Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Burkas kāzas

Kā pasakā: Magone un viņas Zanas kāzās pozē Haidparkā

Kā pasakā: Magone un viņas Zanas kāzās pozē Haidparkā

20. oktobra pēcpusdienā Londonā apprecējās ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone, nu jau Šutoviene, un lietuvietis Zanas Šutovas. Pēc laulību ceremonijas pāris ļāvās fotosesijai Haidparkā un citās skaistās Londonas vietās, un šos foto laipni atrāda arī Skaties.lv lasītājiem.

Londonā apprecējusies šovu zvaigzne Magone; pēc kāzām pārgājusi vīra uzvārdā

Londonā apprecējusies šovu zvaigzne Magone; pēc kāzām pārgājusi vīra uzvārdā

Piektdienas, 20. oktobra, pēcpusdienā par precētu sievu kļuvusi ”Saimnieks meklē sievu” populārākā dalībniece Magone Burka. Laulību ceremonija notikusi Londonā, Kensingtonas Pareizticīgo baznīcā, un par Magones vīru kļuvis Londonā dzīvojošs lietuvietis Zanas Šutovas. Pēc kāzām Magone pārgājusi vīra uzvārdā, un turpmāk saucama par Magoni Šutovieni.

Magones kāzas Londonā vadīs britu slavenība

Magones kāzas Londonā vadīs britu slavenība 51

Lai arī šobrīd Londonā līst un debesis ir apmākušās, tas nespēs aizkavēt kādu jauku notikumu, kurš vietējos latviešus un ”Saimnieks meklē sievu” kaislību fanus priecēs jau šajā nedēļas nogalē. Beidzot tiks dzertas Magones Burkas kāzas, un skaistajam pasākumam izvēlēts īpaši spilgts vadītājs.

Kādu kāzu kleitu izvēlēsies Magone? Saimniecei talkā nāk stilists

Kādu kāzu kleitu izvēlēsies Magone? Saimniecei talkā nāk stilists 13

Šova ”Saimnieks meklē sievu” lielākajai zvaigznei Magonei Burkai šobrīd darba pilna rokas – jau pēc mēneša gaidāmas viņas kāzas ar itāļu džentlmeni. Lai palīdzētu dzejniecei izvēlēties labāko līgavas kleitu, talkā nāk jaunais stilists Jānis Paass, ar kuru Magone sapazinās saimnieku šova ietvaros.

Pārceltas Magones Burkas lielās itāļu kāzas

Pārceltas Magones Burkas lielās itāļu kāzas 42

Sākoties ražas laikam, kādu saturīgu vēsti dzejas draugiem uzražojusi arī Londonā dzīvojošā ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka. Beidzot viss līdz pēdējam skaidrs par viņas kāzām ar itāli – nolikts īstais datums un tiek plānota vērienīga ceremonija Londonā, kurā ieskatīties būs ļauts arī faniem.

Fani, vajag jūsu palīdzību! Magone Burka izvēlas ziedus līgavas pušķim

Fani, vajag jūsu palīdzību! Magone Burka izvēlas ziedus līgavas pušķim 50

Ar joni tuvojas dzejnieces un ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magones Burkas kāzas ar itāliešu džentlmeni. Zināms, ka kāzās liela loma būs dzejai un garīgumam, kā arī ziediem. Magone atklāj Skaties.lv lasītājiem, cik rūpīgi izvēlas ziedus lielajai dienai, un šajā sakarā vēršas arī pie faniem pēc padoma.

Sapņu ceļojums: kā Magone Burka pirms kāzām Krētu baudīja

Sapņu ceļojums: kā Magone Burka pirms kāzām Krētu baudīja 39

Kamēr Latvijas vasara atkal pagadījusies lietaina un vēsa, dzejniece un šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne dodas sildīties uz saulaino Krētu! Zvaigzne kāzu priekšvakarā ļāvusies kārtīgai atpūtai kopā ar ģimeni, un labākos kadrus no ceļojuma viņa piedāvā novērtēt arī Skaties.lv lasītājiem.