Sestdiena, 18. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Bez Tabu

Bez Tabu - izklaidējoši informatīvs raidījums. Tie ir cilvēkstāsti, palīdzība, absurdas situācijas, eksperimenti un izklaide.

Apceļo pasauli, vingro un jau 60 gadus ārstē bērnus! Pieceļoties no ratiņkrēsla, seniore Silvija nezina vārdu "nevaru"

Apceļo pasauli, vingro un jau 60 gadus ārstē bērnus! Pieceļoties no ratiņkrēsla, seniore Silvija nezina vārdu "nevaru" 1

Piecēlusies no ratiņkrēsla, kam bija piekalta divarpus gadus, un trīs reižu uzvarot vēzi, Silvija Latkovska 85 gadu vecumā aicina aizmirst vārdu “nevaru”. Seniore aizvien kustas bez mitas: no rītiem vingro, jau 60 gadus būdama pediatre, steidz mājas vizītēs dakterēt bērnus, negribot ne dzirdēt ieteikumus par došanos pelnītā atpūtā, kā arī aizraujas ar pasaules apceļošanu. Uzņēmusies Eiropas Sporta nedēļas vēstneses misiju, iedvesmo un aicina nodoties sev tīkamām un piemērotām fiziskām aktivitātēm jebkurā vecumā.

"Mans mežs ir izvarots!" Smagā būvdarbu tehnika plosās privātā mežā Rīgā, īpašnieci šokē patvaļa

"Mans mežs ir izvarots!" Smagā būvdarbu tehnika plosās privātā mežā Rīgā, īpašnieci šokē patvaļa 30

Ar smago būvdarbu tehniku izbraukāts un piegānīts svešs privātīpašums – meža teritorija – un pašvaldības īpašums Rīgā. Patvaļīgi rīkojušies turpat esošā zemesgabala saimnieku nodarbināti strādnieki, kuri apkaimē būvē dzīvojamos namus. Piegānītā meža saimniece ir šokēta par patvaļu un uzstāj uz pēc iespējas bargāku sodu par posta darbiem.

Uzdzīvojis ballītēs un pārēdoties cepumus, saņemas sportošanai un "pārcilvēku" triatlonam! Eiropas Sporta nedēļas vēstnesis iedvesmo sākt kustēties

Uzdzīvojis ballītēs un pārēdoties cepumus, saņemas sportošanai un "pārcilvēku" triatlonam! Eiropas Sporta nedēļas vēstnesis iedvesmo sākt kustēties

Ar aicinājumu #piecelies un ikvienam pieejamiem sporta pasākumiem visā Latvijā no 23. līdz 30. septembrim notiks jau septītā Eiropas Sporta nedēļa. Lai arī vairums apzinās, ka regulāra sportošana ir ieguvums veselībai, mazkustīgs dzīvesveids ir ikdiena katram trešajam. Bieža atruna nesportošanai ir laika trūkums. Taču laiku var atrast. To lieliski pierāda Eiropas Sporta nedēļas vēstnesis Mārtiņš Marnauza.  Ikdienas rutīnā ieslīdzis, viņš atrada laiku, lai kritiski novērtētu sevi spogulī, un tur ieraudzītais lika saņemties – sportot. Tieši sportošana kardināli mainījusi viņa dzīvi.

Pēc zeķubikšu zādzības un amata zaudēšanas Skrundā bijušo pašvaldības darbinieci ieceļ augstākā amatā

Pēc zeķubikšu zādzības un amata zaudēšanas Skrundā bijušo pašvaldības darbinieci ieceļ augstākā amatā 20

Administratīvi teritoriālās reformas laikā Skrundas novads tiek pievienots Kuldīgas novadam. Un līdz ar jaunās domes ievēlēšanu Skrundas pilsētai un pagastam tiek meklēts jauns priekšnieks. Iedzīvotājiem interesanta gan šķiet deputātu vairākuma izdarītā izvēle. Augstajā amatā iecelta kādreizējā pašvaldības darbiniece, kura savulaik iesniegusi atlūgumu pēc izdarītas zādzības.

