Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Baiba Sipeniece-Gavare

Baiba Sipeniece-Gavare: Esmu gatava vasaras stāvizrādēm!

Baiba Sipeniece-Gavare: Esmu gatava vasaras stāvizrādēm! 16

Pirms savas stāvizrādes “Vienreiz jau var!” vasaras tūres, kas sāksies jau šo sestdien, 17. jūlijā, Rojas estrādē, TV un radio ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare šīs nedēļas sākumā kopā ar mediju pārstāvjiem devās nelielā izbraukumā ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu, lai pastāstītu, kā gatavojas šim notikumam.

FOTO: jau šovakar kanālā TV3 īpašais Latvijas svētku koncerts

FOTO: jau šovakar kanālā TV3 īpašais Latvijas svētku koncerts 2

18. novembra vakarā 20.40 kanālā TV3 aicinām svinēt svētkus īpašajā koncertā #Latvijai 102, kur kopā ar radio ”Star FM” personībām noskaidrosim, kas ir īpašā Latvijas sajūta un izdziedāsim skaistākās latviešu dziesmas kopā ar izcilākajiem mūziķiem. Skaties.lv piedāvā ieskatīties koncerta aizkulisēs.

Zināma TV3 šova “Balss maskā” detektīvu komanda

Zināma TV3 šova “Balss maskā” detektīvu komanda 4

Kanāla TV3 muzikālajā šovā ”Balss maskā” detektīvu komandā apvienojušās četras košas un atraktīvas personības – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics. Jau no 13. septembra vienpadsmit svētdienas vakaru garumā detektīvu komanda visdažādākajos veidos centīsies atklāt, kuras slavenības slēpjas zem 12 tēlu maskām.

Fanus sajūsmina Baibas Sipenieces-Gavares ērmīgais izskats

Fanus sajūsmina Baibas Sipenieces-Gavares ērmīgais izskats

To, ka viņai piemīt veselīga humora izjūta un spēja pasmieties pašai par sevi, tautā iemīļotā radio un TV raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare sociālajos tīklos apliecinājusi ne reizi vien. Nu viņas prasme jokot izpelnījusies kārtējo komplimentu birumu.

Kā izturēt pašizolāciju un nepazaudēt veselo saprātu laikā, kad atrodies mājās? Baibas Sipenieces-Gavares 15 punktu plāns

Kā izturēt pašizolāciju un nepazaudēt veselo saprātu laikā, kad atrodies mājās? Baibas Sipenieces-Gavares 15 punktu plāns 3

Radio un TV raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare atgriezusies darbā pēc 14 dienām pašizolācijā, ko kopā ar ģimeni ievērojusi pēc atgriešanās no Austrijas. Baiba neslēpj, – dzīve ieslēgtam četrās sienās var būt pārbaudījums pat visstiprākajai personībai. Skaties.lv lasītājiem, kurus dzīve jaunajos apstākļos jau dzen izmisumā, var noderēt padomi no Baibas pieredzes, kā veidot savu dienu, disciplinēt sevi un nepazaudēt veselo saprātu, ja atrodies pašizolācijā vai strādā no mājām.

Baiba Sipeniece-Gavare: Mīļie, jūs neesat vieni! Atbalstīsim viens otru, un tas beigsies

Baiba Sipeniece-Gavare: Mīļie, jūs neesat vieni! Atbalstīsim viens otru, un tas beigsies 4

Godprātīgi izturējusi 14 pašizolācijas dienas pēc atgriešanās no Austrijas, darbā radio ‘’Star FM’’ atgriezusies Baiba Sipeniece-Gavare. Radio un TV raidījumu vadītāja neslēpj – divas nedēļas slēgtās telpās, uz savas ādas izjūtot sabiedrības attieksmi, rosinājušas nopietnas pārdomas par šo laiku un sabiedrības noskaņojumu. Tās var noderēt arī Skaties.lv lasītājiem.

Sipenieces gatavošanas šovā cīņā metas divas ģimenes no Rīgas

Sipenieces gatavošanas šovā cīņā metas divas ģimenes no Rīgas

Pirmdienas, 23. marta, pievakarē pie TV3 skatītājiem dosies gatavošanas šovs ”Jampadracis virtuvē”, kurā atraktīvās Baibas Sipenieces-Gavares vadībā ģimenes sacenšas uz laiku, gatavojot ēdienu, kas iecienīts kādas Latvijā atpazīstamas personas mājās.