Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 16. augusts

Astra, Astrīda

Horoskops aunam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops vērsim

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops dvīņiem

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops vēzim

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops lauvai

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

Horoskops jaunavai

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops svariem

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops skorpionam

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops strēlniekam

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops mežāzim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops ūdensvīram

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops zivīm

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Baiba Runce

Latvijas Miera Pagoda un citi unikāli objekti – kur meklēt informāciju, lai atklātu Latviju? 

Latvijas Miera Pagoda un citi unikāli objekti – kur meklēt informāciju, lai atklātu Latviju? 

Kampaņa “Atklāj Latviju” ir viens no interneta palīgiem ceļotgribētājiem, mājaslapā izveidota Latvijas karte ar populāriem un mazāk zināmiem apskates objektiem. Projekta vēstnesis, atklājējs Otomārs Pūce aicina iesaistīties dažādās aktivitātēs, piemēram, apmaldīties Nurmuižas apbūves kompleksā, apbrīnot priedes dabas parkā “Ragakāpa”, atgūt līdzsvaru Latvijas Miera Pagodā. Raidījums “Bez Tabu” kopā ar kampaņas veidotājiem devās apskatīt Miera Pagodu. 

"Tik karsta filmēšana vēl nebija bijusi!" TV3 Ziņu moderators Arnis Krauze par dalību kinofilmā

"Tik karsta filmēšana vēl nebija bijusi!" TV3 Ziņu moderators Arnis Krauze par dalību kinofilmā

Gada izskaņā skatītājiem tiks prezentēta kinorežisora Māra Martinsona komēdija ”Jaunā gada taksometrs”. Filmas galvenā varoņa, taksometra vadītāja loma uzticēta dziedātājam Laurim Reinikam, tāpat filmas tapšanā piedalās dziedātājs Nauris Brikmanis, daudzi pazīstami latviešu aktieri un arī TV3 Ziņu moderators Arnis Krauze. ”Bez Tabu” komanda devās iemūžināt filmas tapšanas gaitu, un gluži nejauši iekļuva kādā no filmas epizodēm.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

"Šajā karstumā viņš var neizdzīvot." Šķūnī tiek turēts zirgs, kuram sasietas priekškājas

"Šajā karstumā viņš var neizdzīvot." Šķūnī tiek turēts zirgs, kuram sasietas priekškājas 15

“Bez Tabu” saņēma ziņas no satrauktiem Jūrmalas iedzīvotājiem, pamestā īpašumā Slokā nepiemērotos apstākļos tiek turēts zirgs. “Nav zināms, vai viņam ir ūdens, cik bieži tiek barots. Mēsli veļas ārā pa šķūnīša durvīm. Vide ir briesmīga, te mitinās arī bezsaimnieku kaķi,” ziņoja teritorijas kaimiņi. Pārtikas un veterinārais dienests aicinot zvanīt Jūrmalas pašvaldības policijai, savukārt Jūrmalas pašvaldības policija atbildējusi, ka Pārtikas un veterinārais dienests solījis apsekot norādīto vietu. Tikmēr vietējie iedzīvotāji raizējas par zirga dzīvību, vai šādā karstumā lopiņš neaizies bojā. 

"Tikai ar nazi vaļā dabūjām!" Neiespējamā misija – divu litru piena iepakojuma atvēršana!

"Tikai ar nazi vaļā dabūjām!" Neiespējamā misija – divu litru piena iepakojuma atvēršana! 31

Komentāru vētru sociālajos tīklos izraisījusi diskusija par 2 litru “Baltais” piena iepakojuma atvēršanu, pareizāk sakot, problēmām to atvērt. Arī raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja skatītāja, kura raksta, ka vairāki cilvēki mēģinājuši atvērt pudeles korķi: “Beigās tikai ar nazi varējām attaisīt pienu. Sakiet, vai jums ir kāda iespēja noskaidrot no ražotāja, kāpēc tik jaudīgs korķis uzlikts?” 

"Kas tā par dzīvi bez karbonādes!" Latvijas spēkavīri par tievēšanu un projektu "Juris tievē"

"Kas tā par dzīvi bez karbonādes!" Latvijas spēkavīri par tievēšanu un projektu "Juris tievē"

Vairākās pilsētās visā Latvijā norisinās Latvijas spēkavīru čempionāts, protams, šobrīd sportistu lielākā dienas daļa tiek ziedota smagiem treniņiem, taču, izrādās, ka arī Latvijas stiprākie vīri seko līdzi “Bez Tabu” projektam “Juris tievē”. “Galvenais šajā procesā ir dzelžains raksturs un liels gribasspēks,” tā par Jura un Kaspara tievēšanas maratonu sacīja Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris. 

