Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Bojāgājušie

"Izmirkuši, galīgi nosaluši, slapji!" Traģiskajā avārijā izdzīvojušie uzreiz steiguši meklēt palīdzību Aronas pagastā

"Izmirkuši, galīgi nosaluši, slapji!" Traģiskajā avārijā izdzīvojušie uzreiz steiguši meklēt palīdzību Aronas pagastā 11

Pirmdienas rītā Madonas novada Aronas pagastā notika automašīnas “Volkswagen Transporter” avārija, kurā dzīvību zaudēja četri cilvēki. Diviem avārijā iekļuvušajiem – šoferim un vienam no pasažieriem – izdevās izglābties no dīķī grimstošās automašīnas. Policija lēš, ka avārija notika, automašīnai pa slideno grants ceļu braucot pārāk lielā ātrumā.

"Līķu kravas" upura pēdējā īsziņa mātei: Es mirstu, jo nespēju paelpot!

"Līķu kravas" upura pēdējā īsziņa mātei: Es mirstu, jo nespēju paelpot! 28

Kravas automašīnas konteinerā Eseksas grāfistē Lielbritānijā dzīvību zaudējušas 39 pagaidām nenoskaidrotas personas, no kurām astoņas ir sievietes. Policija noskaidrojusi, ka konteiners bija aprīkots ar saldētavu, kurā ilglaicīgi uzturēti -25 grādi pēc Celsija. Ir aizturēts šoferis Mo Robinsons, pret kuru jau izvirzītas apsūdzības notikušajā slaktiņā.

Japānā plosās taifūns "Hagibis" - postaža un upuri

Japānā plosās taifūns "Hagibis" - postaža un upuri

Japānā vismaz 19 cilvēki gājuši bojā taifūnā “Hagibis”, kura nestās lietusgāzes aizvadītajā diennaktī izraisījušas plašus plūdus un zemes nogruvumus, bet vēl 16 cilvēki šobrīd tiek uzskatīti par pazudušiem bez vēsts.