Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

BMX

BMX leģenda Māris Štrombergs publisko ģimeniskus kadrus

BMX leģenda Māris Štrombergs publisko ģimeniskus kadrus 1

Leģendārais BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs un viņa sieviņa Nataša iepriecinājuši atbalstītājus ar jauniem, ģimeniskiem kadriem. Pēc dēliņa otrās dzimšanas dienas mīlnieki piedalījušies īpašā fotosesijā.

"Nevaram trenēties!" Izārdījuši ļoti labo Jēkabpils skeitparku, būvēs ko "diezgan bēdīgu"; sportisti vīlušies

"Nevaram trenēties!" Izārdījuši ļoti labo Jēkabpils skeitparku, būvēs ko "diezgan bēdīgu"; sportisti vīlušies 20

Ekstrēmo sporta veidu censoņi Jēkabpilī neizpratnē, kāpēc pašvaldība sportistu komūnai neatdod vērienīgo skeitparku, kas, kā paši uzskata, bija viens no labākajiem Latvijā. Pirms dažiem gadiem skeitparku nojauca multifunkcionālās sporta halles būvniecības dēļ, iespaidīgās konstrukcijas izjauca, un jau ilgstoši tās pūst zem klajas debess. Lai gan sākotnēji pašvaldība prātoja, ka konstrukcijas varētu salikt, pārvietojot citā vietā pilsētā, nu šī iecere ir izplēnējusi. Tā vietā Jēkabpils domnieki grasās uzsliet jaunu skeitparku, ko veidos no jaunām konstrukcijām, tomēr ekstrēmos sportistus gaidāmais risinājums sadusmojis – jaunais skeitparks, viņuprāt, būšot krietni sliktāks, tajā nevarēšot attīstīt talantu un pienācīgi sagatavoties sacensībām, ko varēja izdarīt noārdītajā skeitparkā.

Ivo Lakučs vairs netrenēs Latvijas BMX izlasi

Ivo Lakučs vairs netrenēs Latvijas BMX izlasi

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padome ceturtdien ir pieņēmusi BMX kubu padomes priekšlikumu par līdzšinējā Latvijas BMX izlases galvenā trenera Ivo Lakuča atsaukšanu no ieņemama amata, informē LRF.

Valmierā atklāta divkārtējā olimpiskā čempiona Štromberga vārdā nosaukta trase

Valmierā atklāta divkārtējā olimpiskā čempiona Štromberga vārdā nosaukta trase

Valmierā, kur izauklēts olimpiskais čempions BMX sportā, atklāta jauna pasaules līmeņa trase. Tā ir visai sarežģīta, kas mūsu riteņbraucējiem ļaus spodrināt braukšanas iemaņas un valmierieši cer, ka tā palīdzēs kaldināt arī nākamās medaļas. Svinīgajā atklāšanā klāt bija Latvijas lielākais BMX lepnums – olimpietis Māris Štrombergs, kura vārdā trase arī nosaukta.