Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Baltkrievijas izlase hokejā

ASV iemet sešas ripas Baltkrievijas vārtos

ASV hokejisti Krievijā notiekošā pasaules čempionāta spēlē sestdien pieveica Baltkrievijas izlasi. Sanktpēterburgā notiekošā B apakšgrupas turnīra spēlē ASV uzvarēja ar 6:3 (2:0, 3:2, 1:1), revanšējoties par pērn piedzīvoto zaudējumu, kad amerikāņi piekāpās ar 2:5.

TIEŠRAIDE: PČ hokejā 2016. SOMIJA-BALTKRIEVIJA

Somijas hokeja izlase 2016. gada pasaules čempionātu uzsāks ar cīņu pret Baltkrievijas komandu, kura pagājušajā gadā parādīja teicamu sniegumu, ierindojoties septītajā vietā. Ņemot vērā to, ka NHL play off spēles rit pilnā sparā, Somijas izlasei nāksies iztikt bez saviem spēcīgākajiem spēlētājiem, kas dos baltkrieviem iespēju uz veiksmi.

18. aprīļa Overtime TV raidījumā sporta eksperti Valdis Valters un Armands Puče apsprieda emocionālo un kautiņiem bagāto pārbaudes spēli Baltkrievijas izlasi. Valters priecājās par iespaidīgiem kautiņiem, savukārt Puče uzslavēja izlases sniegumu.

Vai Latvijas izlase revanšēsies baltkrieviem?

Latvijas hokeja izlase šodien Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) turnīra ietvaros aizvada otro pārbaudes spēli ar Baltkrieviju. Cīņa Arēnā Rīga sāksies plkst. 19.30 un tiešraidē to translēs LTV7.

Latvijas izlasei savā laukumā neveiksme pret Baltkrievijas valstsvienību

Latvijas hokeja izlase ceturtdien pārbaudes spēlē, kas notika Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) turnīra ietvaros, ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) savā laukumā piekāpās Baltkrievijai. Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā iemeta Andris Džeriņš, bet piektdien abas izlases Arēnā Rīga sacentīsies atkārtoti.

Latvijas hokejisti spraigā mačā zaudē Baltkrievijai

Latvijas hokeja valstsvienība Liepājā notiekošā Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīra otrajā spēlē piektdien ar 3:4 (1:2, 1:1, 1:1) piekāpās Baltkrievijai. Pateicoties uzvarai, Baltkrievija priekšlaicīgi nodrošinājusi uzvaru Liepājā notiekošajā turnīrā.

Baltkrievi centīsies apturēt Kanādas "mašīnu"

Otrajā ceturtdaļfinālā Prāgā plkst.17.15 cīnīsies Kanādas un Baltkrievijas izlases. Spēli tiešraidē pārraidīs kanāli TV3, Viasat Sport Baltic un virszemes bezmaksas kanāls OTV.

Baltkrievi izcīna ceturto uzvaru turnīrā

Pie vietas pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā tikusi Baltkrievijas valstsvienība, kas savā B apakšgrupas noslēdzošajā mačā ar 3:2 pārspēja Norvēģiju. Baltkrieviem tas bija ceturtais panākums turnīrā.

Rinnem jauns "sauso" spēļu rekords, Somija pēcspēles metienos uzvar Baltkrieviju

Pasaules čempionātā hokejā B apakšgrupas spēlē Baltkrievijas izlase atņēma vienu punktu arī spēcīgajai Somijas valstsvienībai, pēcspēles metienu sērijā piekāpjoties ar 2:3. Šajā mačā jaunu pasaules čempionāta rekordu uzstādīja somu vārtsargs Peka Rinne, kurš netika pārspēts 237 minūtes un piecas sekundes.

PČ hokejā. SOMIJA–BALTKRIEVIJA

SKATIES TAGAD PČ hokejā. SOMIJA–BALTKRIEVIJA 4

Pasaules hokeja čempionātā Čehijā Somijas izlase pirmdien tiekas ar Baltkrievijas hokejistiem. Somija ar 12 punktiem piecās spēlēs B grupas tabulā ieņem 3. vietu, Slovākija ar desmit punktiem ir 4. vietā.

TIEŠRAIDE. PČ hokejā. ASV - Baltkrievija

SKATIES TAGAD TIEŠRAIDE. PČ hokejā. ASV - Baltkrievija

Pasaules čempionātā hokejā B grupas līderi ASV izlase tiekas ar Baltkrievijas hokejistiem. Amerikāņi līdz šimuzvarējuši visās trijās spēlēs, bet baltkrievi pārspējuši Slovēniju un Dāniju, bet piekāpušies Slovākijai.