Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Brexit

Brexit

Britu referenduma balojums izstāties no Eiropas Savienības, dēvēts arī par "Brexit", satricināja pasauli pirms gada. Kāda būs Lielbritānijas turpmākā politika, kā tā ietekmēs Latvijas emigrantus un uzņēmējus, kas darbojas Lielbritānijā? Atbildes uz šiem jautājumiem rodi šajā sadaļā!

"Brexit" kļūst par realitāti

"Brexit" kļūst par realitāti 1

“Brexit” piektdien kļuvis par realitāti, Lielbritānijai pametot Eiropas muitas ūniju un kopīgo tirgu, un līdz ar to noslēgusies gandrīz pusgadsimtu ilgā un bieži saspīlētā britu kopdzīve ar saviem tuvākajiem kaimiņiem kontinentā.

Jaunajā gadā jauna kārtība sūtījumu saņemšanai no Lielbritānijas

Jaunajā gadā jauna kārtība sūtījumu saņemšanai no Lielbritānijas

Ja pēc 2021. gada 1. janvāra plānojat saņemt sūtījumus no Lielbritānijas pa pastu vai kurjerpastu, jārēķinās, ka uz šiem sūtījumiem turpmāk attieksies tādi paši nosacījumi, kā uz jebkuru nekomerciālu vai komerciālu pasta sūtījumu, kas tiek sūtīts uz Latviju no valsts, kas neatrodas Eiropas Savienībā.

No 1. janvāra par virs 45 eiro vērtām dāvanām no Lielbritānijas būs jāmaksā muitas nodoklis un PVN

No 1. janvāra par virs 45 eiro vērtām dāvanām no Lielbritānijas būs jāmaksā muitas nodoklis un PVN 1

Saņemot no Lielbritānijas nekomerciālu pasta sūtījumu ar dāvanu, kuras vērtība pārsniegs 45 eiro, saņēmējam no 2021. gada 1. janvāra būs jāmaksā muitas nodoklis un pievienotās vērtības nodoklis (PVN), jo attiecībā uz Apvienoto Karalisti turpmāk būs tādi paši nosacījumi kā uz citām ārpus Eiropas Savienības (ES) esošajām valstīm.

Lielbritānijā iestrēguši desmitiem Latvijas valstspiederīgo

Lielbritānijā iestrēguši desmitiem Latvijas valstspiederīgo 26

Pēc svētdien, 20. decembrī, noteiktā pasažieru pārvadājumu aizlieguma Lielbritānijā iestrēguši ļoti daudzi Latvijas valstspiederīgie, kuri vēl līdz gada beigām plānoja pagūt pārcelties atpakaļ uz dzīvi Latvijā, vēsta TV3 Ziņas.

Leiena: Izredzes noslēgt pēcbreksita vienošanos ir mazas

Leiena: Izredzes noslēgt pēcbreksita vienošanos ir mazas

Izredzes, ka Eiropas Savienībai (ES) izdosies noslēgt pēcbreksita vienošanos ar Lielbritāniju, ir mazas, piektdien bloka līderiem teikusi Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena, pavēstīja avoti ES.