"Nebeidzama birokrātija un nievājoša attieksme!" Jūrmalniece šokā par piedzīvoto dzimtsarakstu nodaļā

"Nebeidzama birokrātija un nievājoša attieksme!" Jūrmalniece šokā par piedzīvoto dzimtsarakstu nodaļā 6

“Ar savu stāstu vēlos iedrošināt Latvijas iedzīvotājus runāt, runāt par problēmām valstī publiski. Kā gan citādāk šādas situācijas jebkad beigs rasties un pastāvēt, ja nekas netiks darīts,” tādiem vārdiem raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja jūrmalniece Ieva. Viņa vēlas ziņot par bezjēdzīgu birokrātiju un nelaipnu attieksmi vietējā dzimtsarakstu nodaļā.

"Pēc pāris mēnešiem informācija uz čeka nav salasāma!" Ko darīt, ja nepieciešams garantijas remonts? 

"Pēc pāris mēnešiem informācija uz čeka nav salasāma!" Ko darīt, ja nepieciešams garantijas remonts?  5

Pirms trīs mēnešiem “Bez Tabu” skatītājs būvniecības, remonta un sadzīves preču tirdzniecības centrā “K Senukai” iegādājās preci, čeku, protams, saglabāja. Ap to pašu laiku veikalā iepircies vairākas reizes, un tikai tagad konstatējis, ka no čeka pāri palicis vien nosaukums. Ja rūpīgi ieskatās, var izlasīt tikai to, ka prece iegādāta 23., 26. vai 28. aprīlī. Kā pierādīt taisnību, ja nepieciešams garantijas remonts? 

"Es salabošu, ja saplīsīs!" Liepājniece brīdina par sadzīves tehnikas tirgotāju sludinājumu portālā!

"Es salabošu, ja saplīsīs!" Liepājniece brīdina par sadzīves tehnikas tirgotāju sludinājumu portālā! 3

“Jauna gāzes plīts virsma, divu gadu garantija, bezmaksas piegāde”, sludinājums portālā ss.com, kuru liepājnieces Dzintras ģimene nolūkoja galvenokārt jau vilinošās cenas – 115 eiro dēļ. Taču pamatīga vilšanās, saņemot sūtījumu, jo no solītās garantijas ne miņas. Dzintra sazinājusies ar sludinājuma autoru, lai preci aizsūtītu atpakaļ, bet saņēmusi atteikumu. “Sapratu, ka tas, kas norādīts sludinājumā, ir meli,” tā liepājniece Dzintra.

"Nonācu tajā neveiksmīgajā krēslā, un pa pusi sejas uzlika pūderi," studente iztērē brangu summu par sev nevajadzīgu kosmētiku

"Nonācu tajā neveiksmīgajā krēslā, un pa pusi sejas uzlika pūderi," studente iztērē brangu summu par sev nevajadzīgu kosmētiku 68

“Es vēlos paziņot sabiedrībai, kāda veida darbība notiek lielveikalos un ar kādām metodēm tiek pārdoti produkti,” tādiem vārdiem raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja studente Elīna. Viņa iepirkusies tirdzniecības centrā “Spice”, kur viņu uzrunājusi “Micabella Baltija” kosmētikas veikala darbiniece. “Pēc 40 minūtēm attapos uz ielas ar produktu, kuru iegādājos par 65 eiro,” turpināja Elīna.

"Divi bullēni manai govītei virsū!" Zviedra saimniecības lopi tagad klejo apkārt, meklēdami ēdienu!

"Divi bullēni manai govītei virsū!" Zviedra saimniecības lopi tagad klejo apkārt, meklēdami ēdienu!

”Vai nu viņam [saimniekam] ir ierobežotas prāta spējas, maigi sakot, vai viņš vienkārši ir sadists un mazohists vienlaicīgi,” tā vēl 2017. gadā raidījumā “Bez Tabu” izteicās Katrīna, kura zviedram Tūrdam Bengtsonam palīdzējusi kā tulce. Viņa ziņoja par dzīvnieku spīdzināšanu Priekules novada Kalētu pagasta saimniecībā “Lanku ferma”. Pārtikas un veterinārais dienests solīja lopus konfiscēt, ja apstākļi saimniecībā neuzlabosies. Pagājis laiks, un raidījums “Bez Tabu” devās lūkot, kas mainījies bēdīgi slavenajā saimniecībā.

