Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 1. jūnijs

Biruta, Mairita, Bernedīne

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Bez Tabu TOP20” aktualitātes

"Zaļais pūķis" Dagdas domē: kad mēra vietniece brauca dzērumā, bet kolēģi izglāba domnieces karjeru

"Zaļais pūķis" Dagdas domē: kad mēra vietniece brauca dzērumā, bet kolēģi izglāba domnieces karjeru

Dagdas novada iedzīvotāji 2018. gadā ziņoja par vietējās pašvaldības darbinieku uzdzīvi domes telpās. Pēc vienām no svinībām togad, kad domnieki atzīmēja kolēģa 50 gadu jubileju, divas augstas amatpersonas, tostarp mēra vietniece Sandra Viškure, sēdās pie stūres alkohola reibumā. Abus pieķēra policija. Domes opozīcija rosināja patriekt Viškuri no amata, bet balsojumā vairākums deputātu viņu izglāba. Tiesa, balsojums nebija diez ko ētisks, jo tajā piedalījās arī pati Viškure un viņas vīrs, domes deputāts. Tieši šīs divas balsis izglāba Viškures ilggadējās domnieces karjeru.

Tiesnese stūrē teju triju promiļu "pālī"! Skandāls ap Aizkraukles tiesnesi, kas apkaunoja Temīdu

Tiesnese stūrē teju triju promiļu "pālī"! Skandāls ap Aizkraukles tiesnesi, kas apkaunoja Temīdu 1

“Bez Tabu” 20 gadu laikā neskaitāmas reizes stāstījis par bezatbildīgu sēšanos pie stūres alkohola reibumā, kas apdraud ne vien dzērājšoferi, bet arī citus satiksmes dalībniekus. Raidījums izgaismojis arī valsts un pašvaldību augstu amatpersonu bezatbildību. 2018. gada nogalē “Bez Tabu” stāstīja par Zemgales rajona tiesas Aizkraukles nodaļas tiesnesi Ivetu Silicku, kura bija pieķerta pie stūres teju triju promiļu reibumā. Līdzcilvēkiem un citiem tiesnešiem šķita, ka šāds grēks Temīdas kalpam nav piedodams. Pēc tam, kad par bezatbildību pavēstīja “Bez Tabu”, Silicku atcēla no amata, bet izpalika citi bargie sodi, ko piemēro “parastajam mirstīgajam” – autovadītāja apliecības atņemšana uz vairākiem gadiem, bargs naudas sods un vairākas diennaktis aiz restēm -, jo tiesnešus sargā īpaša imunitāte.

Baiss foto, kas apklusināja skeptiķus! Labākais pierādījums Jaunpils pils spoka eksistencei

Baiss foto, kas apklusināja skeptiķus! Labākais pierādījums Jaunpils pils spoka eksistencei 16

Atveras vienas no Jaunpils pils durvīm, pils pagalmā virs zemes paslīd gaisīgs vīrieša stāvs. Par 2015. gadā piedzīvoto raidījumam “Bez Tabu” stāstīja Bērnu slimnīcas ārste, kura bērnu nometnes laikā viesojās viduslaiku pilī. Viņa arī uzrādīja fotoattēlu, kurā, lai gan gaisīgs, tomēr ļoti labi saskatāms vīrieša stāvs. Jaunpils pils pārstāvji atzina, ka šis fotoattēls esot viens no labākajiem Jaunpils pils spoka eksistences pierādījumiem. Sagaidot “Bez Tabu” 20 gadu jubileju, no arhīva izceļam vēl vienu aizraujošu spoku stāstu, kas savulaik radījis lielu rezonansi sabiedrībā.

Skaļi mīlas prieki par samaksu; ziņo par "bordeli" Balvos

Skaļi mīlas prieki par samaksu; ziņo par "bordeli" Balvos 1

Draudzības iela Balvu novadā savulaik nudien bijusi jo īpaši draudzīga. Viena no nama iemītniecēm – Alla – starp regulārām iedzeršanām nekautrējās arī uzņemt pa kādam kungam, lai nodotos intīmām attiecībām, turklāt – prasot par to kādu atlīdzību.

