horoskops skorpionam

Šodien būtiski ir turēties tālāk no priekšnieka kabineta durvīm. Paškontrole un spēja turēt mēli aiz trejdeviņām atslēgām ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Horoskops strēlniekam

Darba vidē šī nepacietība stimulēs skriešanu pār galvu, pār kaklu, plīstošu tehniku un lādēšanos visā šajā sakarā. Esi tālredzīgs un kā pirmo un svarīgāko risini naudas jautājumu.

Horoskops mežāzim

Noskaņojies uz nesasteigtu pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, konfliktu risināšanai ar kolēģiem un medicīnisku procedūru apmeklējumiem. Savaldīts temperaments palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Horoskops ūdensvīram

Šodien kā piemērotāko komunikācijas formu izvēlies monologu, nevis dialogu. Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt atpakaļceļa. Tāpēc izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo strīdi būs neizbēgami.

Horoskops zivīm

Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielāks un mazākas ķibeles. Uzmanies no sadzīves traumām un tehnikas nobrukšanas visnepiemērotākajā brīdī.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ceļu satiksmes noteikumi

Rīdzinieki naski sūdzas policijas aplikācijā par nepareizi novietotiem auto

Rīdzinieki naski sūdzas policijas aplikācijā par nepareizi novietotiem auto

Kad pirms nepilniem diviem gadiem tika izveidota Rīgas pašvaldības policijas mobilā lietotne, likumsargi cerējuši, ka ar tās palīdzību sabiedrība aktīvāk sadarbosies ar viņiem un iesaistīsies likumpārkāpumu novēršanā, sniedzot noderīgu informāciju. Taču pēdējā gada laikā ziņojumi pārsvarā nāk tikai no cilvēkiem, kuri acīgi vēro, vai kāds nav neparedzētā vietā novietojis automašīnu.

Atceries! No rītdienas par ārvalstīs reģistrētu auto būs jāmaksā 1000 eiro nodoklis

Atceries! No rītdienas par ārvalstīs reģistrētu auto būs jāmaksā 1000 eiro nodoklis 27

2017. gada 1. janvārī stāsies spēkā izmaiņas kārtībā, kādā izmantojami ārvalstīs reģistrēti vieglie automobiļi Latvijā. Izmaiņu galvenā būtība – turpmāk persona, kuras deklarētā dzīvesvieta ir Latvijā, Latvijas teritorijā vadīt ārvalstī reģistrētu automobili varēs, ja būs samaksāts transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis.

Vērīgs vīrietis ziņo policistiem par šoferiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējiem; policisti, iespējams, "stučī" viņa vārdu

Vērīgs vīrietis ziņo policistiem par šoferiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējiem; policisti, iespējams, "stučī" viņa vārdu 7

Kāds vīrietis, kurš vēlējās palikt anonīms (sauksim viņu par Andri), nonācis neapskaužamā situācijā – viņš, pamanot, ka kāds šoferis novietojis auto uz gājēju pārejas, izsaucis policiju, kas arī ieradusies notikuma vietā un pārkāpējam izrakstījusi protokolu. Taču soda kvītij klāt pievienota arī zīmīte, kurā norādīts cilvēka, kurš izsauca likumsargus, uzvārds. Andris ir sašutis, jo uzskata, ka tikai likumsargi varēja zināt viņa uzvārdu un uzrakstīt to zīmītē.

Braukšana pa kreiso joslu, kad visi gaida labajā! IR vai NAV noteikumu pārkāpums?

Braukšana pa kreiso joslu, kad visi gaida labajā! IR vai NAV noteikumu pārkāpums? 13

Daudziem šoferiem nervu noturību un pacietību pārbauda citi ceļu satiksmes dalībnieki, kuri trauc pa kreiso joslu pirms nelieliem apļveida krustojumiem, lai pēc tam aši pārkārtotos labajā un veiktu manevru… Šoferu vidū nav skaidrības – vai šādā veidā tiek vai netiek pārkāpti ceļu satiksmes noteikumi. Skaidrs ir viens – tas rada saspīlējumu un dažkārt konfliktus, tādēļ Skaties.lv jautāja Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pārstāvjiem – kā tad īsti ir?

Kaut kas neticams! Ar elektrisko ratiņkrēslu pa šoseju vīrietis traucas pēc brillēm!

Kaut kas neticams! Ar elektrisko ratiņkrēslu pa šoseju vīrietis traucas pēc brillēm!

Rīgā autovadītāji sūrojas par pārgalvīgiem riteņbraucējiem un motociklistiem, kas reizēm izdomā paši savus satiksmes noteikumus. Ķeguma novadā uz autoceļiem var sastapt vēl interesantāku braucamrīku šoferus ar vēl lielāku drosmi un izdomu. Kāds sirms kungs šonedēļ nolēma doties pie ārsta savā elektriskajā ratiņkrēslā, bīstami līkumojot, viņš veicis vairākus kilometrus pa ceļa braucamo daļu, līdz nonācis policistu rokās.

Aizmugures sēdeklī piesprādzējas vien katrs trešais pasažieris, atklāj CSDD

Aizmugures sēdeklī piesprādzējas vien katrs trešais pasažieris, atklāj CSDD

Lai arī atrodoties automašīnas priekšējā sēdeklī drošības jostas lieto lielākā daļa jeb 81% autovadītāju un pasažieru, sēžot aizmugurē sprādzējas vien katrs trešais. Turklāt, kā liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) veiktais pētījums, piektā daļa jeb 18% vecāku atzīst, ka pārvadā savus bērnus, neizmantojot drošības jostas.

Sieviete sašutusi par nejēdzību - policisti nevis brīdina par "ķieģeli" pilsētas svētkos, bet naski raksta protokolus

Sieviete sašutusi par nejēdzību - policisti nevis brīdina par "ķieģeli" pilsētas svētkos, bet naski raksta protokolus 35

“Lai gan es vairs nevaru atgriezt bērniem ticību, ka Latvijas policija palīdzēs, tomēr es varu bērniem parādīt, ka neklusēju par tādām nejēdzībām. Aizrakstīju gan Valsts policijai, gan Jēkabpils domei par pilsētas svētku satiksmes regulēšanas īpatnībām, kur ceļu policijas ekipāža stāvēja pie plaša stāvlaukuma un nevis regulēja satiksmi, bet apzināti ķēra neuzmanīgos,” sociālajā tīklā Facebook raksta kāda sašutusi autovadītāja, kas pieprasa arī Valsts policijas skaidrojumu.