Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 23. maijs

Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija

Horoskops aunam

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops vērsim

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops dvīņiem

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops vēzim

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops lauvai

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops jaunavai

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops svariem

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

Horoskops skorpionam

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops strēlniekam

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops mežāzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops ūdensvīram

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops zivīm

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bez Tabu

Bez Tabu - izklaidējoši informatīvs raidījums. Tie ir cilvēkstāsti, palīdzība, absurdas situācijas, eksperimenti un izklaide.

Salauzti krēsli, putekļu kalni un durvis, kas neturas ciet. Jelgavas novadā pasažierus pārvadā ar “sagrabējušiem” autobusiem

Salauzti krēsli, putekļu kalni un durvis, kas neturas ciet. Jelgavas novadā pasažierus pārvadā ar “sagrabējušiem” autobusiem 2

Pagājušais gads bija laiks, kad Jelgavas pusē pasažierus pārvadājošajam uzņēmumam SIA”Migar” mainījās īpašnieki. Kopš tā brīža palielinās sūdzību skaits par to, ar kādu transportu pārvadā cilvēkus. Lai arī uzņēmumu cītīgi uzmana Latvijas autotransporta direkcija, izskatās, ka nekas uz labo pusi nemainīsies.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

"Bezmaksas" bērnu zobārsts: ciet sāpes, gaidot rindā gadu, vai liec galdā 600 eiro

"Bezmaksas" bērnu zobārsts: ciet sāpes, gaidot rindā gadu, vai liec galdā 600 eiro 100

Pēc bērna sūdzībām par zobu sāpēm vecāki ar atvasi ieradušies vizītē pie zobārsta RSU Stomatoloģijas institūtā. Kā stāsta bērna tēvs, dēla zobu stāvokli ārsts raksturojis kā nopietnu, zobu ārstēšanas procedūrai nepieciešama pat vispārējā narkoze. Vecāki paļāvušies uz valsts apmaksātu procedūru, jo zobārsta pakalpojumi bērniem līdz 18 gadiem pieejami bez maksas. Tomēr vecāki bijuši šokēti, uzzinot, ka rindā uz valsts apmaksātu pakalpojumu jāgaida gads. Arī ārsta piedāvāto risinājumu – negaidīt rindā, bet ārstēt bērna zobus par vairākiem simtiem eiro – vecāki uzskata par absurdu. Kristofers savu sešus gadus veco dēlu nogādāja Stomatoloģijas institūtā pēc tam, kad bērns sūdzējās par zobu sāpēm. Zina, ka zobārsta pakalpojumi bērniem līdz 18 gadiem pieejami bez maksas, taču te nu bija… (Turpinājums nākamajā lapā)

Foto atskats: tieši pirms trim gadiem Īrijas vairākums teica "jā" geju laulībām. Kāda ir situācija Latvijā?

Foto atskats: tieši pirms trim gadiem Īrijas vairākums teica "jā" geju laulībām. Kāda ir situācija Latvijā? 23

2015. gada 22. maijā, tieši pirms trim gadiem, Īrija devās uz referendumu, lai izlemtu par viendzimuma laulību legalizāciju. No vairāk nekā trīs miljoniem – 1 201 607 aizstāvēja geju laulības, kamēr 734 300 teica striktu “nē”. Tā ir pirmā valsts, kas ar tik lielu pārsvaru nobalsoja par vienlīdzību tautas balsojuma kustībā, kuru sauc arī par sociālo revolūciju un atzinīgi novērtēja visā pasaulē. Latvija ir starp tām valstīm, kas neatzīst nedz citā valstī noslēgtās viendzimuma laulības, nedz partnerattiecības, lai kādas tās būtu – vai starp vīrieti un sievieti vai arī viendzimuma.

Interneta asprāši nesmādē pajokot par karaliskajām kāzām. Diez kā tagad jūtas Harija bijusī draudzene?

Interneta asprāši nesmādē pajokot par karaliskajām kāzām. Diez kā tagad jūtas Harija bijusī draudzene?

19. maija pusdienlaikā Vindzorā krāšņā ceremonijā tika salaulāti Lielbritānijas princis Harijs (33) un viņa līgava amerikāņu aktrise Megana Mārkla (36)! Šīs ir vienas no slavenākajām kāzām Lielbritānijā pēdējo gadu laikā, par kurām, protams, savs komentārs sniedzams arī interneta asprāšiem. Piedāvājam Jums īpašu izlasi ar knifiņiem, kurus, īstens viedokļu līderis “Twitterī” nepalaidīs garām!

