Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 14. augusts

Zelma, Zemgus, Virma

Horoskops aunam

Šodien ar varas un ietekmes cilvēkiem tikai pa labam, Tie var būt arī vecāki vai dominējošs dzīvesbiedrs, kuri mēģinās tevi pielikt pie ratiem vai dzīves patiesības klāstīs. Emocionālais noskaņojums būs stabils, tāpēc spēsi daudz ko laist gar ausīm.

Horoskops vērsim

Šodien radošās enerģijas uguns degs jo spoži un dzīvības sulas plūdīs straumēm. Svarīgi šos uguņus un ūdeņus ievirzīt pareizajās gultnēs un rīkoties ar tiem konstruktīvi un prasmīgi. Īpaši pieskati savus finanšu līdzekļus.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavu prātu vairāk nodarbinās izpriecas un izklaides, tomēr gluži aizbēgt no dienišķajiem pienākumiem arī nevarēsi. Sāpīte var slēpties apstāklī, ka tavam draiskajam noskaņojumam nebūs sabiedroto, jo visi būs tādi aizņemti un darbos iegrimuši.

Horoskops vēzim

Svarīgi radošos uguņus ievirzīt pareizajās gultnēs un rīkoties ar tiem konstruktīvi un prasmīgi. Psihoemocionālais noskaņojums būs lielisks, tāpēc nevarēsi vien sagaidīt, lai ķertos pie kādiem darbiem vai nedarbiem.

Horoskops lauvai

Citu problēmas risināsi sekmīgāk nekā savējās. Sakāpinātā koncentrēšanās uz materiālajiem ieguvumiem, aptumšos visa spēles laukuma redzamību. Darbā vajadzētu ķerties pie visgrūtākajiem, sarežģītākajiem un fiziski smagākajiem darbiem.

Horoskops jaunavai

Attiecības ar draugiem un tuviniekiem var izrādīties samērā sarežģītas. Nesaskaņu cēlonis galvenokārt meklējams atšķirīgajos uzskatos par naudas tērēšanu. Necenties kādu uzpirkt ar dāvanām, vēlāk to nožēlosi.

Horoskops svariem

Šodien atradīsies uzmanības krustcelēs, pat īpaši nepiepūloties. Risinot nopietnus jautājumus netiksi sveikā cauri tikai ar skaistām acīm un izveicīgu runāšanu.

Horoskops skorpionam

Ja esi pietiekami pašpārliecināts, vari mēģināt palaist dzīvē kādu projektu, ideju vai izlikt apskatei kādu mākslas darbu. Tomēr rēķinies, ka šis darbs vēl sagādās rūpēs un pie tā vēl nāksies ne reizi atgriezties.

Horoskops strēlniekam

Tavas gaitas būs stipri reglamentētas un ierobežotas. Tie var būt likumi, uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumi vai instrukcijas, kurām nāksies pieskaņoties un ievērot. Apstākļi ierobežos tavu radošo uguni, bet atvieglos praktisko realizāciju.

Horoskops mežāzim

Labās attiecības ar priekšniekiem vai kolēģiem tevi nepaglābs no kādas kontrolējošas instances prasību apmierināšanas. Šodien spēsi izkustināt vezumu, kurš iepriekš bija pamatīgi iestrēdzis vai buksēja.

Horoskops ūdensvīram

Sevis pasniegšanās mākslā vari piedzīvot nesaprašanu un nepieņemšanu. Esi gatavs neparedzētām izmaiņām nākotnes plānos. Nebēdā, bet rodi prieku kaļot jaunus plānus.

Horoskops zivīm

Objektīvi novērtē izveidojušos situāciju, nekrīti galējībās. Piedzīvojot radikālu plānoto pasākumu grafika izmaiņas, svarīgi ir konstruktīvi un pragmatiski novērtēt situāciju un tad jau padoms pats atnāks.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bez Tabu

Bez Tabu - izklaidējoši informatīvs raidījums. Tie ir cilvēkstāsti, palīdzība, absurdas situācijas, eksperimenti un izklaide.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

"Jābrauc vinnēt spēles, nevis piedalīties!" Basketboliste Gunta Baško par gaidāmo Pasaules kausa izcīņu

"Jābrauc vinnēt spēles, nevis piedalīties!" Basketboliste Gunta Baško par gaidāmo Pasaules kausa izcīņu

No rītiem darbs grupās vai individuāli svaru zālē, vakaros basketbola treniņš visai komandai, tāds ir Latvijas sieviešu basketbola izlases režīms augustā. Šobrīd sieviešu basketbola valstsvienība gatavojas savai debijai Pasaules kausa izcīņā, kas septembra beigās norisināsies Spānijai piederošajā Tenerifes salā. “Bez Tabu” devās uz Latvijas sieviešu basketbola izlases atvērto treniņu, lai noskaidrotu, ko gaidāmais turnīrs nozīmē pašām spēlētājām. 

