Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 19. janvāris

Andulis, Alnis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien meklē dullus un jocīgus laika pavadīšanas veidus. Ja ekstrēmi tevi nevilina, tad vari gatavot savu dzīvesvietu fundamentālu pārmaiņu uzsākšanai, kas varētu nodrupināt ne tikai sienas.

Horoskops vērsim

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā un kādus netīrumus izgāž pār tavu galvu. Nopurinies, noslaukies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm dzīvi baudīt.

Horoskops dvīņiem

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kad tevi sāks glaudīt pret spalvu. Pašam vien būs jāizlemj, kā rīkoties šādā situācijā un intuitīvi jāsaprot vai tas ir briesmu signāls.

Horoskops vēzim

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tikai vēlas piedāvāt jaunas un košas krāsas tavai mājai un personīgajai dzīvei.

Horoskops lauvai

Neļauj pēkšņām taupības lēkmēm sabojāt iecerēto mājas tīrīšanas pasākumu. Atbalsti savus ģimenes locekļus cēlā vēlmē atbrīvoties no sirdij dārgām, bet nevajadzīgām lietām. Iegūsi gandarījumu un daudz brīvas telpas domām kur lidināties.

Horoskops jaunavai

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam mainīties līdzi laika garam var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi un sirdsmīļais lepni dosies dzīvi baudīt.

Horoskops svariem

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet neko pasākt šajā sakarā nevarēsi. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka maks ir drošībā un banku kartēm nav pielīmēti pin kodi.

Horoskops skorpionam

Fiziskais spēks būs līdzsvarā ar intelekta un gara drosmi, tāpēc ārēji izpaudīsies spēji un bezbailīgi. Ar gribasspēka palīdzību, vari parevidēt savu vērtību un pārliecību pasauli.

Horoskops strēlniekam

Flirts ar Erotiku šodien dosies uzdzīvē. Ja attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā visi drošības aģenti, veselais saprāts un jāsauc Veselā saprāta onkulis atpakaļ uz mājām.

Horoskops mežāzim

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par alternatīviem variantiem.

Horoskops ūdensvīram

Neklausies interneta komentāru rakstītājos. Būs vēl labāk, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas oriģinālās un vienkārši foršās lietas, kas būtiski ietekmējušas tavu dzīves virzienu. Atrodi kādu labu un interesantu sarunu biedru.

Horoskops zivīm

Nekādas nopietnās problēmas un domstarpības nebūs, ja vien tu pats no maza gruzīša neuzbursi tarakānu. Neiejaucies katrā savu mājinieku solī un neuzraugi viņu darbus, pat, ja tiek darīts ačgārni un nepareizi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Baiba Runce

"Meitenes būs pārsteigtas!" Bērnudārza pavāre iepriecina sen nesatiktās kolēģes!

"Meitenes būs pārsteigtas!" Bērnudārza pavāre iepriecina sen nesatiktās kolēģes!

Raidījums “Bez Tabu” aicina skatītājus negaidīt līdz pašam Ziemassvētku vakaram, lai iepriecinātu savus mīļos. Turklāt nav jāiegulda milzum daudz laika un naudas, lai sagādātu draugiem, radiem un paziņām patīkamu pārsteigumu. Var ņemt piemēru no bērnudārza pavāres Maritas, kura veselības problēmu dēļ kādu laiku nav satikusi savas kolēģes, un vēlas viņas iepriecināt, aizvedot uz darbavietu pašas gatavotus gardumus!

Grupa "Musiqq" par "X Faktors" dalībniekiem: Svarīgi, ko viņi radīs pēc šova!

Grupa "Musiqq" par "X Faktors" dalībniekiem: Svarīgi, ko viņi radīs pēc šova!

Noskaidroti šova “X Faktors” otrās sezonas finālisti – grupa “Radio Trio”, grupa “Baritoni” un dziedātāja Kattie. Lēmumu par to, ka šovu neturpinās Didzis Melderis, nācās pieņemt žūrijas pārstāvei Aijai Auškāpai. Tomēr Didzis Melderis raidījuma izskaņā solīja faniem turpināt sasniegt savus muzikālos mērķus. 