Jūs zināt jelgavnieku sāpi?

Sūdzību dēlis Jūs zināt jelgavnieku sāpi? 2

“Jūs zināt jelgavnieku sāpi? Jā, tieši tā! Atkritumi… jau pāris mēnešu neatrisināta problēma. Varbūt kartelis, varbūt sarunāts… Izpētes vērts jautājums,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Māris.

"Fui" tādiem pasākuma organizatoriem!

Sūdzību dēlis "Fui" tādiem pasākuma organizatoriem! 3

12.septembrī notika Hospitāļu ielas kaimiņu svētki. Pasākuma organizatori norādīja, ka pulksten 15.30 būs cirka atrakcijas. Ierados uz svētkiem kopa ar vīru un diviem bērniem (vienam 2, otram 6 gadi). Mēs ar vīru abi esam vakcinēti. Mums uzlika aproces, ka varam iet iekšā uz pasākuma norises vietu, bet…” par piedzīvoto Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Sandra.

Siguldietis sievai izsolē nopērk auto, iemaksā naudu un paliek ar "garu degunu"

Siguldietis sievai izsolē nopērk auto, iemaksā naudu un paliek ar "garu degunu" 86

“Sievai radās vēlme pēc jaunas mašīnas. Pētot tiesu administrācijas izsoļu lapu, ieraudzījām automašīnu. Pieņemamu – gan krāsā, gan izpildījumā, gan pēc vecuma,” Kaspars no Siguldas stāsta, kā Elektronisko izsoļu vietnē noskatījis un vēlāk arī kā juridiska persona nosolījis 2017.gadā ražoto “Renault Clio” automašīnu.

Neērts vilcienu kustības grafiks

Sūdzību dēlis Neērts vilcienu kustības grafiks 2

“Problēma – pasažieriem neērts vilcienu kustības grafiks. Kad neērtības ir vakara stundās, tas vēl nebūtu nekas, taču, piemēram, virzienā no Saulkrastiem darba dienu rītā vilciens ir ar stundas intervālu – plkst. 6.57, nākamais ir plkst. 7.57, kuri pienāk Rīgā attiecīgi gandrīz pēc stundas. Ja man darbs sākas plkst. 8.30, tad jābrauc ar pirmo norādīto vilcienu. Minētais vilciens ir ar četriem vagoniem, kas Rīgas pilsētas robežās brauc jau pārpildīti. Tas saprotams, jo arī tiem, kuriem darbs sākas plkst. 9.00, ar nākamo transportu var jau nepaspēt,” tā Bez Tabu Sūdzību dēlī novērotu situāciju apraksta Igors.

Ārsta nosūtīts, ierodas veikt Covid-19 testu, bet durvis slēgtas! Vēža slimniekam teju "aprauj" starošanu

Ārsta nosūtīts, ierodas veikt Covid-19 testu, bet durvis slēgtas! Vēža slimniekam teju "aprauj" starošanu 6

Pierakstījies valsts apmaksāta Covid-19 testa veikšanai, kura negatīvs rezultāts nepieciešams, lai iestātos slimnīcas stacionārā svarīgas medicīniskās procedūras veikšanai, seniors, vēža slimnieks, ieradies “MFD” laboratorijas analīžu nodošanas punktā noteiktajā laikā, bet atskārtis, ka tas ir slēgts vēl krietni pirms darba laika beigām.

Katru gadu netiek kopta dzelzceļa pārbrauktuve

Katru gadu netiek kopta dzelzceļa pārbrauktuve

“Katru gadu netiek kopta dzelzceļa pārbrauktuve. Vilcienu var redzēt, uzbraucot uz sliedēm,” par nepieņemamo situāciju Cesvaines pagastā “Bez Tabu” Sūdzību dēlī raksta Līga.