Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Bez Tabu sūdzību dēlis

Jūs zināt jelgavnieku sāpi?

Sūdzību dēlis Jūs zināt jelgavnieku sāpi? 2

“Jūs zināt jelgavnieku sāpi? Jā, tieši tā! Atkritumi… jau pāris mēnešu neatrisināta problēma. Varbūt kartelis, varbūt sarunāts… Izpētes vērts jautājums,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Māris.

"Fui" tādiem pasākuma organizatoriem!

Sūdzību dēlis "Fui" tādiem pasākuma organizatoriem! 3

12.septembrī notika Hospitāļu ielas kaimiņu svētki. Pasākuma organizatori norādīja, ka pulksten 15.30 būs cirka atrakcijas. Ierados uz svētkiem kopa ar vīru un diviem bērniem (vienam 2, otram 6 gadi). Mēs ar vīru abi esam vakcinēti. Mums uzlika aproces, ka varam iet iekšā uz pasākuma norises vietu, bet…” par piedzīvoto Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Sandra.

Neērts vilcienu kustības grafiks

Sūdzību dēlis Neērts vilcienu kustības grafiks 2

“Problēma – pasažieriem neērts vilcienu kustības grafiks. Kad neērtības ir vakara stundās, tas vēl nebūtu nekas, taču, piemēram, virzienā no Saulkrastiem darba dienu rītā vilciens ir ar stundas intervālu – plkst. 6.57, nākamais ir plkst. 7.57, kuri pienāk Rīgā attiecīgi gandrīz pēc stundas. Ja man darbs sākas plkst. 8.30, tad jābrauc ar pirmo norādīto vilcienu. Minētais vilciens ir ar četriem vagoniem, kas Rīgas pilsētas robežās brauc jau pārpildīti. Tas saprotams, jo arī tiem, kuriem darbs sākas plkst. 9.00, ar nākamo transportu var jau nepaspēt,” tā Bez Tabu Sūdzību dēlī novērotu situāciju apraksta Igors.

Katru gadu netiek kopta dzelzceļa pārbrauktuve

Katru gadu netiek kopta dzelzceļa pārbrauktuve

“Katru gadu netiek kopta dzelzceļa pārbrauktuve. Vilcienu var redzēt, uzbraucot uz sliedēm,” par nepieņemamo situāciju Cesvaines pagastā “Bez Tabu” Sūdzību dēlī raksta Līga.