Rīgas skolā pieņemts lēmums aizliegt rotaļlietu – "kendamu"!

Rīgas skolā pieņemts lēmums aizliegt rotaļlietu – "kendamu"! 131

”Bez Tabu” saņēma vēstuli no kāda Rīgas Valda Zālīša sākumskolas audzēkņa, kurš nav mierā ar to, ka mācību iestādē vairs nedrīkst rotaļāties ar ”kendamu”. Šāds lēmums pieņemts, rūpējoties par pašu rotaļlietu saimnieku, citu skolēnu un arī skolas personāla drošību. 

Kuldīdznieki norāda uz bezpajumtnieku mitekli pašā pilsētas centrā un pašvaldībai pārmet neizdarību

Kuldīdznieki norāda uz bezpajumtnieku mitekli pašā pilsētas centrā un pašvaldībai pārmet neizdarību

“Bez Tabu” saņēma vēstuli no kāda kuldīdznieka, kurš norāda, ka pilsētā esot ļoti daudz bezpajumtnieku, bet nevienas patversmes vai vietas, kur patverties ziemas aukstajā laikā. “Viņi sēž, pārsaluši ielās un parkos, naktis pavada pamestajā slimnīcas ēkā. Lai nestāsta par sociālo dienestu, kur viņi var lūgt palīdzību, neviens viņiem nepalīdz,” apgalvots vēstulē.

Talsu domes deputāti līksmo oficiālā vizītē Gruzijā, kāds ir talsinieku ieguvums? 

Talsu domes deputāti līksmo oficiālā vizītē Gruzijā, kāds ir talsinieku ieguvums?  35

Novembra sākumā četri Talsu novada domes deputāti devās oficiālā vizītē uz Gruziju, Talsu novada sadraudzības pilsētu Telavi. Domes priekšsēdētājs Dainis Karols un viņa pirmais vietnieks Ģirts Kalnbirze komandējumā devās par pašvaldības līdzekļiem. Raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka pēc brauciena vietvaras pārstāvji nav centušies informēt talsiniekus par to, kāds bijis komandējuma mērķis un cik īsti tas izmaksājis. 

Autoostā stundu gaida autobusu, bet tā arī nesagaida. Kurš par to atbildīgs? 

Autoostā stundu gaida autobusu, bet tā arī nesagaida. Kurš par to atbildīgs? 

24. novembrī Valda ar vīru laikus iegādājās biļetes Rīgas starptautiskajā autoostā, lai ar autobusu Rīga-Saulkrasti-Limbaži dotos uz mājām Zvejniekciemā. Taču autobusu tā arī nesagaidīja, jo pēc stundu ilgas stāvēšanas aukstumā iekāpa citā autobusā. “Vai nevarēja precizēt, cik ilga būs kavēšanās, tad vismaz gaidītu siltumā,” jautā Valda. 

Kaimiņš lūdz izslēgt Wi-Fi, jo tas negatīvi ietekmējot veselību! Ko darīt? 

Kaimiņš lūdz izslēgt Wi-Fi, jo tas negatīvi ietekmējot veselību! Ko darīt?  25

“Cienījamie kaimiņi! Vai jūs varētu, lūdzu, izslēgt pa nakti Wi-Fi. Tas slikti ietekmē veselību. Paldies!” Šādu ziņojumu savā pastkastītē saņēmusi kāda Iļģuciema iedzīvotāja, kura uzrunāja raidījumu “Bez Tabu”, lai noskaidrotu, vai anonīmā kaimiņa teiktajam ir taisnība un vai bezvadu internets tik tiešām negatīvi ietekmē cilvēku veselību.  

Kā "Viņas melo labāk" un "UgunsGrēks" zvaigznes nonāk Pidriķī un cenšas nokļūt līdz Cēsīm!

