Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Baiba Runce

"Kāpēc samierināties ar lāpītu buferi, ja tas bija vesels?" Autovadītāju neapmierina apdrošinātāja apstiprinātais remonts

"Kāpēc samierināties ar lāpītu buferi, ja tas bija vesels?" Autovadītāju neapmierina apdrošinātāja apstiprinātais remonts 4

Raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja autovadītājs, kurš iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā, slideno ceļu dēļ viņa spēkratā “ieskrējusi” cita automašīna, apskādējot bamperu. Otras puses apdrošinātāji apstiprinājuši detaļas remontu, taču autovadītājs uzskata, ka būtu tikai godīgi, ja buferis tiktu nomainīts. 

"Atbrauca un sāka atslēgt visiem elektrību." Olaines pagasta iedzīvotāji jau nedēļu dzīvo bez elektrības

"Atbrauca un sāka atslēgt visiem elektrību." Olaines pagasta iedzīvotāji jau nedēļu dzīvo bez elektrības 20

Dārzkopības kooperatīvā sabiedrība “Jaunība” Olaines pagasta Stīpniekos, tik gaišs un pozitīvs nosaukums vietai, kur tumsa nu jau kļuvusi par ikdienu. “Bez Tabu” saņēma zvanu no divām kooperatīva iedzīvotājām, kuras jau nedēļu spiestas dzīvot bez elektrības, jo kooperatīva valdes priekšsēdētājs to vienkārši atslēdzis. 

"Vai normāli atļaut ziemā pārvietoties ar velosipēdu?" Ziemas riteņbraukšanas plusi un mīnusi

"Vai normāli atļaut ziemā pārvietoties ar velosipēdu?" Ziemas riteņbraukšanas plusi un mīnusi 5

“Cik normāli ir atļaut ziemas laikā pārvietoties ar velosipēdu? Minētais transportlīdzeklis taču vairāk piemērots citai sezonai. Ziemā šāda pārvietošanās apdraud citus satiksmes dalībniekus – gan autovadītājus, gan gājējus. Cik godīgi, ka atšķirībā no auto šādiem transportlīdzekļiem nav jebkādas obligātās ziemas prasības, piemēram, par protektoriem, ziemas riepām,” pārdomās dalījusies kāda “Bez Tabu” skatītāja. 

"Par simts tūkstošiem točna var māju uzcelt" Kā ziemā klājas slavenajai Saulkrastu tualetei?

"Par simts tūkstošiem točna var māju uzcelt" Kā ziemā klājas slavenajai Saulkrastu tualetei? 9

“Vēlos pievērst Jūsu uzmanību sabiedriskajai tualetei Saulkrastu Baltajā kāpā. Manuprāt, šī summa (100 574 eiro) ir nesamērīgi augsta par šāda tipa ēku,” raksta “Bez Tabu” skatītājs. Zināms, ka publiskā tualete Saulkrastos atklāta septembra sākumā, un “Bez Tabu” nolēma pārbaudīt ēkas stāvokli un funkcionalitāti ziemas sezonā. 

"Meitenes būs pārsteigtas!" Bērnudārza pavāre iepriecina sen nesatiktās kolēģes!

"Meitenes būs pārsteigtas!" Bērnudārza pavāre iepriecina sen nesatiktās kolēģes!

Raidījums “Bez Tabu” aicina skatītājus negaidīt līdz pašam Ziemassvētku vakaram, lai iepriecinātu savus mīļos. Turklāt nav jāiegulda milzum daudz laika un naudas, lai sagādātu draugiem, radiem un paziņām patīkamu pārsteigumu. Var ņemt piemēru no bērnudārza pavāres Maritas, kura veselības problēmu dēļ kādu laiku nav satikusi savas kolēģes, un vēlas viņas iepriecināt, aizvedot uz darbavietu pašas gatavotus gardumus!

Grupa "Musiqq" par "X Faktors" dalībniekiem: Svarīgi, ko viņi radīs pēc šova!

Grupa "Musiqq" par "X Faktors" dalībniekiem: Svarīgi, ko viņi radīs pēc šova!

Noskaidroti šova “X Faktors” otrās sezonas finālisti – grupa “Radio Trio”, grupa “Baritoni” un dziedātāja Kattie. Lēmumu par to, ka šovu neturpinās Didzis Melderis, nācās pieņemt žūrijas pārstāvei Aijai Auškāpai. Tomēr Didzis Melderis raidījuma izskaņā solīja faniem turpināt sasniegt savus muzikālos mērķus. 

