Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 15. oktobris

Daiga, Dinija, Dinārs

Horoskops aunam

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops vērsim

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Pacilā malā noliktās idejas un par nederīgiem uzskatītos plānus, jo tajos saskatīsi šodienai aktuālo.

Horoskops dvīņiem

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām augsti intelektuālām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops vēzim

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas. Profesionālajā vidē tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks.

Horoskops lauvai

Esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var uznākt lielā vēlme ļauties romantiskam flirtam vai vismaz pasapņot pa šo tēmu. Rīkosies ja ne pretēji, tad pavisam savādāk nekā ierasts. Tā var, ne pa jokam, sapurināt attiecības.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai vēl kādas iespaidīgas institūcijas uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par uzticēto atbildības nastu.

Horoskops skorpionam

Lai arī būtiski uzlabosies attiecības ar naudu, tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts šodienas enerģētikā – būsi izcilnieks romantiski intīmajās attiecībās.

Horoskops strēlniekam

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Horoskops mežāzim

Šodien esi gatavs, ka var aktivizēties vēlme atbrīvoties apspiestām dusmām, kas tika slāpētas un bremzētas. Tas var izpausties arī radošos konfliktos kā arī produktīvā ikdienas strīdā.

Horoskops ūdensvīram

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc anonīmas intimitātes. Darot to, kas pašam tīk, tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un spēles laukuma robežas.

Horoskops zivīm

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, tu meklē neīstajā vietā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Baiba Runce

"Man būs lētāki komunālie?" Kam samaksāts par politisko partiju reklāmām dzīvojamo māju liftos?

"Man būs lētāki komunālie?" Kam samaksāts par politisko partiju reklāmām dzīvojamo māju liftos?

Priekšvēlēšanu laikā rīdziniece aizdomājusies par to, cik izmaksā reklāma daudzstāvu namu liftos? “Ja apmaksāta reklāma izvietota mūsu mājā, vai mums mazāk jāmaksā par komunālajiem pakalpojumiem, ja ne, tad kur tā nauda paliek?” Jautā Diāna, kura novērojusi, ka vēlēšanu laikā viņas mājas liftā aktīvi tiek reklamēta kāda politiskā partija.

Video: "Bez Tabu" iziet ielās, lai noskaidrotu, vai iedzīvotāji ir gatavi vēlēšanām!

Video: "Bez Tabu" iziet ielās, lai noskaidrotu, vai iedzīvotāji ir gatavi vēlēšanām! 2

Sestdien, 6. oktobrī, notiks 13. Saeimas vēlēšanas, raidījuma “Bez Tabu” komanda devās ielās, lai aprunātos ar potenciālajiem vēlētājiem un noskaidrotu, cik informēti par vēlēšanu norisi ir Latvijas iedzīvotāji. Uz pavisam vienkāršiem jautājumiem daudzi atbildēja neprecīzi vai ar grūtībām, tāpēc “Bez Tabu” pēc pareizajām atbildēm devās pie Centrālās vēlēšanu komisijas sekretāra Ritvara Eglāja.

"Uzkodas pie medicīnas personāla" - kur un kā basketbolistes atgūst spēkus?

"Uzkodas pie medicīnas personāla" - kur un kā basketbolistes atgūst spēkus?

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība Pasaules kausa izcīņas laikā apmetusies četrzvaigžņu viesnīcā “Hotel Diamante Suites”. Viena istaba čempionāta laikā pārtapusi par izlases medkabinetu, kur basketbolistes atgūst spēkus un gatavojas spēlēm, par to rūpējas divi fizioterapeiti Līga Folkmane-Eglīte un Ansis Biedrs.

"Man vēl ir zosāda!" latviešu basketbola līdzjutēji sauļojas un fano Tenerifē!

"Man vēl ir zosāda!" latviešu basketbola līdzjutēji sauļojas un fano Tenerifē!

Pirmo spēli Pasaules kausa izcīņā Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība aizvadīja arēnā Tenerifes galvaspilsētā, kur gaidāma arī spēle ar ASV. Savukārt ar Senegālas valstsvienību latviešu basketbolistes tikās citā arēnā, kas izmēra ziņā ir krietni lielāka. “Bez Tabu” bija abās spēlēs un izjautāja fanus par to, kā Tenerife viņus uzņēmusi. 

