Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Baldone

Pēc darbinieka ģimenes locekļa kontakta ar "Covid-19" slimnieku uz laiku slēdz Baldones bērnudārzu

Pēc darbinieka ģimenes locekļa kontakta ar "Covid-19" slimnieku uz laiku slēdz Baldones bērnudārzu 1

Ņemot vērā, ka Baldones pirmsskolas izglītības iestādē “Vāverīte” nodarbinātas personas ģimenes loceklis ir bijis tiešā saskarsmē ar laboratoriski apstiprinātu “Covid-19” pacientu, līdz aprīlim bērnudārzs slēgts, taču no 23. marta tajā darbosies dežūrgrupa, aģentūrai LETA apliecināja Baldones novada domes izpilddirektore Tatjana Tihoņenko.

Iereibis "fūres" šoferis vizina divus pusaudžus un atsakās izkāpt no kravas auto

Iereibis "fūres" šoferis vizina divus pusaudžus un atsakās izkāpt no kravas auto 2

Kādam likumsargam pat brīvdienās nav izdevies kaut uz mirkli atrauties no ikdienas darbiem. Ceļā uz lielveikalu viņu sazvanījis kāds novadnieks, kurš paziņojis, ka vietējā benzīntankā tikko redzējis patiesi aizdomīgu skatu – kādu kravas auto šoferi, kurš plikām kājām aizklumburējis līdz savam auto un tad visai aizdomīgā manierē izbraucis uz lielceļa.

LU piederošā ēkā atrastās ķīmiskās vielas ir bijusi darbinieka "pašdarbība"

LU piederošā ēkā atrastās ķīmiskās vielas ir bijusi darbinieka "pašdarbība"

Par Latvijas Universitātes (LU) Saimniecības pārvaldes garāžas ēkā atrastām mucām ar bīstamām ķīmiskām vielām, universitātes vadība ir identificējusi un izsaukusi vainīgo personu sniegt skaidrojumu par veikto “pašdarbību”, aģentūrai LETA sacīja LU infrastruktūras departamenta direktora pienākumu izpildītājs Marģers Počs.

Rosina Baldones domes priekšsēdētāja Požarnova nomaiņu

Rosina Baldones domes priekšsēdētāja Požarnova nomaiņu 8

Reģionu alianse (RA) un nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) rosina atcelt no amata pašreizējo Baldones novada domes priekšsēdētāju Andreju Požarnovu (“Gods kalpot mūsu Latvijai”).