"Kas garšo, kas negaršo – tā jau ir mūsu izlaidība," bokserim Mairim Briedim diēta pirms katras cīņas

"Kas garšo, kas negaršo – tā jau ir mūsu izlaidība," bokserim Mairim Briedim diēta pirms katras cīņas

“Jūtos labi, vēl labāk jutīšos 21. jūlijā,” tā sarunu ar medijiem pēc atklātā treniņa iesāka bokseris Mairis Briedis. Vēl Mairis atklāja, ka gaidāmajai cīņai Maskavā esot gatavs uz 60%, to ietekmējusi gan saraustītā treniņu nometne, gan tas, ka pēc cīņas Mairim gaidāma operācija, precīzāku informāciju bokseris pagaidām neatklāj. Toties bokseris pastāstīja, ka pirms katras cīņas nākas ievērot diētu, lai atbrīvotos no pāris kilogramiem ķermeņa svara.

"Skāde ir liela!" Krāsotāji Liepājā ar baltiem punktiņiem "izrotā" arī blakus stāvlaukuma automašīnas

"Skāde ir liela!" Krāsotāji Liepājā ar baltiem punktiņiem "izrotā" arī blakus stāvlaukuma automašīnas 4

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas “DG Termināls” teritorijā ir vairāki naftas produktu rezervuāri, un šobrīd notiek to krāsošanas darbi. Ielas pretējā pusē atrodas industriālais parks ar plašu stāvvietu darbinieku automašīnām, spēkratu īpašnieki raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka ar balto krāsu “izrotāts” arī viņu īpašums.

Cik stundu dienā bērns drīkst strādāt? VDI brīdina par nelaimes gadījumu riskiem!

Cik stundu dienā bērns drīkst strādāt? VDI brīdina par nelaimes gadījumu riskiem!

Vasaras brīvlaiks daļai skolēnu ir bezrūpības un izklaižu laiks, bet daudzi jaunieši steidz gūt pirmo darba pieredzi. Valsts darba inspekcija 2017. gadā atklājusi 21 pārkāpumu, kas saistīti ar nepilngadīgo nodarbināšanu, piemēram, nosakot vairāk darba stundu, nekā likums atļauj. “Bez Tabu” saņēma ziņas par kādu pusdienu restorānu Rīgā, 14 gadus veci jaunieši strādājot vairāk stundu, nekā nosaka likums.

"Zēns ar cirvi, abas lauztas rokas un trošu ceļš," gada bilance Centra sporta kvartāla rotaļu laukumā

"Zēns ar cirvi, abas lauztas rokas un trošu ceļš," gada bilance Centra sporta kvartāla rotaļu laukumā

“Vai kāds vispār uzrauga to, kas notiek jaunajā Centra sporta kvartāla rotaļu laukumā, vai šīs iekārtas ir drošas? Kas būs, ja notiks nelaime? Vai ir nodrošināta videonovērošana?” Jautājumi, kurus saņēma raidījums “Bez Tabu” neilgi pēc Centra sporta kvartāla rotaļu laukuma atvēršanas. Vecāki norādīja uz vairākām atrakcijām, kas, viņuprāt, bija nedrošas. Toreiz Rīgas domes pārstāvis solīja norīkot vairākus laukuma uzraugus un pieaicināt pašvaldības policijas darbiniekus, pagājis gads, un raidījums “Bez Tabu” devās to pārbaudīt.

"Daudzi saka, ka tā ir kaut kāda sekta," Lilastes mežā interesants atradums

"Daudzi saka, ka tā ir kaut kāda sekta," Lilastes mežā interesants atradums 3

“Bez Tabu” saņēma fotogrāfijas no kāda Lilastes iedzīvotāja, vīrietis uzskata, ka mežā, kas atrodas blakus daudzdzīvokļu mājai, tiek veikti rituāli. Fotogrāfijās redzami koki, kuros iegrebti dažādi simboli, uz zemes salikti no čiekuriem veidoti ornamenti un dzīvnieku kauli. “Daudzi saka, ka tā ir kaut kāda sekta, neomulīgi,” emocijas raksturoja “Bez Tabu” skatītājs.

"Bijām spiesti pārcelties ārpus lentēm," atpūtniekus padzen no kafejnīcas teritorijas Dzintaros

"Bijām spiesti pārcelties ārpus lentēm," atpūtniekus padzen no kafejnīcas teritorijas Dzintaros 2

“Atpūta ar rūgtuma piegaršu,” tā pavadīto dienu Jūrmalā, Dzintaru pludmalē, raksturo Tatjana. 27. jūnijā ar ģimeni devušies uz iecienīto pludmali, Tatjana uzreiz novērtējusi, ka krietni audzis pludmales kafejnīcu skaits. Izvēlējušies vietu netālu no kafejnīcas, un pēc pāris stundām tās darbinieks, neko nepaskaidrojot, sācis ierobežot kafejnīcas teritoriju.

Kafejnīcas Jūrmalā "izēd" volejbola laukumus? Bulduros būvniecība notiek laukuma teritorijā!

