Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 24. janvāris

Krišs, Ksenija, Eglons

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Horoskops vērsim

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.

Horoskops dvīņiem

Šodien kāds no tavas tuvās vides cilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis pienācīgu vērību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo.

Horoskops vēzim

Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Horoskops lauvai

Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Horoskops jaunavai

Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas, pateikt, ko tu patiesībā domā. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot, jāvingrina savs mugurkauls.

Horoskops svariem

Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.

Horoskops skorpionam

Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru.

Horoskops strēlniekam

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Horoskops mežāzim

Labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo supermenu sapūstajā miglā.

Horoskops ūdensvīram

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc izvēdini savu galvu un vislabāk to izdarīt ar kāda jauna un aizraujoša darba palīdzību.

Horoskops zivīm

Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ceļotprieks

Straupes lepnums – Baltijā vienīgie pazemes ezeri

Straupes lepnums – Baltijā vienīgie pazemes ezeri 2

”Vējiņu” pazemes ezeri ir vienīgie zināmie pazemes ezeri ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. ”Salīdzinot ar visu, kas mums Latvijā ir virs zemes un zem zemes, tas daudziem ir pārsteigums,” par Straupes pagastā, Braslas labajā krastā esošo tūrisma objektu portālam Skaties.lv saka pazemes ezeru saimniece Sanda Muižniece-Krujele.

Latvijas dabas dārgumi: 10 iespaidīgākie un neparastākie ūdenskritumi

Latvijas dabas dārgumi: 10 iespaidīgākie un neparastākie ūdenskritumi

Vai zināji, ka Latvija ir ūdenskritumiem bagātākā Baltijas valsts? Salīdzinājumam: Latvijā ir ap 70 ievērības cienīgu ūdenskritumu, Igaunijā – ap 40, bet Lietuvā – nav neviena. Portāls Skaties.lv iespaidīgākos un gleznainākos Latvijas ūdenskritumus apkopojis īpašā ceļvedī, kas noderēs, plānojot brīvdienu maršrutu.

Foto: Latvijas dīdžeja šovs sajūsmina izsmalcinātu publiku Vladikaukāzā

Foto: Latvijas dīdžeja šovs sajūsmina izsmalcinātu publiku Vladikaukāzā

Populārais Latvijas dīdžejs [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, nupat atgriezies no komandējuma, kas apvienots ar piedzīvojumu. Mākslinieks devies uzstāties uz tālo Vladikaukāzu, kur ne tikai sniedzis šovus plaši apmeklētās ballītēs, bet arī izbaudījis nudien glamūrīgus piedzīvojumus, tiekot uzaicināts par ”Hilton” viesnīcas galveno atklājēju.

Fantastiski fotomirkļi: zelta rudens Alūksnē

Fantastiski fotomirkļi: zelta rudens Alūksnē 8

Pietiek skumt par vasaras aiziešanu – šobrīd ir īstais laiks, lai dotos baudīt Latvijas rudens krāšņumu! Un kāpēc gan šogad krāsainās lapas baudīt nedoties uz Alūksni? Vietējie fotogrāfi šonedēļ iemūžinājuši fantastiskus kadrus no rudens ienākšanas pilsētā. Lai tie kalpo par pamudinājumu jau šajā nedēļas nogalē doties uz Alūksni baudīt dabas krāsu burvību!

Foto: daiļā TV šovu zvaigzne Elena atgūst spēkus Grieķijā

Foto: daiļā TV šovu zvaigzne Elena atgūst spēkus Grieķijā 1

Pirms nedēļas no ikgadējā atvaļinājuma Grieķijā mājās atgriezās TV projektos iepazītā Elena Kalicka. Izskatīgā sieviete, par kuru nesen kļuva zināms, ka viņa uzsākusi attiecības ar pazīstamo mūziķi Gunti Veitu, uz Vidusjūras reģionu bija devusies kopā ar mammu.

Latvijas dabas dārgumi: 10 iespaidīgākie un neparastākie ūdenskritumi

Latvijas dabas dārgumi: 10 iespaidīgākie un neparastākie ūdenskritumi 2

Vai zināji, ka Latvija ir ūdenskritumiem bagātākā Baltijas valsts? Salīdzinājumam: Latvijā ir ap 70 ievērības cienīgu ūdenskritumu, Igaunijā – ap 40, bet Lietuvā – nav neviena. Portāls Skaties.lv iespaidīgākos un gleznainākos Latvijas ūdenskritumus apkopojis īpašā ceļvedī, kas noderēs plānojot brīvdienu maršrutu.

FOTO: pašā Rīgas sirdī lepni gozējas ''loceklis''

FOTO: pašā Rīgas sirdī lepni gozējas ''loceklis'' 5

Siltajos vasaras vakaros pastaigājoties pa Vecrīgu, Skaties.lv lasītāji pašā tās sirdī pamanījuši kādu detaļu, kas šķiet visai mulsinoša. Skaistā Melngalvju nama fasādi rotā uzraksts par piebūves uzcelšanas gadu, taču cipars ”1” tajā nepārprotami atgādina kādu vīrieša ķermeņa detaļu.

Krāšņi FOTO: Latvijas skaistākais fitnesa pāris apceļo Vidzemi

Krāšņi FOTO: Latvijas skaistākais fitnesa pāris apceļo Vidzemi 6

Latvijā labi pazīstamais fitnesa pāris Gints un Juta Valdmaņi devušies skaistā nedēļas nogales ceļojumā pa Vidzemi, iepazīstot novada dabas krāšņumu un kultūras bagātības. Košākos ceļojuma kadrus pāris piedāvā apskatīt arī Skaties.lv lasītājiem.

FOTO: kā šodien izskatās vietās, kur uzņemtas leģendārās filmas "Maija un Paija" košākās ainas

FOTO: kā šodien izskatās vietās, kur uzņemtas leģendārās filmas "Maija un Paija" košākās ainas 2

Rīgas kinostudijas mākslas filma “Maija un Paija”, kas balstās uz Annas Brigaderes populāro pasaku lugu ar tādu pašu nosaukumu, ir viena no estētiski piesātinātākajām latviešu filmām. Panākumu pamatā nešaubīgi ir patiesi unikālie dabas objekti un latviski skaistās ainavas. Viena no filmas kulminācijas ainām uzņemta pie 11 metrus platās Īvandes rumbas Kuldīgas pusē. Kā šī vieta izskatās mūsdienās?

FOTO: Saimnieks Brumsons ar noslēpumainu dāmu uz moča apbraukā Eiropu

FOTO: Saimnieks Brumsons ar noslēpumainu dāmu uz moča apbraukā Eiropu 4

No divu nedēļu ilga ceļojuma pa Melnās jūras reģionu mājās atgriezies TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” iepriekšējās sezonas dalībnieks Ģirts Brumsons no Aizputes. Ceļojumā, kas vairāk bijis kā piedzīvojums, nevis ar mērķi apskatīt konkrētas vietas, viņš bija devies kādas dāmas pavadībā.

Iedvesmojoši FOTO: kā Samanta Tīna Kurzemi apceļoja

Iedvesmojoši FOTO: kā Samanta Tīna Kurzemi apceļoja

Populārā latviešu mūziķe Samanta Tīna kampaņas ”Latvija 4 nedēļas nogalēs” ietvaros devusies mini ceļojumā pa Kurzemi, kārtējo reizi pārliecinoties par mūsu pašu Latvijas skaistumu. Attēlus no ceļojuma Samanta piedāvā apskatīt arī Skaties.lv lasītājiem.