Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Baritoni

Foto: Latvijas iekārojamākie vecpuiši apvienojas cēla mērķa vārdā

Foto: Latvijas iekārojamākie vecpuiši apvienojas cēla mērķa vārdā 7

Šobrīd aktīvi norisinās ”Labestības dienas” akcija, kura aicina cilvēkus ziedot vērtīgajam – palīdzēt smagi slimiem bērniem dzīvot pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi. Piezvanot uz labdarības tālruni, iespējams gan paveikt labu darbu, noziedojot naudiņu, gan sirsnīgi papļāpāt ar kādu no pašmāju populārajiem cilvēkiem.

"Iekāpjot vecmāmiņas čībās!" Intars Busulis un grupa "Baritoni" gatavo recepti no 1936. gada "Dullajā receptē"

"Iekāpjot vecmāmiņas čībās!" Intars Busulis un grupa "Baritoni" gatavo recepti no 1936. gada "Dullajā receptē"

Kanālā TV3 jaunajā sezonā startē pavisam jauns un nebijis kulinārijas šovs “Dullā recepte”. Kādēļ “Dullā recepte”? Jo raidījuma viesiem, pavāra Laura Aleksejeva pavadībā, jāpagatavo kāds no ēdieniem, kurš izvēlēts no pavārgrāmatām, kas nav vecākas par 1980. gadu! Pirmā raidījuma viesi – mūziķis Intars Busulis un grupa “Baritoni”. Kādu recepti puiši gatavos šajā raidījumā?

Cik gadu vecumā puišu grupa “Baritoni” beidza ticēt Ziemassvētku vecītim?

Cik gadu vecumā puišu grupa “Baritoni” beidza ticēt Ziemassvētku vecītim?

Bērnībā ikvienam Ziemassvētki asociējās ar Ziemassvētku vecīti, dāvanām un labu uzvedību visa gada garumā. Ikviens atceras, ja bērns uzvedas slikti dāvanu vietā vecītis nes žagarus, ne kārotās dāvanas. Cik ilgi grupas ”Baritoni” puiši ticēja Ziemassvētku vecītim? Varbūt vēl šobrīd kāds no viņiem tic?

"X Faktors 2018" - “Bites izcilības akadēmijas” fināls! Kurš uzvarēs – “Baritoni”, “Carnelian” vai Laima Dimanta?

"X Faktors 2018" - “Bites izcilības akadēmijas” fināls! Kurš uzvarēs – “Baritoni”, “Carnelian” vai Laima Dimanta? 2

Aizritējušas jau septiņas ”Bites izcilības akadēmijas kārtas”, un klāt fināla kārtā, kurā sacentās puišu grupa ”Baritoni”, meitenes no ”Carnelian” un Laima Dimanta. Cīņa fināla kārtā izrādījās ļoti sīva, un to, kura no zvaigznēm, galu galā, izrādījās erudītākā un uzvarēja, uzzināsi, noskatoties video!

Arī finālā skatītāju simpātiju balvu saņem grupa “Baritoni”

Arī finālā skatītāju simpātiju balvu saņem grupa “Baritoni” 6

Jau otro sezonu pēc kārtas ”Credit24” atbalstīja jaunos talantus un ik nedēļu dāvāja vienam muzikālajam censonim 200 eiro, lai mākslinieks varētu izkopt savu talantu. Arī fināla nedēļā norisinājās simpātiju balsojums, kurā jau atkal uzvarēja Intara Busuļa komandas pārstāvji grupa ”Baritoni”.

Video: ''Baritoniem'' ne visai veiksmīgs fināla starts

Video: ''Baritoniem'' ne visai veiksmīgs fināla starts 17

”Baritoniem” finālā uz skatuves vēl pievienosies viss Latvijas estrādes dīvu zieds: Antra Stafecka, Dināra Rudāne un Ieva Sutugova un Rūta Dūduma, lai kopā izpildītu ”Abba” leģendāro hitu ”Dancing Queen”, bet sākt viņi izvēlējušies ar Eltona Džona ”Your Song”.

Jo tālāk, jo smieklīgāk! “Baritoni” un “Radio trio” viens otru apģērbj finālam

Jo tālāk, jo smieklīgāk! “Baritoni” un “Radio trio” viens otru apģērbj finālam

Klāt pēdējā un arī noslēdzošā ”X faktors” otrās sezonas sērija. Kurš uzvarēs? Kurš būs labākais? To noskaidrosim jau svētdienas vakarā. Bet līdz tam dalībniekiem tiek dots nopietns uzdevums – apģērbt vieniem otrus pēdējam priekšnesumam. Grupas ”Radio Trio” meitenes pret grupas ”Baritoni” dalībnieku Mārtiņu Strodu!