Kafejnīcas Jūrmalā "izēd" volejbola laukumus? Bulduros būvniecība notiek laukuma teritorijā! 1

Jūrmalā ir 24 kilometru gara jūras pludmale un 11 oficiālās peldvietas, vairākās vietās atpūtniekiem ir iespēja spēlēt pludmales volejbolu. Kāds garāmgājējs Bulduru pludmalē novērojis interesantu skatu, pludmales volejbola laukumā tiek būvēta kafejnīca. Volejbola stabu pāri tā vienkārši nevar pārvietot, un izskatās, ka arī kafejnīca ir uz palikšanu, tātad Jūrmalā nu ir par vienu volejbola laukumu mazāk.

"Lai labi "atietu", vajag labu spēli!" Jānis Blūms par svētku svinēšanu, hobijiem un basketbolu!

"Lai labi "atietu", vajag labu spēli!" Jānis Blūms par svētku svinēšanu, hobijiem un basketbolu!

Līgo svētku priekšvakarā raidījums “Bez Tabu” viesojās pie Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības spēlētāja Jāņa Blūma, lai parunātu par svētku svinēšanu, brīvā laika hobijiem un gatavošanos 25. jūnija spēlei pret Krievijas komandu “Arēnā Rīga”. Drīz pēc spēles basketbolisti dosies uz Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra cīņām Zviedrijā un Ukrainā.

Boulinga bumbas tās pašas, celiņi tie paši, taču "AZ Boulings" dāvanu kartes vairs netiek pieņemtas

Boulinga bumbas tās pašas, celiņi tie paši, taču "AZ Boulings" dāvanu kartes vairs netiek pieņemtas 8

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājās sieviete, kuras dēls devies uz “AZ Boulingu” Jelgavā, lai kopā ar draugiem uzspēlētu boulingu. Dēlam līdzi bija Ziemassvētkos uzdāvinātā dāvanu karte 30 eiro vērtībā. Tā derīga līdz 16.06.18., bet boulinga darbinieki uzreiz norādīja, ka esot mainījies uzņēmums, un iepriekšējā uzņēmuma dāvanu kartes netiek pieņemtas.

"Sievietēm skatīties aizliegts!" Pedvāles pliko skrējiena iedvesmas avots ir Antīkās olimpiskās spēles

"Sievietēm skatīties aizliegts!" Pedvāles pliko skrējiena iedvesmas avots ir Antīkās olimpiskās spēles 3

“Jāņu naktī plikam jāskrien apkārt labības laukiem, tad labība labāk aug”, “kas Jāņu naktī kails rasā mazgājas, tam skaistums un stiprums būšot visu gadu”, šie ir tikai pāris no latviešu tautas ticējumiem, kas mūsdienās tiek īstenoti “pliko skrējienu” veidā. Katru gadu vairākās vietās Latvijā pirms Līgo svētkiem tiek izziņoti pliko skrējieni, un raidījums “Bez Tabu” devās uz vietu, kur pirmais skrējiens kailiem organizēts jau 1994. gadā.

"Skrienot var pārsprāgt!" Speciālisti skaidro, kā tievēt cilvēkiem ar ļoti lielu svaru!  

"Skrienot var pārsprāgt!" Speciālisti skaidro, kā tievēt cilvēkiem ar ļoti lielu svaru!  

“Bez Tabu” skatītāji aicināti pievienoties raidījuma vadītājam Jurim Šteinbergam, kurš kopā ar Kasparu Suiju uzsākuši tievēšanas maratonu. Jura sākotnējais svars bija 155 kg, Kaspara – 135 kg, abiem kungiem pievienojas trešais cīņu biedrs – Guntis Lazdāns, kura svars sasniedz 153 kg. “Bez Tabu” devās pie trenera un uztura speciālistes, lai noskaidrotu, ar ko sākt tiem, kuru svars pārsniedz 100 kg.

"To var formulēt, kā slepkavību ar iepriekšēju nodomu" Rēzeknes novadā bīstami elektrības vadi

"To var formulēt, kā slepkavību ar iepriekšēju nodomu" Rēzeknes novadā bīstami elektrības vadi

Raidījums “Bez Tabu” saņēma palīgā saucienu no Rēzeknes novada, Ozolaines pagasta Pleikšņiem. Vīrietis, ciemojoties pie radiem, pamanījis bojātus eletrības vadus, ziņojis vairākām institūcijām, taču neviens bīstamo situāciju nav novērsis. “Tā ir augstsprieguma līnija, ja vads pārtrūks un nokritīs uz cilvēka, pāri paliks pelni, ja nokritīs uz šķūņa, tad šķūnis aizdegsies, ko mums darīt,” tā Ēriks.