Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu pavasara dārza darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Horoskops vērsim

Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Horoskops dvīņiem

Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Horoskops vēzim

Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties ceļā vai pavasara pirmajos zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru un izklaidi, vari iemantot karstgalvja slavu.

Horoskops jaunavai

Ja tev ir izvēle būt sabiedrībā vai palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Horoskops svariem

Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Horoskops skorpionam

Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Horoskops strēlniekam

Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējās nedēļas darba labirintiem.

Horoskops mežāzim

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari mesties kādā greizsirdības riesta dejā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Horoskops zivīm

Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ceļotprieks

Foto: Sanda Kiopa glaunais ceļojums uz Gruziju

Foto: Sanda Kiopa glaunais ceļojums uz Gruziju 6

Populārais mūziķis Sandis Kiops pēdējo gadu laikā kļuvis par īstu ceļošanas entuziastu, un faniem ir grūti izsekot, kurā pasaules malā viņš kurā brīdī atrodas. Šobrīd mākslinieks ar savu līgavu Dainu jau bauda saulīti Tenerifē, taču īsi pirms aizbraukšanas pastāstīja Skaties.lv par savu lielo šī rudens braucienu – ceļojumu uz Gruziju par godu Dainas dzimšanas dienai.

Straupes lepnums – Baltijā vienīgie pazemes ezeri

Straupes lepnums – Baltijā vienīgie pazemes ezeri 2

”Vējiņu” pazemes ezeri ir vienīgie zināmie pazemes ezeri ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. ”Salīdzinot ar visu, kas mums Latvijā ir virs zemes un zem zemes, tas daudziem ir pārsteigums,” par Straupes pagastā, Braslas labajā krastā esošo tūrisma objektu portālam Skaties.lv saka pazemes ezeru saimniece Sanda Muižniece-Krujele.

Latvijas dabas dārgumi: 10 iespaidīgākie un neparastākie ūdenskritumi

Latvijas dabas dārgumi: 10 iespaidīgākie un neparastākie ūdenskritumi

Vai zināji, ka Latvija ir ūdenskritumiem bagātākā Baltijas valsts? Salīdzinājumam: Latvijā ir ap 70 ievērības cienīgu ūdenskritumu, Igaunijā – ap 40, bet Lietuvā – nav neviena. Portāls Skaties.lv iespaidīgākos un gleznainākos Latvijas ūdenskritumus apkopojis īpašā ceļvedī, kas noderēs, plānojot brīvdienu maršrutu.

Foto: Latvijas dīdžeja šovs sajūsmina izsmalcinātu publiku Vladikaukāzā

Foto: Latvijas dīdžeja šovs sajūsmina izsmalcinātu publiku Vladikaukāzā

Populārais Latvijas dīdžejs [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, nupat atgriezies no komandējuma, kas apvienots ar piedzīvojumu. Mākslinieks devies uzstāties uz tālo Vladikaukāzu, kur ne tikai sniedzis šovus plaši apmeklētās ballītēs, bet arī izbaudījis nudien glamūrīgus piedzīvojumus, tiekot uzaicināts par ”Hilton” viesnīcas galveno atklājēju.

Fantastiski fotomirkļi: zelta rudens Alūksnē

Fantastiski fotomirkļi: zelta rudens Alūksnē 8

Pietiek skumt par vasaras aiziešanu – šobrīd ir īstais laiks, lai dotos baudīt Latvijas rudens krāšņumu! Un kāpēc gan šogad krāsainās lapas baudīt nedoties uz Alūksni? Vietējie fotogrāfi šonedēļ iemūžinājuši fantastiskus kadrus no rudens ienākšanas pilsētā. Lai tie kalpo par pamudinājumu jau šajā nedēļas nogalē doties uz Alūksni baudīt dabas krāsu burvību!

Foto: daiļā TV šovu zvaigzne Elena atgūst spēkus Grieķijā

Foto: daiļā TV šovu zvaigzne Elena atgūst spēkus Grieķijā 1

Pirms nedēļas no ikgadējā atvaļinājuma Grieķijā mājās atgriezās TV projektos iepazītā Elena Kalicka. Izskatīgā sieviete, par kuru nesen kļuva zināms, ka viņa uzsākusi attiecības ar pazīstamo mūziķi Gunti Veitu, uz Vidusjūras reģionu bija devusies kopā ar mammu.

Latvijas dabas dārgumi: 10 iespaidīgākie un neparastākie ūdenskritumi

Latvijas dabas dārgumi: 10 iespaidīgākie un neparastākie ūdenskritumi 2

Vai zināji, ka Latvija ir ūdenskritumiem bagātākā Baltijas valsts? Salīdzinājumam: Latvijā ir ap 70 ievērības cienīgu ūdenskritumu, Igaunijā – ap 40, bet Lietuvā – nav neviena. Portāls Skaties.lv iespaidīgākos un gleznainākos Latvijas ūdenskritumus apkopojis īpašā ceļvedī, kas noderēs plānojot brīvdienu maršrutu.

FOTO: pašā Rīgas sirdī lepni gozējas ''loceklis''

FOTO: pašā Rīgas sirdī lepni gozējas ''loceklis'' 5

Siltajos vasaras vakaros pastaigājoties pa Vecrīgu, Skaties.lv lasītāji pašā tās sirdī pamanījuši kādu detaļu, kas šķiet visai mulsinoša. Skaistā Melngalvju nama fasādi rotā uzraksts par piebūves uzcelšanas gadu, taču cipars ”1” tajā nepārprotami atgādina kādu vīrieša ķermeņa detaļu.

Krāšņi FOTO: Latvijas skaistākais fitnesa pāris apceļo Vidzemi

Krāšņi FOTO: Latvijas skaistākais fitnesa pāris apceļo Vidzemi 6

Latvijā labi pazīstamais fitnesa pāris Gints un Juta Valdmaņi devušies skaistā nedēļas nogales ceļojumā pa Vidzemi, iepazīstot novada dabas krāšņumu un kultūras bagātības. Košākos ceļojuma kadrus pāris piedāvā apskatīt arī Skaties.lv lasītājiem.

FOTO: kā šodien izskatās vietās, kur uzņemtas leģendārās filmas "Maija un Paija" košākās ainas

FOTO: kā šodien izskatās vietās, kur uzņemtas leģendārās filmas "Maija un Paija" košākās ainas 2

Rīgas kinostudijas mākslas filma “Maija un Paija”, kas balstās uz Annas Brigaderes populāro pasaku lugu ar tādu pašu nosaukumu, ir viena no estētiski piesātinātākajām latviešu filmām. Panākumu pamatā nešaubīgi ir patiesi unikālie dabas objekti un latviski skaistās ainavas. Viena no filmas kulminācijas ainām uzņemta pie 11 metrus platās Īvandes rumbas Kuldīgas pusē. Kā šī vieta izskatās mūsdienās?

FOTO: Saimnieks Brumsons ar noslēpumainu dāmu uz moča apbraukā Eiropu

FOTO: Saimnieks Brumsons ar noslēpumainu dāmu uz moča apbraukā Eiropu 4

No divu nedēļu ilga ceļojuma pa Melnās jūras reģionu mājās atgriezies TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” iepriekšējās sezonas dalībnieks Ģirts Brumsons no Aizputes. Ceļojumā, kas vairāk bijis kā piedzīvojums, nevis ar mērķi apskatīt konkrētas vietas, viņš bija devies kādas dāmas pavadībā.