Kā "Viņas melo labāk" un "UgunsGrēks" zvaigznes nonāk Pidriķī un cenšas nokļūt līdz Cēsīm! 1

Aktieri Madaru Zvaguli televīzijas skatītāji atcerēsies kā dakteri Dāvidu Ozolu no seriāla “UgunsGrēks”, savukārt aktieri Kristianu Kareļinu daudzi atpazīst kā automehāniķi Kostju no seriāla “Viņas melo labāk”. Iespējams, ka abu seriālu cienītāji pat nenojauš, ka šie aktieri dzīvē ir ļoti labi pazīstami, turklāt kopā piekrituši piedalīties “Bez Tabu” svētku rubrikā “Mūsu vietas, mūsu cilvēki”. 

Pārtrauc attiecības ar "Lattelecom" un, pašai nezinot, kļūst par parādnieci

Pārtrauc attiecības ar "Lattelecom" un, pašai nezinot, kļūst par parādnieci 48

Raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja Ieva, kura janvārī beigusi attiecības ar interneta pakalpojumu sniedzēju “Lattelecom”, viņa esot samaksājusi visus rēķinus un nodevusi ierīces, taču pēc kāda laika saņēmusi vēstuli no parādu piedziņas kompānijas. “Man draud, ka sūdzēs tiesā, un man esot jāmaksā nauda par tām ierīcēm,” stāstīja Ieva, kura šokēta par radušos situāciju. 

"Plānotāji nesaprata, kur ir vārti?" Brīvības ielā uzbrauktuve "atduras" pret žogu

"Plānotāji nesaprata, kur ir vārti?" Brīvības ielā uzbrauktuve "atduras" pret žogu 1

“Starp Brīvības ielas 129. un 133. namu atrodas “EuroPark” maskas stāvvieta. Pēc ielas remontdarbiem izveidojusies absurda situācija, iebrauktuve izbūvēta 3-4 metrus tālāk un “atduras” pret nama sienu,” novērojumos dalās kāda rīdziniece, kura sazinājusies ar raidījumu “Bez Tabu”. Viņa jautā: “Kur skatās būvnieki, un kas šādu darbu ir pieņēmis?”

Iespēja laimēt bezmaksas biļetes uz Eda Šīrana koncertu, īstenībā nedēļā maksā 3 eiro!

Iespēja laimēt bezmaksas biļetes uz Eda Šīrana koncertu, īstenībā nedēļā maksā 3 eiro! 9

“Tev ir iespēja iegūt bezmaksas biļetes uz Ed Sheeran koncertu Lucavsalā,” šādu ziņu saņēmuši daudzi mobilās lietotnes “WhatsApp” turētāji. Ziņojumam pievienota saite, kas ved uz mājaslapu, kur, atbildot uz četriem vienkāršiem jautājumiem, var tikt pie biļetēm uz britu popzvaigznes Eda Šīrana koncertu Rīgā, Lucavsalā. Taču pasākuma rīkotājs “L Tips Agency” un Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija Cert.lv brīdina, ka tā ir krāpniecība. 

"Darīšanas muskulis" jeb kā iemērkties 100 ūdenstilpēs par godu Latvijai!

"Darīšanas muskulis" jeb kā iemērkties 100 ūdenstilpēs par godu Latvijai! 1

“Varbūt pati Latvija nāca talkā,” tā par siltajiem rudens laikapstākļiem saka Daina, kura kopā ar savu uzticamo četrkājaino draugu labradoru Mao pavasarī uzsākusi piedzīvojumu par godu valsts svētkiem. Līdz 18. novembrim viņa būs iemērkusies 100 dažādās ūdenstilpēs visā Latvijā. 

"Cilvēks burtiski aizlidoja pa gaisu!" Sastrēgumi Ieriķu ielā rada satiksmes haosu

"Cilvēks burtiski aizlidoja pa gaisu!" Sastrēgumi Ieriķu ielā rada satiksmes haosu 10

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājās autovadītājs Kaspars, kurš piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu 9. oktobra rītā. Ieriķu ielas posmā starp Vaidavas ielu un Gustava Zemgala gatvi notikušas pārmaiņas, viena no trīs joslām atvēlēta sabiedriskajam transportam un velobraucējiem. “Es, piemēram, nesaprotu, kas ir ieguvējs, jo man šodien vajadzēja papildu 10 minūtes stāvēt sastrēgumā,” rakstīja Kaspars.