Rīdziniecēm ir aizdomas, ka vietējā internetveikalā iegādājušās viltotas smaržas 

Rīdziniecēm ir aizdomas, ka vietējā internetveikalā iegādājušās viltotas smaržas  13

Mājās apskatījās, ka internetveikalā tās ir nopērkamas pa divreiz mazāku cenu. Daudz neprātojot, nopirkušas. Kad kārotā smaržīgā prece saņemta, gan Paulas mamma, gan pati jauniete bija vīlusies. Kosmētikas veikalā smaržām bijis pavisam cits aromāts. Tā paraugu abas salīdzinājušas ar internetveikala preci. Abas domā vienādi: aromāti ir atšķirīgi, un radušās aizdomas, ka tikušas pie pakaļdarinājuma.

Nemiers Vangažos. Koplietošanas zemes dēļ kaimiņi viens ar otru pat nesarunājas

Nemiers Vangažos. Koplietošanas zemes dēļ kaimiņi viens ar otru pat nesarunājas 7

Vangažu iedzīvotāja Zoja un viņas ģimene ir nepatīkami pārsteigta, uzzinot, ka trīs no četriem dzīvokļu īpašniekiem kopsapulcē nosprieduši, ka viņas ģimenei jāatbrīvo saimniecības ēka un tai piegulošā teritorija. Tagad tā būšot jaunajam kaimiņam, un koplietošanas zemes robežas starp Zojas un jaunā kaimiņa īpašumu ir pārdalītas.

Likums visiem viens?

Sūdzību dēlis Likums visiem viens? 1

Andris braucienā pa Rīgu iemūžinājis policistu, kurš pie stūres aktīvi tērzē pa telefonu. Viņš jautā:”Vai tiesa, ka likums visiem viens?”

"Cilvēks bez kauliem" un citi brīnumi iluzionistu Daces un Enriko Pecolli svinībās!

"Cilvēks bez kauliem" un citi brīnumi iluzionistu Daces un Enriko Pecolli svinībās!

Iluzionistu pāris Dace un Enriko Pecolli 20 gadu skatuves kopdarbību svin, rīkojot maģisku zemūdens pasaules šovu “Bubblelandia”. Visu personāžu iedvesmas avots esot realitātē tiešām eksistējošas būtnes, kas mīt zemūdens pasaulē. Piemēram, kāda priekšnesuma laikā uz skatuves varēs redzēt smadzeņkoraļļu atveidotājus.

"Viņas nebūs tik spriganas kā brīvā dabā dzīvojošās!" Uzzini, sprostos dzīvojošu vistu dzīves aizkulises

"Viņas nebūs tik spriganas kā brīvā dabā dzīvojošās!" Uzzini, sprostos dzīvojošu vistu dzīves aizkulises 5

Plaši aktualizējies jautājums par sprostos dētajām un brīvā vaļā dzīvojošu vistu olām. Daļa cilvēku strigti turas pie sava, uzskatot, ka vistas, kuru dzīve paiet slēgtā telpā, nespēj dēt kvalitatīvas olas, citi nepievērš tam uzmanību, pērkot to, kas ir pa acu galam. Iespējams, daļa cilvēku domā, ka sprostos turētajām vistām klājas grūti un putnu dzīves apstākļi ir zem katras kritikas. Olu ražotnes “Balticovo” pārstāvis Toms Auškāps vēlas šīs aizdomas kliedēt.

"Tirdzniecība šosejas tuvumā apdraud drošību"; tracis ap krāmu tirdziņu Ādažos!  

"Tirdzniecība šosejas tuvumā apdraud drošību"; tracis ap krāmu tirdziņu Ādažos!   21

Sestdienās Tallinas šosejas malā pie tilta pār Gauju, Ādažu novadā, notiek krāmu tirgus, tā nosaukums “Lietu tirgotava”. Raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja autovadītājs, kurš uzskata, ka tirdziņš apdraud satiksmes drošību. “Labajā ceļa malā izveidots tirgus, kurš dezorganizē autovadītājus. Ceļš nav piemērots šāda veida pasākumiem. Pirmo ceļu satiksmes negadījumu jau sagaidījām, tagad gaidīsim nākamo,” raksta autovadītājs.