Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Breds Pits

Kurš to varēja paredzēt?! Džolijas un Pita bērni negrib dzīvot kopā ar māti

Kurš to varēja paredzēt?! Džolijas un Pita bērni negrib dzīvot kopā ar māti

Kā ziņo ārvalstu prese, Holivudas sapņu pāra Andželīnas Džolijas un Breda Pita šķiršanās procedūra nerisināsies pēc Andželīnas ieplānotā scenārija: proti, ka aizbildniecība par pāra sešiem bērniem pilnībā tiek piešķirta viņai. Sākumā Breds nav vēlējies iesaistīties cīņā arī par savām aizbildņa tiesībām, lai lieki netraumētu bērnus. Taču tagad viss ir mainījies.

Šķiršanās bums šovbiznesā: 5 slaveni pāri, kas izjuka šajā septembrī

Šķiršanās bums šovbiznesā: 5 slaveni pāri, kas izjuka šajā septembrī 4

Šis septembris šovbiznesa draugu atmiņā paliks kā īsts romantikas postītājs – pāris nedēļu laikā par šķiršanos skaļi paziņoja plejāde slavenu pāru kā Latvijā, tā Holivudā. Skaties.lv apkopoja piecus zināmākos ārzemju grandu pārus, kuri par mīlas pajukšanu paziņoja šajā septembrī.

Pits nespēj pārdzīvot šķiršanos no Džolijas

Pits nespēj pārdzīvot šķiršanos no Džolijas 1

Pirms pāris nedēļām pasauli satricināja vēsts par saskanīgā Holivudas zvaigžņu pāra Breda Pita un Andželīnas Džolijas šķiršanos. Izrādās, ka šis jaunums ir bijis pārsteigums ne tikai viņu talanta cienītājiem. 

VIDEO: vai tev būtu problēmas sadalīt 400 miljonus?

VIDEO: vai tev būtu problēmas sadalīt 400 miljonus?

Šajā nedēļā daudzus svarīgus pasaules notikumus atstāja otrajā plānā Holivudas saldā pārīša Andželīnas Džolijas un Breda Pita paziņojums par šķiršanos. Tiek atsaukts atmiņā gan viņu vētrainais mīlas romāna sākums, gan ”svērts un mērīts”, kurš tad ir īstais vainīgais pie laulības izjukšanas. Beidzot visi ir ķērušies klāt pie paša galvenā –  zvaigžņotā pāra “mantas sadalīšanas”.

Kas sabiedrību satrauc vairāk - Brexit vai Brexpitt? Nobalso arī tu!

Kas sabiedrību satrauc vairāk - Brexit vai Brexpitt? Nobalso arī tu! 3

Pasauli pāršalkusi ziņa, ka aktrise Andželīna Džolija vēlas šķirties no vīra – aktiera Breda Pita – laikā, kad pasaulē notiek nekārtības. Cilvēki internetā neklusē un, iespaidojoties no nesen notikušā referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības, izveidojuši mirkļbirku #BrexPitt.

Holivudas saldākie pārīši

Holivudas saldākie pārīši

Skatoties uz viņiem, mēs nevaram vien beigt priecāties – skaisti un laimīgi kopā. Protams, ne vienmēr viss ir bijis rožaini, tomēr šie Holivudas pāri ir pierādījums tam, ka mīlestība ir spēks.

Miesa sastingst viņu dēļ! Seksīgāko vampīru TOP 10

Miesa sastingst viņu dēļ! Seksīgāko vampīru TOP 10

Ikviena no mums reiz dzirdējusi stāstus par vampīriem, kas mostas naktīs, pārtiek no cilvēku asinīm un var lepoties ar skaistu un spīdošu ādu. Mūsdienās par vampīriem mēs varam pasapņot dažādos televīzijas seriālos, un neviena no mums nepaliek vienaldzīga…