Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. oktobris

Daiga, Dinija, Dinārs

Horoskops aunam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops vērsim

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops dvīņiem

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops vēzim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops lauvai

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops jaunavai

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops svariem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops skorpionam

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops strēlniekam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops mežāzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops ūdensvīram

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops zivīm

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ceļu satiksmes noteikumi

Rīdzinieki naski sūdzas policijas aplikācijā par nepareizi novietotiem auto

Rīdzinieki naski sūdzas policijas aplikācijā par nepareizi novietotiem auto

Kad pirms nepilniem diviem gadiem tika izveidota Rīgas pašvaldības policijas mobilā lietotne, likumsargi cerējuši, ka ar tās palīdzību sabiedrība aktīvāk sadarbosies ar viņiem un iesaistīsies likumpārkāpumu novēršanā, sniedzot noderīgu informāciju. Taču pēdējā gada laikā ziņojumi pārsvarā nāk tikai no cilvēkiem, kuri acīgi vēro, vai kāds nav neparedzētā vietā novietojis automašīnu.

Atceries! No rītdienas par ārvalstīs reģistrētu auto būs jāmaksā 1000 eiro nodoklis

Atceries! No rītdienas par ārvalstīs reģistrētu auto būs jāmaksā 1000 eiro nodoklis 27

2017. gada 1. janvārī stāsies spēkā izmaiņas kārtībā, kādā izmantojami ārvalstīs reģistrēti vieglie automobiļi Latvijā. Izmaiņu galvenā būtība – turpmāk persona, kuras deklarētā dzīvesvieta ir Latvijā, Latvijas teritorijā vadīt ārvalstī reģistrētu automobili varēs, ja būs samaksāts transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis.

Vērīgs vīrietis ziņo policistiem par šoferiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējiem; policisti, iespējams, "stučī" viņa vārdu

Vērīgs vīrietis ziņo policistiem par šoferiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējiem; policisti, iespējams, "stučī" viņa vārdu 7

Kāds vīrietis, kurš vēlējās palikt anonīms (sauksim viņu par Andri), nonācis neapskaužamā situācijā – viņš, pamanot, ka kāds šoferis novietojis auto uz gājēju pārejas, izsaucis policiju, kas arī ieradusies notikuma vietā un pārkāpējam izrakstījusi protokolu. Taču soda kvītij klāt pievienota arī zīmīte, kurā norādīts cilvēka, kurš izsauca likumsargus, uzvārds. Andris ir sašutis, jo uzskata, ka tikai likumsargi varēja zināt viņa uzvārdu un uzrakstīt to zīmītē.

Braukšana pa kreiso joslu, kad visi gaida labajā! IR vai NAV noteikumu pārkāpums?

Braukšana pa kreiso joslu, kad visi gaida labajā! IR vai NAV noteikumu pārkāpums? 13

Daudziem šoferiem nervu noturību un pacietību pārbauda citi ceļu satiksmes dalībnieki, kuri trauc pa kreiso joslu pirms nelieliem apļveida krustojumiem, lai pēc tam aši pārkārtotos labajā un veiktu manevru… Šoferu vidū nav skaidrības – vai šādā veidā tiek vai netiek pārkāpti ceļu satiksmes noteikumi. Skaidrs ir viens – tas rada saspīlējumu un dažkārt konfliktus, tādēļ Skaties.lv jautāja Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pārstāvjiem – kā tad īsti ir?

Kaut kas neticams! Ar elektrisko ratiņkrēslu pa šoseju vīrietis traucas pēc brillēm!

Kaut kas neticams! Ar elektrisko ratiņkrēslu pa šoseju vīrietis traucas pēc brillēm!

Rīgā autovadītāji sūrojas par pārgalvīgiem riteņbraucējiem un motociklistiem, kas reizēm izdomā paši savus satiksmes noteikumus. Ķeguma novadā uz autoceļiem var sastapt vēl interesantāku braucamrīku šoferus ar vēl lielāku drosmi un izdomu. Kāds sirms kungs šonedēļ nolēma doties pie ārsta savā elektriskajā ratiņkrēslā, bīstami līkumojot, viņš veicis vairākus kilometrus pa ceļa braucamo daļu, līdz nonācis policistu rokās.

Aizmugures sēdeklī piesprādzējas vien katrs trešais pasažieris, atklāj CSDD

Aizmugures sēdeklī piesprādzējas vien katrs trešais pasažieris, atklāj CSDD

Lai arī atrodoties automašīnas priekšējā sēdeklī drošības jostas lieto lielākā daļa jeb 81% autovadītāju un pasažieru, sēžot aizmugurē sprādzējas vien katrs trešais. Turklāt, kā liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) veiktais pētījums, piektā daļa jeb 18% vecāku atzīst, ka pārvadā savus bērnus, neizmantojot drošības jostas.

Sieviete sašutusi par nejēdzību - policisti nevis brīdina par "ķieģeli" pilsētas svētkos, bet naski raksta protokolus

Sieviete sašutusi par nejēdzību - policisti nevis brīdina par "ķieģeli" pilsētas svētkos, bet naski raksta protokolus 35

“Lai gan es vairs nevaru atgriezt bērniem ticību, ka Latvijas policija palīdzēs, tomēr es varu bērniem parādīt, ka neklusēju par tādām nejēdzībām. Aizrakstīju gan Valsts policijai, gan Jēkabpils domei par pilsētas svētku satiksmes regulēšanas īpatnībām, kur ceļu policijas ekipāža stāvēja pie plaša stāvlaukuma un nevis regulēja satiksmi, bet apzināti ķēra neuzmanīgos,” sociālajā tīklā Facebook raksta kāda sašutusi autovadītāja, kas pieprasa arī Valsts policijas skaidrojumu.