Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Bolderāja

Daugavas ieteka Rīgas jūras līcī nostiprināta ar laukakmeņiem

Daugavas ieteka Rīgas jūras līcī nostiprināta ar laukakmeņiem

Bolderājā atjaunota pastaigu vieta, kas reizē ir arī svarīga būve Rīgas ostas aizsardzībai. Stāsts ir par rudens vējos daļēji sagruvušo Daugavgrīvas dambi, kas šobrīd ir atjaunots, un reizē tas pasargās ostas teritorijā esošos uzņēmumus no applūšanas.

"Mēnesi miris cilvēks atradās dzīvoklī!" Bolderājas iedzīvotāji atklāj, kā izdevies uzveikt neciešamo līķa smaku

"Mēnesi miris cilvēks atradās dzīvoklī!" Bolderājas iedzīvotāji atklāj, kā izdevies uzveikt neciešamo līķa smaku

2018. gada aprīlī “Bez Tabu” devās uz kādu daudzdzīvokļu namu Bolderājā, kur vietējie iedzīvotāji nespēja sadzīvot ar ļoti asu un specifisku aromātu. Vēlāk kļuvis zināms, ka piektā stāva dzīvoklī kāds vīrietis atvadījies no savas dzīves. Viņa mirstīgās atliekas teju mēnesi atradušās dzīvoklī, kas arī bijis neciešamās smakas avots.

Rīdzinieku ērtībai iecerēts attīstīt vilciena līnijas

Rīdzinieku ērtībai iecerēts attīstīt vilciena līnijas 4

Ar pilnīgi jaunu dzelzceļa staciju izbūvi vēlas vilcienu padarīt pieejamāku Rīgas iedzīvotājiem. Pašlaik vilciens galvaspilsētas robežās tiek izmantots visai maz. Tāpēc, lai popularizētu vilcienu kā iekšpilsētas transportu, tuvākajos gados Rīgā iecerēts būvēt jaunas dzelzceļa pieturas un iedzīvināt jau sen neizmantotu dzelzceļa virzienu pilsētā.

Tas varēja beigties arī letāli - Bolderājā dzērājšoferis "izārda" privātmājas sienu

Tas varēja beigties arī letāli - Bolderājā dzērājšoferis "izārda" privātmājas sienu 7

Katru nedēļas nogali vismaz pārdesmit šoferi paliek bez autovadītāja apliecības, jo braukuši alkohola reibumā un apdraudējuši citus satiksmes dalībniekus. Ja bailes no naudas soda nešķiet motivējošas, tad diezgan reāla ir arī nonākšana cietumā. Kāds vīrietis Rīgā, Bolderājā, varēja izraisīt nāvējošu avāriju, bet šoreiz vienkārši paveicās. Pēc ietriekšanās privātmājā un tās sagraušanas ēkas iedzīvotāji palika neskarti.

Bolderājā būvēs aizsargdambi pret plūdiem

Bolderājā būvēs aizsargdambi pret plūdiem 1

Laba vēsts Buļļupes krastos dzīvojošajiem Bolderājas iemītniekiem. Par 3,3 miljoniem eiro izbūvēs teju divu kilomteru garu aizsargdambi, kas pasargās no plūdiem. Pavasaros upe bieži iziet no krastiem, un iedzīvotājiem bijusi nepieciešama glābēju palīdzība, lai tiktu ārā no mājām.

Piedzirdīja, izvaroja un nožņaudza - tiesas priekšā stājas vīrieši, kuri Bolderājā nogalināja 15 gadīgu meiteni

Piedzirdīja, izvaroja un nožņaudza - tiesas priekšā stājas vīrieši, kuri Bolderājā nogalināja 15 gadīgu meiteni 30

Jūnijā jau vēstīts par nežēlīgu slepkavību Bolderājā, kur divu vīriešu pāris aukstasinīgi nogalināja kādu jaunu meiteni un, slēpjot nozieguma pēdas, noslīcināja tās mirstīgas atliekas Buļļupes kanālā. Piektdien policisti nāca klājā ar paziņojumu, ka izmeklēšanas process ir veiksmīgi pabeigts un jau drīzumā apsūdzētie stāsies tiesas priekšā.

Notrieca policistu un pameta auto mežā - Bolderājā norisinās spraiga pakaļdzīšanās operācija

Notrieca policistu un pameta auto mežā - Bolderājā norisinās spraiga pakaļdzīšanās operācija 4

Kādam apreibušam autovadītājam svētdien izdevies ap stūri apvest vismaz piecas policijas ekipāžas – viņš neprātīgā ātrumā izbraukājis vai visu Bolderāju, pusceļā vajātāju nagos pametis savu blakussēdētāju, notriecis policistu un rezultātā bijis spiests pamest savu auto mežā, taču pats izsprucis sveikā. Protams, tikai uz brīdi, jo viņa attēlus jau bija piefiksējušas policijas kameras.

Bolderājā uz ielas atrod mirušu vīrieti

Bolderājā uz ielas atrod mirušu vīrieti 13

Vairāki cilvēki piektdien Bolderājā kļuva par aculieciniekiem kāda vīrieša nāvei. Cilvēks esot gājis pa ielu, nokritis un pret asfaltu atsities tik stipri, ka guva nāvējošas traumas.