Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Banka

Uzmanies! Ja grasies mainīt viedtālruni, var būt problēmas ar Smart ID

Uzmanies! Ja grasies mainīt viedtālruni, var būt problēmas ar Smart ID 23

Apritējis mēnesis, kopš, lai ielogotos internetbankā, kodu kartes vairs nav derīgas, ja tām nav papildu drošības risinājumu. Lai veiktu maksājumus internetbankā, jāizmanto Smart ID vai kodu kalkulators. Bankas šo prasību risina dažādi. “Luminor” bankas klientiem Smart ID radījis pamatīgu apjukumu un galvassāpes, ja ir pārdots iepriekšējais viedtālrunis un iegādāts jauns.

"airBaltic" atmaksājis ar skandāliem apvītos kredītus divām bankām

"airBaltic" atmaksājis ar skandāliem apvītos kredītus divām bankām 1

Lidsabiedrība “airBaltic”, kas pēc tās kreditētāju “Latvijas Krājbankas” un Lietuvas “Snoras” bankas kraha 2011. gadā nonāca valsts rokās, turpina norēķināties par pagātnes saistībām. No 200 miljoniem eiro, kas iegūti, šogad pārdodot obligācijas, “airBaltic” atmaksājis skandāliem apvītos aptuveni 49 miljonu eiro kredītus.

"PNB bankas" klientiem garantētajās atlīdzībās līdz šim izmaksāti 58 miljoni eiro

"PNB bankas" klientiem garantētajās atlīdzībās līdz šim izmaksāti 58 miljoni eiro

Pirmajās divās valsts garantēto atlīdzību izmaksu dienās “PNB bankas” klientiem izmaksāti 58 miljoni eiro, kas ir 21{6fb416669a6c89ffa49c853dc2ee2d888f0e7cd1e25989e4134a75883a3a4fcd} no visas izmaksājamās summas, aģentūrai LETA pavēstīja bankas “Citadele”, kas veic garantēti noguldījumu izmaksas “PNB bankas” klientiem, pārstāvji.

Zibmaksājumi un bezkontaktu kartes Latvijā iekaro popularitāti

Zibmaksājumi un bezkontaktu kartes Latvijā iekaro popularitāti 2

Bankas izstrādā arvien jaunus risinājumus, kā ievērojami ātrāk, ērtāk un droši tās klientiem veikt maksājumus vai norēķināties par pirkumu. Zibmaksājumi un bezkontaktu kartes iekarojušas popularitāti, taču norēķināšanās veikalā ar telefonu vēl rada bažas.

Ieviests jauns norēķinu veids Latvijā

Ieviests jauns norēķinu veids Latvijā 1

No šodienas Latvijā pieejams jauns, inovatīvs norēķinu veids, izmantojot Latvijas Bankas zibsaišu reģistru. Tas ļauj piedāvāt banku klientiem maksājumus arī uz mobilā tālruņa numuru.