Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ceļu satiksmes drošība

Aizskatījās telefonā un attapās pļavā: Pierīgā notikusi komiska avārija, taču tai varēja būt arī smagas sekas

Aizskatījās telefonā un attapās pļavā: Pierīgā notikusi komiska avārija, taču tai varēja būt arī smagas sekas 2

Par to cik bīstama ir telefona lietošana pie stūres ir vēstīts vairākkārt, tomēr nevienam vien autovadītājam citu rūgtā pieredze, nedod vēlamo priekšstatu par patiesajiem šādas rīcības draudiem. Trešdien pie Spilves kādai “Renault” stūrētājai paveicās, ka avārija, kuru izraisīja novēršanās no ceļa, beidzās vien ar nedaudz apskādētu automašīnu.

Stabiņu sāga: Rīgas mērs un vicemērs atzīst atsevišķas kļūdas izvietošanā, taču atteikties no tiem negrasās

Stabiņu sāga: Rīgas mērs un vicemērs atzīst atsevišķas kļūdas izvietošanā, taču atteikties no tiem negrasās 10

Satiksmes mierināšanai paredzēto stabiņu izvietošanā Rīgas ielās ir gadījušās atsevišķas komunikācijas kļūdas un neveiksmīgi risinājumi, kas tiek izlaboti, taču kopumā galvaspilsēta no šādu stabiņu izmantošanas neatteiksies, lai gan par satiksmes organizāciju konkrētās ielās vēl varēs diskutēt, ceturtdien intervijās medijiem pauda Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (PP) un viņa vietnieks Vilnis Ķirsis (JV).

Sajūtas kā 1990. gadu Polijā: "Zebra" vērtē nejēdzīgos betona blāķus pa vidu šosejai Rumbulā

Sajūtas kā 1990. gadu Polijā: "Zebra" vērtē nejēdzīgos betona blāķus pa vidu šosejai Rumbulā 3

Iedzīvotāji nav apmierināti ar satiksmes jaunievedumiem Rumbulā. Tur uz Daugavpils šosejas Rīgas pievārtē starp joslām vairāku kilometru garumā izvietoti masīvi betona gabali, kas aizsedz skatu un rada potenciāli bīstamas situācijas. “Zebra” devās uz šo vietu, lai aplūkotu to klātienē un mēģinātu rast izskaidrojumu šim ceļu būves “šedevram”.

Latvijā īstenos jaunu pieeju ceļu satiksmes drošības uzlabošanai

Latvijā īstenos jaunu pieeju ceļu satiksmes drošības uzlabošanai

Latvija kopā ar 18 citām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm ir parakstījusi līgumu ar Eiropas Komisiju (EK) un Beļģijas uzņēmumu “VIAS Institute”, kas nodrošinās ceļu satiksmes drošības būtisko veiktspējas indikatoru statistikas datu ievākšanu un analīzi, tādējādi tiks īstenota jauna pieeja ceļu satiksmes drošības uzlabošanai, aģentūru LETA informēja Satiksmes ministrijā (SM).

Pirmdien snigšana var kavēt transporta kustību

Pirmdien snigšana var kavēt transporta kustību

Pirmdien, 30.novembrī, snigšana var traucēt transporta kustību uz ceļiem, kā arī gājēju pārvietošanos, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).