Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Bez Tabu Nejēdzības

Topošo policistu pedagogs apgalvo: seksuāli izmantotiem bērniem "patīk tas, ko ar viņiem dara"

Topošo policistu pedagogs apgalvo: seksuāli izmantotiem bērniem "patīk tas, ko ar viņiem dara" 36

Pedagoģe un, kā pati saka, kādreizējā bērnunama un bāriņtiesas darbiniece sociālajā tīklā publiski apgalvo, ka nepilngadīgām meitenēm, kuras seksuāli izmantotas, “patīk tas, ko ar viņām dara”. Šāds apgalvojums satrauc ne vien citus sociālā tīkla lietotājus, bet arī izglītības kvalitātes uzraugus un speciālistus, kuri ikdienā palīdz bērniem, kuri cietuši no vardarbības.

Teju 1000 eiro izmesti miskastē! Saplaisā dārga pašmāju ražotāja vanna, labot to neviens negrasās

Teju 1000 eiro izmesti miskastē! Saplaisā dārga pašmāju ražotāja vanna, labot to neviens negrasās 41

Ņemiet, sazāģējiet un izmetiet! Šādu fināla atbildi, kad notiek komunikācija starp klientu un firmas pārstāvi, dzird kungs, kurš pirms astoņiem gadiem iegādājies Latvijā ražotu akmens masas vannu. Visus šos gadus vanna kalpo godam, līdz parādās plaisa. Klients attiecīgi zvana uz kompāniju, izstāsta problēmu, bet atbildes viņu pārsteidz.

Pircēji dusmīgi - veikals durvis slēdz ciet pāris minūtes pirms 22:00! Kādreiz par to pienācās sods!

Pircēji dusmīgi - veikals durvis slēdz ciet pāris minūtes pirms 22:00! Kādreiz par to pienācās sods! 74

Aculiecinieks iemūžinājis video, kurā redzams, ka pirms 22:00 cilvēki netiek ielaisti kādā pārtikas veikalā. Veikala darbinieks tur ciet durvis, un klienti paliek bez kārotajām vakara uzkodām. Tas rosina aizdomāties – ja norādīts, ka veikals strādā līdz 22:00, tas nozīmē, ka cilvēki var ieiet līdz 22:00, vai arī 22:00 visiem jau jābūt ārā no veikala telpām?

Koki krīt kā sērkociņi! Ropažu iedzīvotāji spiesti dzīvot nāves briesmās

Koki krīt kā sērkociņi! Ropažu iedzīvotāji spiesti dzīvot nāves briesmās 1

Ineta un Arūrs pirms trim gadiem iegādājās īpašumu “Vilciņi” Ropažu pievārtē. Viss bija labi, līdz pavasarī kaimiņu meža īpašumā, pretēji viņu gribai,  tika veikta kailcirte un atstātas vientuļas apses tieši pie Vilciņu īpašuma robežas. Tagad Inetas un Artūra lauku dzīves idille pārvērtusies murgā, jo pēdējo piecu nedēļu laikā viena pēc otras, kā sērkociņi,  nogāzušās četras apses tieši viņu īpašumā.

Pliki koka zirgā, Brīvības pieminekļa apčurāšana, ģenitāliju demonstrēšana. Ārvalstu huligānu “izlēcieni”

Pliki koka zirgā, Brīvības pieminekļa apčurāšana, ģenitāliju demonstrēšana. Ārvalstu huligānu “izlēcieni” 8

Divi Francijas pilsoņi bija nolēmuši nopeldēties Rīgas kanālā, Brīvības pieminekļa apkaimē. Kad pie viņiem piegāja Rīgas pašvaldības policija, viens no kungiem jau bija pilnībā izģērbies. Par šo ”joku” un urinēšanu kanālā no tiltiņa ārvalstniekiem noformēts protokols un likts samaksāt soda naudas 70 un 250 eiro apmērā.

Vēlēšanu "sviests"! "Rīgas satiksmes" kontrolieriem pirms vēlēšanām esot liegts sodīt bezbiļetniekus

Vēlēšanu "sviests"! "Rīgas satiksmes" kontrolieriem pirms vēlēšanām esot liegts sodīt bezbiļetniekus 53

Raidījums Bez Tabu saņem pārsteidzošu vēstuli no kāda skatītāja: “Sveiki! Ne pārāk ilgi strādāju “Rīgas satiksmē” par kontrolieri. Esmu pārsteigts par atvaļinājumu, kurā no 22. aprīļa līdz 5. jūnijam jādodas visiem kontrolieriem. To apmaksā Rīgas dome. Ar kolēģiem runājām, ka tas saistīts ar vēlēšanām, lai neizrakstītu soda kvītis.”