Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pirmdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops vērsim

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops dvīņiem

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties. Darba attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis vai padotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops vēzim

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops lauvai

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Tavs prāts ir nedaudz aptumšots, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops jaunavai

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops svariem

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops skorpionam

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops strēlniekam

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops mežāzim

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops ūdensvīram

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bārs

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

FOTO: īpašā ballītē sveic spožākās Rīgas ielu stila zvaigznes!

FOTO: īpašā ballītē sveic spožākās Rīgas ielu stila zvaigznes! 1

Vakar vakarā galvaspilsētā norisinājās vēl nebijis pasākums – COD Fashion Detox Party, kas sevi pieteica kā neoficiālā aizvadītās Rīgas modes nedēļas noslēguma ballīte. Tās laikā modīgie viesi ne tikai baudīja bāra autentisko atmosfēru un atskatījās uz Rīgas modes nedēļas ietvaros piedzīvoto, bet arī noteica šī brīža stilīgākās ielu modes zvaigznes.

Pārdaugavas bārā plosās alkohola apreibināts “mauglis”

Pārdaugavas bārā plosās alkohola apreibināts "mauglis" 4

Kādā Pārdaugavas bāra nesen uzdarbojies ļoti atraktīvs kungs, kurš, pamatīgā reibonī karājoties aizkaros un lustrās, pārbiedējis vienīgo bāra darbinieci. Kā sācies šī atpūtnieka neprātīgais uznāciens un kādas sekas tam būs?

KONKURSS! Kāda ir tava iecienītākā kokteiļa recepte?

KONKURSS! Kāda ir tava iecienītākā kokteiļa recepte? 18

Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi izsludina konkursu visiem pārraides skatītājiem un cienītājiem! Iespējams, tu piektdienas vakarā varēsi paspīdēt draugu priekšā un pagatavot kādu gardu un atspirdzinošu dzērienu!

Policija pagrīdes izklaides vietā konstatē virkni pārkāpumu

Policija pagrīdes izklaides vietā konstatē virkni pārkāpumu

Pagājušās nedēļas beigās Rīgas pašvaldības policija (RPP) pārbaudīja kādu pagrīdes klubu Rīgā, Dzirnavu ielā. Pārbaudes laikā policistiem izdevās gūt pierādījumus, ka it kā slēgtā iestāde turpina darbu, un konstatēt vairākus pārkāpumus. Kopā vienas pārbaudes laikā uzsāktas septiņas administratīvās lietvedības un atsavinātas 42 pudeles alkoholisko dzērienu.

24. februāris – bārmeņu diena. Kā ir atrasties aiz bāra letes sievietei?

24. februāris - bārmeņu diena. Kā ir atrasties aiz bāra letes sievietei? 3

Šobrīd noteikti būtu grūti iedomāties kādu profesiju, kuru nepārstāv sieviete. Viena no šobrīd aktuālākajām  profesijām ir darbs aiz bāra letes. Tā ir lieliska nodarbe jauniešiem, bet ko par šo profesiju saka 21 gadu vecā Lauma Vanaga, kurai strādāšana bārā un apkalpošanas jomā ir dzīvesveids?

4 iemesli, kāpēc joprojām esi viens!

4 iemesli, kāpēc joprojām esi viens!

Uz pavasari atmaigst pat vissaltākās sirdis. Lai gan televīzija mums pēdējos 20 gadus mācījusi, ka lielākās romantiķes ir sievietes, ticiet vai nē, ar (it kā) stiprajam dzimumam parādās ilgas pēc mīlestības un siltuma, ko spēj izdarīt tikai un vienīgi sieviete. Visticamāk, ja šo rakstu esi atvēris, Tavā sejā diezgan pārliecinošs smīns, bet, ja kaut divi punkti atbilst Tev, vecīt, dari kaut ko ar sevi! Novēlam veiksmi! :)

Diagnoze – bārmenis

Diagnoze – bārmenis

Alkohols, ballītes, cilvēku sabiedrība, visu laiku šie cilvēki atrodas vienā lielā burzmā. Vai tas ir slikti? Ne gluži. Bārmeņi ir lieliski sarunu biedri! Ar ko rēķināties, ja esi iemīlējusies cilvēkā, kurš darba dienu pavada letes otrā pusē?