Bez Tabu 20: Viens no sliktākajiem dzīvokļa remontiem - viltus rozetes, kustīgs pods un bīstama krāsns

Bez Tabu 20: Viens no sliktākajiem dzīvokļa remontiem - viltus rozetes, kustīgs pods un bīstama krāsns 1

Pie sienas pieskrūvētas rozetes bez elektrības vadiem, caurums pie skursteņa nomaskēts ar bleķa loksni un brīvi “peldošs” tualetes pods… Lūk šādi izskatījās “svaigi” izremontēts dzīvoklis Rīgā, Maskavas forštatē, ko iegādājās Genovevas kundze. Nelaimīgā pircēja pirms aptuveni trim gadiem vērsās pie Bez Tabu ar mērķi tikt pie galvenā vaininieka.

Sapuvusi gaļa un milzīgas mušas! Tu negribētu sev tādas kaimiņienes

Sapuvusi gaļa un milzīgas mušas! Tu negribētu sev tādas kaimiņienes 8

Teikas iedzīvotāji gadiem ilgi bezspēcīgi cīnījušies ar divām māsām, kuras dzīvo daudzdzīvokļu nama pirmajā stāvā. Jau pieejot pie kāpņu telpas, jūtama nepatīkama smaka, ko kāpņu telpā papildina arī mušas. Tuvākie kaimiņi ierīkojuši dubultās durvis, lai novērstu smakas iekļūšanu dzīvoklī.

2018. gads, šausmas Vārvē: sirmgalve mēnešiem guļ izkārnījumos, aklais vīrs - nevarīgs

2018. gads, šausmas Vārvē: sirmgalve mēnešiem guļ izkārnījumos, aklais vīrs - nevarīgs

20 gadu laikā daudzi lūguši “Bez Tabu” palīdzību problēmsituācijās, kas samilzušas tiktāl, ka, kā šķitis stāstu varoņiem, var atrisināties, iesaistototies raidījumam, jo dienesti nav spējuši palīdzēt. Bez Tabu allaž meties sociālo problēmu risināšanā. Viens no atmiņā spilgtāk palikušajiem stāstiem no arhīva plaukta “palīdzība cilvēkiem”, viennozīmīgi, ir spraiga reportāža no Ventspils novada Vārves ciema, kur mēnešiem ilgi, ieslēgušies dzīvoklī, eksistēja kustēties nespējīga sirmgalve un viņas vīrs, akls vīrietis, kurš par sievu nesēja parūpēties.

2017. gada Naukšēnu mīlas drāma: kā atraidītais donžuāns Jānis atriebās Ilgas kundzei

2017. gada Naukšēnu mīlas drāma: kā atraidītais donžuāns Jānis atriebās Ilgas kundzei 2

“Bez Tabu” 20 gadu laikā ticies ar daudziem kolorītiem cilvēkiem, uzklausot viņu sāpi un taujājot par sāpināšanu pāridarījumos vainotajiem. Slavas saulītē atkārtoti izceļam stāstu par sarežģītajām divu sirmgalvju attiecībām Vidzemē. Naukšēnu mīlas drāma, kā to varētu nosaukt, daudzus smīdinājusi, bet drāmā iesaistītajiem piedzīvotais pat licis liet gaužas asaras.

Bez Tabu TOP 20: Neizmirstamais "gāzējs"par Madonas "Rakstiņu klanu" aizrauj vēl šodien

Bez Tabu TOP 20: Neizmirstamais "gāzējs"par Madonas "Rakstiņu klanu" aizrauj vēl šodien 1

Sagaidot Bez Tabu 20 gadu jubileju, no raidījuma arhīva izceļam krāšņākos, atmiņā paliekošākos sižetus, kuros rādītais sabiedrībā raisījis milzu sašutumu, rezonansi vai smieklu vētru. Šajā reizē notraušam putekļus no sižeta par “Rakstiņu klanu” Madonā. Viesošanās Vidzemes pilsētā 2017. gada pavasarī piedzīvotā dēļ nekad neizdzisīs no Bez Tabu komandas un, domājams, skatītāju atmiņas.