Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Boriss Džonsons

Džonsons vēlas darbinieku atgriešanos darbavietās

Džonsons vēlas darbinieku atgriešanos darbavietās

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons grasās nākamnedēļ mudināt uzņēmējus dot rīkojumu saviem darbiniekiem atgriezties savās darba vietās, ziņo laikraksts “Daily Mail”.

Ministrs: Džonsona stāvoklis ir uzlabojies

Ministrs: Džonsona stāvoklis ir uzlabojies 2

Ar Covid-19 sasirgušā Lielbritānijas premjerministra Borisa Džonsona stāvoklis uzlabojies, taču viņš joprojām atrodas intensīvās terapijas nodaļā, trešdien paziņoja finanšu ministrs Riši Sunaks.

Ar Covid-19 saslimušā britu premjera Džonsona stāvoklis ir stabils

Ar Covid-19 saslimušā britu premjera Džonsona stāvoklis ir stabils 3

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons, kurš svētdien tika hospitalizēts Covid-19 slimības dēļ un pirmdien ievietots intensīvās terapijas nodaļā, saņem pašu labāko aprūpi un aizvadītajā naktī viņa stāvoklis bijis stabils, otrdien paziņojis ārlietu ministrs Dominiks Rābs.

Boriss Džonsons precēsies

Boriss Džonsons precēsies 4

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons plāno salaulāties ar savu partneri Keriju Simondsu, kura no Džonsona gaida bērnu, ziņo Lielbritānijas mediji.

Džonsons: Nav nepieciešamības turpmāk pakļauties ES normām

Džonsons: Nav nepieciešamības turpmāk pakļauties ES normām

Apvienotās Karalistes premjerministrs Boriss Džonsons pirmdien izklāstīs Londonas nostāju gaidāmajās sarunās par jauno tirdzniecības līgumu ar Eiropas Savienību (ES), un savā runā viņš grasās akcentēt, ka Lielbritānija, kas tikko bloku pametusi, “uzplauks” neatkarīgi no šo sarunu iznākuma.

Džonsons paraksta "Brexit" vienošanos

Džonsons paraksta "Brexit" vienošanos 1

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons piektdien parakstījis vienošanos par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).

Eiroskeptiķi vēlas, lai Bigbens iezvana breksitu

Eiroskeptiķi vēlas, lai Bigbens iezvana breksitu 1

Eiroskeptiķi piektdien pastiprinājuši kampaņu, kuras mērķis ir panākt, lai Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) 31.janvārī iezvana slavenais Vestminsteras pils pulksteņa tornis Bigbens.