Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Bērni

Apgānītas 33 kopiņas! Kapsētā Rēzeknes novadā plosījušies arī mazi bērni

Apgānītas 33 kopiņas! Kapsētā Rēzeknes novadā plosījušies arī mazi bērni 19

Pirms kāda laika Rēzeknes novada Ozolaines pagasta Bekšu kapos plosījušies vandāļi, apgānot vairāk nekā 30 kapu kopiņu. Policija noskaidrojusi trīs iespējamās vainīgās personas, likumsargi ierosinājuši kriminālprocesu. Divi no aizdomās turētajiem ir sākumskolas vecuma bērni. “Bez Tabu” izdevās satikt un izvaicāt jaunākā, 8 gadus veca zēna, māti.

Rīgas pašvaldība līdzfinansēs bērnu ar invaliditāti aprūpi mājās līdz 20 gadu vecuma sasniegšanai

Rīgas pašvaldība līdzfinansēs bērnu ar invaliditāti aprūpi mājās līdz 20 gadu vecuma sasniegšanai

Ģimenēm, kurās aug smagi slimi bērni un bērni ar funkcionāliem traucējumiem, Rīgas pašvaldība no 1. jūlija līdzfinansēs bērnu aprūpi mājās, par to Personu ar invaliditāti nevalstisko organizāciju konsultatīvās padomes sēdē ceturtdien, 17. jūnijā, informēja Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs Viesturs Kleinbergs (PP).

"Nevis pret bērniem, bet pret vietu!" Madonas pusē top ģimenes namiņš bērniem bez vecāku aprūpes; tracis par vietas izvēli

"Nevis pret bērniem, bet pret vietu!" Madonas pusē top ģimenes namiņš bērniem bez vecāku aprūpes; tracis par vietas izvēli 4

Deinstitucionalizācijas projekta, kas valstī paredz atteikšanos no aprūpes institūciju pakalpojumiem un jaunas vides patstāvīgai dzīvei izveidi, ietvaros Madonas novada Ozolu ciemā būvē šim mērķim atbilstošu infrastruktūru. Iedzīvotāji pauž negatīvu nostāju pret vietas izvēli namam, kurā, nodrošinot ģimensku vidi, paredzēts izmitināt bez vecāku aprūpes palikušus bērnus.

"Ar apsargiem visādi gadījies, nācies arī mukt!" Skeitbordists Madars Apse nosoda agresiju pret skeiteriem, jo īpaši bērniem

"Ar apsargiem visādi gadījies, nācies arī mukt!" Skeitbordists Madars Apse nosoda agresiju pret skeiteriem, jo īpaši bērniem 63

Latvijas profesionālais skeitbordists Madars Apse, reaģējot uz “Bez Tabu” sižetā stāstīto par tirdzniecības centra (TC) apsardzes darbinieka agresiju pret nepilngadīgu puisi, kurš bija ieradies TC stāvlaukumā skrituļot, pauž nosodījumu par vardarbību pret bērnu un kopumā par, viņaprāt, nereti pārlieki bargo vēršanos pret skrituļotājiem, kuri savām aktivitātēm iecienījuši pilsētvidi. Esot jau 20 gadus uz dēļa, Apse stāsta par savu skeitošanas pieredzi daudzās pasaules pilsētās.

Ieilgstot Covid-19 krīzei, pieaug bērnu un pusaudžu "palīgā saucieni"

Ieilgstot Covid-19 krīzei, pieaug bērnu un pusaudžu "palīgā saucieni"

Šo pavasari daudzi no mums sagaida uz spēku izsīkuma robežas. Statistika rāda arī to, ka ierobežojumi, kas jau gadu diktē mūsu dzīvi, īpaši smagi atsaucas uz jauniešiem. Salīdzinot ar pieaugušajiem, viņiem ir mazāk iemaņu, kā tikt galā ar trauksmi un stresu. Valsts atbalsts konsultāciju saņemšanai ir un tas pēdējā laikā arī ticis audzēts, bet vienalga ir nepietiekams, lai būtiski īsinātu rindas pie bezmaksas psihologiem.

Reanimācijā nonākuši divi bērni, kas norijuši magnētiskās lodītes

Reanimācijā nonākuši divi bērni, kas norijuši magnētiskās lodītes

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) reanimācijā nonākuši vēl divi bērni, kas, norijot magnētiskās lodītes, guvuši dzīvībai bīstamus zarnu trakta bojājumus, kas atstās iespaidu uz viņu veselību visu atlikušo dzīvi, informēja slimnīcas pārstāve Dace Zaldāte-Rozentāle.

"Baidos! Kā lai pasargā bērnus?" Grausts "monstrs" apdraud daugavpiliešus, degradē vidi; domnieki bezspēcīgi

"Baidos! Kā lai pasargā bērnus?" Grausts "monstrs" apdraud daugavpiliešus, degradē vidi; domnieki bezspēcīgi

Daugavpiliešus satrauc milzu grausts Siguldas ielā, kas, atrodoties līdzās daudzdzīvokļu mājām, gadiem ilgi pamests novārtā, vilina uz bīstamām izklaidēm bērnus un jauniešus. Pašvaldībā skaidro, ka šo, tāpat kā citus graustus, īpašniekiem nav rocības nedz sakārtot, nedz nojaukt, un arī vietvarai nav līdzekļu nojaukšanai, kaut to pašvaldībai atļauts darīt, ja ēka ilgstoši pamesta novārtā.