Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Balvu novads

Eiropas naudas tērēšanas "paraugstunda" Latgalē! Ieklāj ceļu līdz pagasta vadītājas mājām, pārējie brien dubļos

Eiropas naudas tērēšanas "paraugstunda" Latgalē! Ieklāj ceļu līdz pagasta vadītājas mājām, pārējie brien dubļos 21

Balvu novada Tilžas ciema iedzīvotāji sūdzas par apdzīvotās vietas ielu slikto stāvokli. Teju visas centrālās ielas, kuras ieskauj vairums ciema namu, ir ar grants segumu, ko klāj bedres un izskalo slapjā laikā. Kamēr pa ciema centrālajām ielām iedzīvotājiem jāsoļo gumijas zābakos, ciema nomalē esošā iela izremontēta, ieklāts jauns segums, lai gan šo ielu ieskauj daudz mazāk namu. Iedzīvotāji uzskata, ka šai ielai paveicies, jo tā ved arī līdz Tilžas pagasta pārvaldes vadītājas dzīvesvietai.

Virpuļviesuļa plosīto "Krastiņu" saimnieks vērsies pie premjera pēc valsts atbalsta

Virpuļviesuļa plosīto "Krastiņu" saimnieks vērsies pie premjera pēc valsts atbalsta

Virpuļviesulī nopostītā Balvu novada zemnieku saimniecība, pateicoties cilvēku ziedojumiem un pašvaldības finansējumam, savākusi apmēram trešdaļu atjaunošanai nepieciešamo līdzekļu, bet saimniecība vērsusies arī pēc valsts atbalsta pie Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV), aģentūrai LETA pastāstīja saimniecības īpašnieks Aldis Baranovskis.

Tornādo cietušajiem Balvos piešķirs naudas pabalstu

Tornādo cietušajiem Balvos piešķirs naudas pabalstu 7

Spēcīgā virpuļviesuļa izpostītās četras saimniecības Balvu novada Bērzpils pagastā varēs saņemt finansiālu atbalstu gandrīz 3000 eiro apmērā katra. Pašvaldība arī aicina iedzīvotājus, kas spējīgi ziedot, palīdzēt ar būvmateriāliem un naudas pārskaitījumiem.

Naudaskalna ciemā aizritējusi rekonsturētā ceļa atklāšana

Naudaskalna ciemā aizritējusi rekonsturētā ceļa atklāšana

Tagad ar plašu, labi pārredzamu un līdzenu ceļu lepojas Balvu pagasta Naudaskalna ciema iedzīvotāji. Te īstenots viens no lielākajiem šā gada Balvu novada ceļu infrastruktūras uzlabošanas projektiem. Tā laikā sakārtota Naudaskalna ciema ūdenssaimniecība, kā arī atjaunots un rekonstruēts ceļa segums. Nupat notikusi arī svinīga un spilgtām emocijām piepildīta ceļa atklāšana.