"Iesaistīja prostitūcijā arī nepilngadīgās!" Šausminošos noziegumos vainoto Lizuma recidīvistu tiesā arī par sutenerismu

"Iesaistīja prostitūcijā arī nepilngadīgās!" Šausminošos noziegumos vainoto Lizuma recidīvistu tiesā arī par sutenerismu 6

Gaismā nākuši satraucoši fakti par citiem iespējamiem likumpārkāpumiem, ko, iespējams, pastrādājis recidīvista slavu iemantojušais Dainis Mazulis no Lizuma pagasta. Gaidot izmeklēšanas rezultātus par iespējamu dēla slepkavību, cenšoties iegūt apdrošināšanas atlīdzību, policija gūst pierādījumus, ka Mazulis vervējis sievietes prostitūcijai. Viņa māte stāsta, ka arī nepilngadīgas meitenes.

"Kāzas organizējām divus gadus!" Aktrise Dana Bjorka ar vīru atklāj recepti kā izvairīties no nemitīgajiem viesu "rūgts" saucieniem kāzās

"Kāzas organizējām divus gadus!" Aktrise Dana Bjorka ar vīru atklāj recepti kā izvairīties no nemitīgajiem viesu "rūgts" saucieniem kāzās 2

Mihaila Čehova Rīgas krievu teātra vadītāju un mākslas filmas “Māja pie ezera” aktrisi Danu Bjorku ar vīru, fitnesa speciālistu Igoru Bjorku satiekam pārim īpašā vietā – zirgu stallī “Zirgzandeles”, kur aizvadītas abu kāzas. Īpašo dienu plānojuši divus gadus un ar prieku atzīst, ka viss bijis kā plānots.

"Ārsts teica, ka šovakar nebrauks!" Bērnam kaklā iesprūst asaka, to izņem tikai nākamajā dienā

"Ārsts teica, ka šovakar nebrauks!" Bērnam kaklā iesprūst asaka, to izņem tikai nākamajā dienā 13

Pašu sarūpēta, vēlāk pagatavota zivtiņa – izklausās laba ideja vakariņām, vai ne? Tā domājis arī Māris, taču vienai no abām 10 gadus vecajām dvīņu meitiņām Annai kaklā iesprūdusi asaka. Izmēģinātas visas internetā atrodamās tautas metodes, bet bez panākumiem. Pazīstama daktere ieteikusi doties uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, tikai Māris pat iedomāties nevarēja, ka bērns no svešķermeņa tiks atbrīvots vien nākamajā dienā. 

Rīgas domnieki privātīpašniekiem pieprasa sakopt īpašumiem piegulošās teritorijas, taču savējās aizaudzējuši ar nezālēm

Rīgas domnieki privātīpašniekiem pieprasa sakopt īpašumiem piegulošās teritorijas, taču savējās aizaudzējuši ar nezālēm 3

Ja reiz Rīgas domes saistošie noteikumi norāda, ka jāsakopj teritorija arī aiz sava privātīpašuma robežas līdz pat brauktuvei jeb īpašumam piegulošā teritorija, privātīpašnieks Valdis tā arī dara, taču ar katru gadu tas kļūst aizvien sarežģītāk, jo ir pensionārs un pēc mauriņa pļaušanas rodas veselības problēmas. 

“Ne tā uz viņu paskatīsies, izlamās par kuci, prostitūtu!” Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta iedzīvotājus gadiem terorizē brutāls vīrietis

“Ne tā uz viņu paskatīsies, izlamās par kuci, prostitūtu!” Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta iedzīvotājus gadiem terorizē brutāls vīrietis 5

Izlamāšana uz līdzenas vietas, lietojot visus iespējamos ”mātes” vārdus, novešana līdz asarām, uzdošanās par amatpersonu jeb Valsts vides dienesta inspektoru un nekaunīga, agresīva auto vadīšana bez autovadītāja apliecības. Jaunsvirlaukas pagasta Īslīcās iedzīvotāji ikdienas dzīvo bailēs no vietējā varmākas.

"Mēs uzbūrām sev pavisam citu ainu," Mārtiņš Ruskis ar sievu kāzas sarīko divu mēnešu laikā

"Mēs uzbūrām sev pavisam citu ainu," Mārtiņš Ruskis ar sievu kāzas sarīko divu mēnešu laikā

Pirms nepilna gada jāvārdu viens otram teica dziedātājs Mārtiņš Ruskis un viņa mīļotā Žanete Dinsberga. Par laulību ceremonijas vietu tika izvēlēta Cēsu Jaunā pils. “Sazvanīju Cēsu pili, viņi teica, ka tieši tas datums ir brīvs, varam atbraukt,” savu kāzu stāstu iesāka Mārtiņš Ruskis. Tieši tik vienkārši un bez liekas “iespringšanas” arī pagājis viss kāzu organizēšanas process.