Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Budžets

Dzintars: Nacionālajai apvienībai 2021. gada budžeta sarunu ciklā ir trīs neatrisināti jautājumi

Dzintars: Nacionālajai apvienībai 2021. gada budžeta sarunu ciklā ir trīs neatrisināti jautājumi

Nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) 2021. gada budžeta sarunu ciklā arvien ir trīs neatrisināti jautājumi, proti, jautājums par samazināto pievienotās vērtības nodokli (PVN) augļiem un dārzeņiem, autoratlīdzības nodokļu režīmu un atbalstu ģimenēm ar bērniem, pēc tikšanās ar valdības partneriem žurnālistiem sacīja VL-TB/LNNK līderis Raivis Dzintars.

Vai deputāti pārzina pašu apstiprināto valsts budžetu? LNT pārbauda tautas kalpu zināšanas

Vai deputāti pārzina pašu apstiprināto valsts budžetu? LNT pārbauda tautas kalpu zināšanas 4

Lai noskaidrotu, kādas ir deputātu zināšanas par būtiskām pamatlietām, lemjot par valsts budžetu, kas ietekmē ikviena iedzīvotāja dzīvi, LNT TOP 10 veica tradicionālo aptauju. Uz jautājumiem par budžetu, kā jau ierasts, reti kurš piekrita atbildēt bez kurnēšanas. Turklāt arī šoreiz – ne visi bija gatavi uzklausīt jautājumus, jo metās bēgt.

Ne tikai veselības aprūpei, bet vēl vismaz 9 nozarēm likumos paredzēts finansējums, kas budžetā nav iekļauts

Ne tikai veselības aprūpei, bet vēl vismaz 9 nozarēm likumos paredzēts finansējums, kas budžetā nav iekļauts 6

Šo gadu Latvija aizvada ar iepriekšējā Ministru kabineta izstrādātu tehnisko budžetu. Sagatavojot nākamā gada budžetu, Krišjāņa Kariņa valdībai un 13. Saeimai bija iespēja rādīt, ko viņi spēj un kā pilda pirms vēlēšanām dotos solījumus. Rezultāts radījis vilšanos mediķiem un pedagogiem, kā arī paver iespēju apstrīdēt Saeimas lemtā atbilstību Satversmei.

Saeima konceptuāli atbalsta 2020. gada budžetu

Saeima konceptuāli atbalsta 2020. gada budžetu

Saeima trešdien ārkārtas sēdē pirmajā lasījumā atbalstīja valsts budžeta projektu 2020. gadam. Par likumprojektu nobalsoja 60 deputāti, savukārt 34 parlamentārieši balsoja pret.

IZM ieceri par minimālo skolēnu skaitu sola izņemt no budžeta paketes

IZM ieceri par minimālo skolēnu skaitu sola izņemt no budžeta paketes

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) no nākamā gada budžeta paketē iekļautajiem grozījumiem Izglītības likumā izņems punktus, kas paredz noteikt minimālo skolēnu skaitu izglītības iestādēs, trešdien, debatējot par 2020. gada budžetu, solīja IZM parlamentārā sekretāre Anita Muižniece (JKP).