Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Baltkrievija

AM portāls: Baltkrievija uz rietumu robežu nosūtījusi speciālo uzdevumu vienību

AM portāls: Baltkrievija uz rietumu robežu nosūtījusi speciālo uzdevumu vienību

Baltkrievijas Iekšlietu ministrija uz valsts rietumu robežu ir nosūtījusi speciālo uzdevumu vienību, kas iepriekš bijusi iesaistīta pret pašpasludinātā prezidenta Aleksandra Lukašenko vērsto tautas protestu apspiešanā Minskā un citās Baltkrievijas pilsētās, vēsta Latvijas Aizsardzības ministrijas portāls “sargs.lv”, atsaucoties uz Baltkrievijas portālu “Zerkalo.io”, kas savukārt atsaucies uz Baltkrievijas Iekšlietu ministrijas izdevumu “Na straže”.

Eiropas Savienība turpina gatavot jaunas sankcijas pret Baltkrieviju; tas var ietekmēt arī migrantu plūsmu

Eiropas Savienība turpina gatavot jaunas sankcijas pret Baltkrieviju; tas var ietekmēt arī migrantu plūsmu 4

Nelegālās migrācijas statistikā sasniegta būtiska robežšķirtne. Kopš ārkārtējās situācijas ieviešanas uz Baltkrievijas-Latvijas robežas nu jau novērsti vairāk nekā 1000 migrantu mēģinājums ienākt Latvijā. Kad šī krīze rimsies, pagaidām grūti prognozēt. Tas atkarīgs no Lukašenko režīma reakcijas uz nākamajām soda sankcijām, kas tiks vērstas pret Minsku, vēsta TV3 Ziņas.

Portāls: Migrantu nometnē Lietuvā veidojas kastu sistēma

Portāls: Migrantu nometnē Lietuvā veidojas kastu sistēma 2

Nelegālo migrantu nometnē Lietuvas Rūdninku poligonā, kur teltīs izmitināti vairāki simti vīriešu, veidojas kastu sistēma, norisinās seksuālā izmantošana, vājāki migranti dažkārt tiek piespiesti nodarboties ar prostitūciju, vēsta portāls “15min.lt”, pamatojoties uz saviem avotiem un Sarkanā Krusta informāciju.

Krievija piegādās Baltkrievijai militāro tehniku

Krievija piegādās Baltkrievijai militāro tehniku 8

Krievija drīzumā piegādās Baltkrievijai lielu militārās tehnikas sūtījumu, tostarp lidmašīnas, helikopterus un pretgaisa aizsardzības sistēmas, paziņojis Baltkrievijas līderis Aleksandrs Lukašenko.

Baltkrievija pie Latvijas robežas izvieto militāros kaujiniekus; pārpratuma dēļ iespējamas nopietnas problēmas

Baltkrievija pie Latvijas robežas izvieto militāros kaujiniekus; pārpratuma dēļ iespējamas nopietnas problēmas 243

Strauji atkal pieaudzis nelegālo migrantu spiediens uz Latvijas robežu. Šodien, 26. augustā, novērsts 101 mēģinājums ienākt Latvijā no Baltkrievijas teritorijas. Nevar izslēgt, ka starp viņiem ir daļa tādu, kuri met lokus un jau atkārtoti mēģina iekļūt Latvijā. Viņus atvairīt kļūs sarežģītāk, jo baltkrievu drošībnieku pretspiediens arī pieaug, vēsta TV3 Ziņas.

Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" cer vienošanos par Latvijas-Baltkrievijas robežas izbūvi atrisināt, izvairoties no tiesvedības

Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" cer vienošanos par Latvijas-Baltkrievijas robežas izbūvi atrisināt, izvairoties no tiesvedības 6

Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate” vēlas atgriezties valsts austrumu robežas sakārtošanas darbos. Vairāk nekā 20 miljonus eiro vērtais līgums, kas paredzēja, tostarp arī žoga izbūvi, tika apturēts pirms diviem gadiem. Toreiz uzņēmums, kā arī vairākas augstas amatpersonas tika turētas aizdomās par nelikumībām. Tagad, kad žoga izbūve kļuvusi akūti svarīga, “Igate” uzstāj, ka darbi jāturpina viņiem, vēsta TV3 Ziņas.

Priekšlikums aizvest migrantus uz Rīgas lidostu un sasēdināt izraidīšanas reisā uz Irāku var nebūt tik vienkārši īstenojams; daļa migrantu sāk badastreiku

Priekšlikums aizvest migrantus uz Rīgas lidostu un sasēdināt izraidīšanas reisā uz Irāku var nebūt tik vienkārši īstenojams; daļa migrantu sāk badastreiku 261

Latvijā ieradušies ANO Bēgļu aģentūras pārstāvji, kas jau 24. augustā klātienē lūkos Baltkrievijas pierobežā iestrēgušos migrantus no Irākas. ANO pārstāvji jau iepriekš izteica bažas, ka Latvija liedz migrantiem pierobežas novados pieteikties patvēruma meklētāja statusam. Tikmēr mūsu politiķi turpina uzstāt, ka Latvija pamatoti aizsargājas no hibrīdkara uzbrukumiem, stāsta TV3 Ziņas.