Rīgas skolā pieņemts lēmums aizliegt rotaļlietu – "kendamu"!

Rīgas skolā pieņemts lēmums aizliegt rotaļlietu – "kendamu"! 131

”Bez Tabu” saņēma vēstuli no kāda Rīgas Valda Zālīša sākumskolas audzēkņa, kurš nav mierā ar to, ka mācību iestādē vairs nedrīkst rotaļāties ar ”kendamu”. Šāds lēmums pieņemts, rūpējoties par pašu rotaļlietu saimnieku, citu skolēnu un arī skolas personāla drošību. 

Kuldīdznieki norāda uz bezpajumtnieku mitekli pašā pilsētas centrā un pašvaldībai pārmet neizdarību

Kuldīdznieki norāda uz bezpajumtnieku mitekli pašā pilsētas centrā un pašvaldībai pārmet neizdarību

“Bez Tabu” saņēma vēstuli no kāda kuldīdznieka, kurš norāda, ka pilsētā esot ļoti daudz bezpajumtnieku, bet nevienas patversmes vai vietas, kur patverties ziemas aukstajā laikā. “Viņi sēž, pārsaluši ielās un parkos, naktis pavada pamestajā slimnīcas ēkā. Lai nestāsta par sociālo dienestu, kur viņi var lūgt palīdzību, neviens viņiem nepalīdz,” apgalvots vēstulē.

Talsu domes deputāti līksmo oficiālā vizītē Gruzijā, kāds ir talsinieku ieguvums? 

Talsu domes deputāti līksmo oficiālā vizītē Gruzijā, kāds ir talsinieku ieguvums?  35

Novembra sākumā četri Talsu novada domes deputāti devās oficiālā vizītē uz Gruziju, Talsu novada sadraudzības pilsētu Telavi. Domes priekšsēdētājs Dainis Karols un viņa pirmais vietnieks Ģirts Kalnbirze komandējumā devās par pašvaldības līdzekļiem. Raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka pēc brauciena vietvaras pārstāvji nav centušies informēt talsiniekus par to, kāds bijis komandējuma mērķis un cik īsti tas izmaksājis. 

Autoostā stundu gaida autobusu, bet tā arī nesagaida. Kurš par to atbildīgs? 

Autoostā stundu gaida autobusu, bet tā arī nesagaida. Kurš par to atbildīgs? 

24. novembrī Valda ar vīru laikus iegādājās biļetes Rīgas starptautiskajā autoostā, lai ar autobusu Rīga-Saulkrasti-Limbaži dotos uz mājām Zvejniekciemā. Taču autobusu tā arī nesagaidīja, jo pēc stundu ilgas stāvēšanas aukstumā iekāpa citā autobusā. “Vai nevarēja precizēt, cik ilga būs kavēšanās, tad vismaz gaidītu siltumā,” jautā Valda. 

Kaimiņš lūdz izslēgt Wi-Fi, jo tas negatīvi ietekmējot veselību! Ko darīt? 

Kaimiņš lūdz izslēgt Wi-Fi, jo tas negatīvi ietekmējot veselību! Ko darīt?  25

“Cienījamie kaimiņi! Vai jūs varētu, lūdzu, izslēgt pa nakti Wi-Fi. Tas slikti ietekmē veselību. Paldies!” Šādu ziņojumu savā pastkastītē saņēmusi kāda Iļģuciema iedzīvotāja, kura uzrunāja raidījumu “Bez Tabu”, lai noskaidrotu, vai anonīmā kaimiņa teiktajam ir taisnība un vai bezvadu internets tik tiešām negatīvi ietekmē cilvēku veselību.  

Kā "Viņas melo labāk" un "UgunsGrēks" zvaigznes nonāk Pidriķī un cenšas nokļūt līdz Cēsīm!

Kā "Viņas melo labāk" un "UgunsGrēks" zvaigznes nonāk Pidriķī un cenšas nokļūt līdz Cēsīm! 1

Aktieri Madaru Zvaguli televīzijas skatītāji atcerēsies kā dakteri Dāvidu Ozolu no seriāla “UgunsGrēks”, savukārt aktieri Kristianu Kareļinu daudzi atpazīst kā automehāniķi Kostju no seriāla “Viņas melo labāk”. Iespējams, ka abu seriālu cienītāji pat nenojauš, ka šie aktieri dzīvē ir ļoti labi pazīstami, turklāt kopā piekrituši piedalīties “Bez Tabu” svētku rubrikā “Mūsu vietas, mūsu cilvēki”.