Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

BMW

Sodi tūkstošos! Pārkāpumu rekords? Aizmirstot par OCTA, mēnešiem brauc, fotoradari "knipsē" uz nebēdu

Sodi tūkstošos! Pārkāpumu rekords? Aizmirstot par OCTA, mēnešiem brauc, fotoradari "knipsē" uz nebēdu 269

Raimonds šī gada ziemā uz vairākiem mēnešiem devās peļņā uz ārzemēm, savu “BMW” markas automašīnu atstājot lietošanā savai draudzenei. Kamēr Raimonds bija ārpus Latvijas, viņa spēkratam beidzās obligātā civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA). Aizmirstot iegādāties jaunu OCTA, draudzene daudzus mēnešus brauca bez tās, kā rezultātā Raimonds nu tiek “nomētāts” ar fotoradaru sodiem. Autovadītājs nenoliedz, ka aizmāršība viņu neatbrīvo no atbildības, tomēr ir neizpratnē, kāpēc lēmumus par sodu piemērošanu apstrādā gausi un nosūta viņam kā īpašniekam ilgi pēc fotoradara fiksācijas. Raimonds jau saņēmis septiņus lēmumus par soda piemērošanu, pagaidām kopsummā viņam piemēroti sodi 2,5 tūkstošu eiro apmērā. Nav skaidrs, cik vēl sodus savā e-pasta kastītē saņems.

Aculiecinieki palīdz notvert iedzērušu šoferi

Aculiecinieki palīdz notvert iedzērušu šoferi 2

Kādam autovadītājam pirms sēšanās pie sveša “BMW” stūres bija gadījies izdzert mazliet pār mēru, līdz viņa aizdomīgo uzvedību un streipuļošanu pamanījuši ļaudis kādā benzīntankā, kas ziņojuši tuvākajai policijas ekipāžai, vēsta “Degpunktā”.

"Zebra" testē: atpakaļ nākotnē ar "BMW R18" motociklu

"Zebra" testē: atpakaļ nākotnē ar "BMW R18" motociklu

1936. gadā Berlīnes rūpnīcā tapa “BMW R5” motocikls, kam tagad ir izveidots citāts šajā gadsimtā – “BMW R18”. Raidījums “Zebra” izmēģina šo ar vēstures auru apvīto motociklu un dalās savos iespaidos.

"Sabuktēja auto, ar dūri sita logā bērna pusē!" Stāvlaukumā pārmāca šoferi, policija tīšu bojāšanu nesaskata

"Sabuktēja auto, ar dūri sita logā bērna pusē!" Stāvlaukumā pārmāca šoferi, policija tīšu bojāšanu nesaskata 77

Auto stāvlaukumā maza bērna klātbūtnē noticis konflikts starp diviem autovadītājiem. Damirijs un viņa nepilnus trīs gadus vecais bērns automašīnā gaidīja mammu iznākam no veikala. Cits vīrietis, kura automašīna bija novietota blakus, apskādējis Damirija automašīnu, virinot spēkrata durvis. Pēc aizrādījuma par mašīnas bojāšanu notikusi asa vārdu apmaiņa. Bērns, kā uzskatīja Damirijs, otra vīrieša uzvedības dēļ cietis no emocionālās vardarbības. Pēc spraigajiem notikumiem Damiriju nepatīkami pārsteidzis likumsargu lēmums atteikt ierosināt kriminālprocesu par mantas (automašīnas) tīšu bojāšanu.

"BMW" šoferis "neierakstās" līkumā

"BMW" šoferis "neierakstās" līkumā 4

Uz sāna apgāzies un pamatīgi sadauzīts “BMW” markas spēkrats palicis bez saimnieka guļam kādā Stopiņu novada grāvī, vēsta “Degpunktā”,

Sadursmē "BMW" apgāž mikroautobusu

Sadursmē "BMW" apgāž mikroautobusu 2

Pārdaugavā, Zolitūdes mikrorajonā, vienā no krustojumiem šodien saskrējās kāds vieglais “BMW” un uzņēmuma “Rīgas satiksme” mikroautobuss, kas trieciena rezultātā apgāzās, vēsta “Degpunktā”.

"BMW" biedrība Liepājā saņem naudu, taču pakalpojumu nesniedz

"BMW" biedrība Liepājā saņem naudu, taču pakalpojumu nesniedz 7

Jūrmalnieks Igors aizvadītājos Ziemassvētkos vēlējās iepriecināt draugu, kurš ir “BMW” fans, tādēļ internetā noskatījis Latvijā veidotu kalendāru. Par pirkumu un piegādi Igors samaksājis 19 eiro. Ziemassvētki strauji tuvojošies, taču no kalendāra nebija ne miņas.