Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Bauska

Bauskā starp vairākiem jauniešiem izcēlies kautiņš

Bauskā starp vairākiem jauniešiem izcēlies kautiņš 14

Pirmdien, 2. martā, Bauskā starp vairākiem jauniešiem izcēlās konflikts, kā rezultātā divas no konfliktā iesaistītajām personām guva miesas bojājumus, kā arī tika bojātas divas konfliktā iesaistīto personu automašīnas.

"Veci dārzeņi, krusts un pat spainis ar izkārnījumiem!" Bauskas novada Rītausmu iedzīvotāji raizējas par savu kaimiņieni, kura klaiņo apkārt, nespējot par sevi parūpēties!

"Veci dārzeņi, krusts un pat spainis ar izkārnījumiem!" Bauskas novada Rītausmu iedzīvotāji raizējas par savu kaimiņieni, kura klaiņo apkārt, nespējot par sevi parūpēties! 1

Bauskas novada Rītausmas ciema iedzīvotāji ziņo “Bez Tabu” par kādu savu kaimiņieni, jo noguruši no viņas izdarībām un uzskata, ka sieviete nespēj pati par sevi parūpēties. “Parādījās pie kāpņu telpas veci dārzeņi, neņēmām vērā, domājām, ka nekas īpašs. Viss pārauga līdz spaiņiem ar izkārnījumiem, jo viņai mājās nav ne ūdens, ne elektrības. Lupatas sāka nest, visādas netīras drēbes likt pie durvīm, atstāt un vienkārši aiziet prom,” tā stāstu par Daci iesāk Viktors.

Ballīte draugu lokā pārvēršas par traģēdiju - nokrītot no balkona, Bauskā dzīvību zaudē vīrietis

Ballīte draugu lokā pārvēršas par traģēdiju - nokrītot no balkona, Bauskā dzīvību zaudē vīrietis 12

Bauskā, Pļavu ielā, piektdienas vakarā notika svinēšana – kāds vietējais vīrietis bija atgriezies no Anglijas un devās ciemos pie saviem draugiem. Kaimiņi stāsta, ka pasēdēšana ieilga un nakts vidū ballīte vēl turpinājās. Ap plkst. 2.00 naktī mūzikas skaņas nomanīja neatliekamās medicīniskās palīdzības sirēnas – 40 gadus vecais vīrietis bija izkritis no ceturtā stāva un gulēja zālienā ar kritiskām traumām.

''Pie skatuves varēja atrast pāris matu kušķus.'' Fanes Bauskā izplūcas leģendārā ''Tranzīta'' uzmanības dēļ

''Pie skatuves varēja atrast pāris matu kušķus.'' Fanes Bauskā izplūcas leģendārā ''Tranzīta'' uzmanības dēļ 7

Latvijas supergrupa ”Tranzīts” turpina nenogurstoši koncertēt pa dzimtenes ārēm, un viņu šovi allaž ir atmiņā paliekoša pieredze kā jaunam klausītājam, tā rūdītam fanam. Kā Skaties.lv ziņo grupas fanu esence, nupat ”Tranzītam” izdevies sarīkot īpaši spridzīgu šovu Bauskas pilskalna parka estrādē, kas beigusies ar dāmu kaušanos pie skatuves.

Pašvaldības sāk iedzīvotāju aptauju par pievienošanos citiem novadiem

Pašvaldības sāk iedzīvotāju aptauju par pievienošanos citiem novadiem 1

Kā jau tas bija gaidāms, daudzas pašvaldības nav mierā ar plānoto novadu apvienošanu un, cerot saglabāt pastāvību, meklē savu iedzīvotāju atbalstu. Novadnieku aptauju pirmdien sāka divas Rīgai tuvas pašvaldības – Carnikava un Iecava. Tās cer, ka atbildīgā ministrija iedzīvotāju viedoklī ieklausīsies.

Festivāls “Country Bauska” izsludina māksliniekus

Festivāls “Country Bauska” izsludina māksliniekus

Šogad starptautiskais ”Country Bauska” festivāls norisināsies 12. un 13. jūlijā Bauskas Pilskalna estrādē. Festivāls izskanēs 21. reizi pēc kārtas, un tajā dalību apstiprinājuši daudzi iecienīti Latvijas un ārvalstu mākslinieki, tostarp ”Cousin Hatfield” no Nīderlandes. Festivālā klausītājus priecēs arī tādas pašmāju mūzikas leģendas kā ”Latvian Blues Band”, ”Dakota” un ”Sestā Jūdze”.

"Ūdens trūkuma dēļ gribam mukt no šejienes!" Daudzi mēnešiem bez ūdens, kamēr pašvaldības ierēdņi taisnojas

"Ūdens trūkuma dēļ gribam mukt no šejienes!" Daudzi mēnešiem bez ūdens, kamēr pašvaldības ierēdņi taisnojas 3

Bauskas novadā daudzi iedzīvotāji mēnešiem ilgi palikuši bez dzeramā ūdens, jo sausuma dēļ akas ir tukšas. Lai gan iedzīvotāji saka, ka pašvaldība zina par ūdens krīzi, Bauskas novada vietvaras vadība taisnojas, ka par šo problēmu pirmā dzirdēšana. “Bez Tabu” izgaismojot ūdens problēmu, atklājas, ka pašvaldības ierēdņi savā starpā nesarunājas, kas ilgstoši bremzējis likstas atrisināšanos.