Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vērsim

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops dvīņiem

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops vēzim

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops lauvai

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops svariem

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops skorpionam

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

Horoskops mežāzim

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

Horoskops ūdensvīram

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops zivīm

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bez Tabu

Bez Tabu - izklaidējoši informatīvs raidījums. Tie ir cilvēkstāsti, palīdzība, absurdas situācijas, eksperimenti un izklaide.

"Cilvēks burtiski aizlidoja pa gaisu!" Sastrēgumi Ieriķu ielā rada satiksmes haosu

"Cilvēks burtiski aizlidoja pa gaisu!" Sastrēgumi Ieriķu ielā rada satiksmes haosu 10

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājās autovadītājs Kaspars, kurš piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu 9. oktobra rītā. Ieriķu ielas posmā starp Vaidavas ielu un Gustava Zemgala gatvi notikušas pārmaiņas, viena no trīs joslām atvēlēta sabiedriskajam transportam un velobraucējiem. “Es, piemēram, nesaprotu, kas ir ieguvējs, jo man šodien vajadzēja papildu 10 minūtes stāvēt sastrēgumā,” rakstīja Kaspars. 

"Ēdu pārpalikumus no kafejnīcu galdiem, guļu Rīgas lielveikalā!" Skaudrs pavisam jauna, vēl nesen apzinīga puiša stāsts 

"Ēdu pārpalikumus no kafejnīcu galdiem, guļu Rīgas lielveikalā!" Skaudrs pavisam jauna, vēl nesen apzinīga puiša stāsts  21

Tirdzniecības centrā Vecrīgā ilgstoši uzturas jaunietis, kurš, kā šķiet līdzcilvēkiem, ir nepilngadīgs. Veikala apmeklētāji nobažījušies par viņa veselības stāvokli. Puisis dienas pavada, sēžot uz kāpnēm, dažkārt veikala apmeklētāji viņam nopērk pārtiku. “Bez Tabu” noskaidro, ka jaunietis pametis skolu, pārsvarā pārtiek no ēdiena pārpalikumiem ēstuvēs.

Koknese, Cesvaine, Ropaži – cīņa par Latvijas skaistāko pilsētu rudenī turpinās! Dalies ar krāšņākajām bildēm!

Koknese, Cesvaine, Ropaži – cīņa par Latvijas skaistāko pilsētu rudenī turpinās! Dalies ar krāšņākajām bildēm!

Kas gan būtu īstens latvietis, ja neizpildītu savu svēto pienākumu rudenī doties uz Siguldu? Un tieši īstenais latvietis, kas šo pienākumu atbildīgi pilda, mācēs pateikt, cik apnicīgi ir mūžīgie sastrēgumi un nebeidzamās rindas uz trošu ceļiem, rodeļiem un panorāmas ratu. Lai lauztu stereotipus, ka Sigulda ir labākā vieta, kur baudīt rudeni, aicinām raidījuma Bez Tabu skatītājus iesūtīt savas rudens vērošanas alternatīvas!

Video: Vīrietis ielauzies svešā mājā, lai pagulētu

Video: Vīrietis ielauzies svešā mājā, lai pagulētu

Trešdien, 10.oktobrī, pēc pulksten 12.00 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz privātmāju Imantā. Zvanītājs stāstīja, ka redzējis vīrieti, kurš izsitis privātmājai logu un ielīdis iekšā ēkā, ziņo Rīgas pašvaldības policija savā “Facebook” profilā.

“Tie vaļņi nekam neder, tikai rada apdraudējumu!” Vecāki Rīgas domei pieprasa uzlabot drošību pie galvaspilsētas bērnudārza

“Tie vaļņi nekam neder, tikai rada apdraudējumu!” Vecāki Rīgas domei pieprasa uzlabot drošību pie galvaspilsētas bērnudārza 1

Bērnu vecāki ne reizi vien ir situši trauksmes zvanos par to, ka bērnu aizvešana vai paņemšana no kāda galvaspilsētas bērnudārza viņiem sagādā pamatīgas galvassāpes. Runa ir par to, ka pie šīm mācību iestādēm nav vietu, kur vecākam apstāties, nebaidoties iedzīvoties sodos, bet Gaujas ielā problēmu pastiprina arī papildu apstākļi.

Internetu pāršalc "KPV LV" partijas deputāta Ivara Pugas intervija; jaunievēlētā Saeimas deputāta atbildes satrauc vēlētājus

Internetu pāršalc "KPV LV" partijas deputāta Ivara Pugas intervija; jaunievēlētā Saeimas deputāta atbildes satrauc vēlētājus 152

Sociālo tīklu lietotājus pamatīgi sakacinājusi jaunievēlētā deputāta Ivara Pugas (“KPV LV”) intervija kanālā “Rīga TV24”. Raidījumā “Dienas personība” ar  žurnālisti Veltu Puriņu jautājumi jaunievēlēto deputātu tā samulsinājuši, ka Puga atbilžu vietā sniedzis vien garas pauzes un nesakarīgu vārdu virknējumu.

“Daži, kam vājāki nervi, gandrīz zāles dzēra aiz šausmām!” Cilvēki šokā par VID izsūtītajiem paziņojumiem

“Daži, kam vājāki nervi, gandrīz zāles dzēra aiz šausmām!” Cilvēki šokā par VID izsūtītajiem paziņojumiem 16

Ir teiciens, kuru sacīja ezītis – ”Kļūdīties ir cilvēcīgi un …”. Valsts ieņēmumu dienesta ”cilvēcīgā kļūda” ir pamatīgi satracināja lielu daļu Latvijas iedzīvotāju, jo daudzi nakts melnumā no nodokļu iekasētājiem saņēma e-pastus par to, ka viņiem pienācis ziņojums par pašnodarbinātā deklarācijas iesniegšanu.