Latviešu basketbolistes Tenerifē jautrā garastāvoklī aizvada rīta rosmi okeāna krastā!

Latviešu basketbolistes Tenerifē jautrā garastāvoklī aizvada rīta rosmi okeāna krastā!

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien aizvadīs pirmo spēli Pasaules kausa izcīņā. Izlase un raidījuma “Bez Tabu” komanda jau ir Tenerifē, lai kārtīgi sagatavotos gaidāmajam turnīram, basketbolistes aizvadījušas veiksmīgu pārbaudes spēli ar Kanādas vienību, savukārt raidījums “Bez Tabu” viesojies izlases viesnīcā, un ziņo par pirmajiem iespaidiem Kanāriju salās.

Cik gatava Tenerife ir Pasaules kausa izcīņai? Mūsu meitenes gatavas startam!

Cik gatava Tenerife ir Pasaules kausa izcīņai? Mūsu meitenes gatavas startam!

Pirmo Pasaules kausa izcīņas spēli pret Ķīnas valstsvienību Latvijas sieviešu basketbola izlase aizvadīs Tenerifes galvaspilsētā Santakruzā. Kā novēroja raidījums “Bez Tabu”, “Quico Cabrera Arena” atrodas pilsētas guļamrajonā, un salā aktīvi tiek reklamēts zoodārzs “Loro parks”, nevis Pasaules čempionāts basketbolā.

"Mamma bērnu raudošu atstāja autobusā." Zosēnu bērnus uz dārziņu ved regulārajā reisā

"Mamma bērnu raudošu atstāja autobusā." Zosēnu bērnus uz dārziņu ved regulārajā reisā 16

Vēl pirms pāris mēnešiem skaistā vietā pie Gaujas rotaļājās paši mazākie Zosēnu iedzīvotāji, taču tagad bērnudārza telpas ir tukšas. Vietējie iedzīvotāji raidījumam “Bez Tabu” pastāstīja, ka par bērnudārza slēgšanu vecākiem paziņoja tikai 26. augustā. Bērni pievienoti Jaunpiebalgas pirmsskolas grupiņām, un zosēnieši raizējas par bērnu drošību autobusā, ar kuru tiek nogādāti Jaunpiebalgā. 

"Kur apakšveļā man tas tampons jāliek?" - speciālistus satrauc jauniešu zemās zināšanas par seksuālo un reproduktīvo veselību

"Kur apakšveļā man tas tampons jāliek?" - speciālistus satrauc jauniešu zemās zināšanas par seksuālo un reproduktīvo veselību 22

“Prezervatīvu var lietot pašās beigās, un tad nevar palikt stāvoklī vai saslimt?” Jautājums, kuru nesen biedrības “Papardes zieds” jauniešu konsultantei uzdevusi kāda vidusskolniece. Organizācijas pārstāvji norāda, ka skolēnu zināšanas par seksuālo un reproduktīvo veselību esot ļoti vājas, un steidzami nepieciešams plāns, to uzlabošanai. 

"Tas jau pārāk traki mūsu laikiem" – remonta risinājums apģērbu veikalā "Meta"

"Tas jau pārāk traki mūsu laikiem" – remonta risinājums apģērbu veikalā "Meta"

Raidījuma “Bez Tabu” skatītāja nepatīkami pārsteigta par redzēto, apmeklējot apģērbu veikalu “Meta”, kas atrodas tirdzniecības centra “Maxima” telpās Andreja Saharova ielā. “Iegāju pielaikot bikses kabīnē, un tur ieraugu šo briesmīgo, bīstamo skatu,” tā veikala apmeklētāja raksturoja pielaikošanas kabīni, kurā veikti remontdarbi, izmantojot krietnu daudzumu līmlentes. 

Lielvārdes dome "salaulā" mājas īpašnieci ar svešu sievieti un vīrieti, atsakoties viņus izdeklarēt!

Lielvārdes dome "salaulā" mājas īpašnieci ar svešu sievieti un vīrieti, atsakoties viņus izdeklarēt! 13

Lielvārdes iedzīvotāja iegādājās īpašumu Jumpravā, tajā bez juridiska pamata (īres līguma) mitinās divas personas. Vēloties sakārtot juridiskās attiecības, mājas jaunā īpašniece vērsusies Lielvārdes novada domē, lai anulētu ziņas par personu deklarēto dzīvesvietu, taču pašvaldība to atteikusi, pamatojoties uz likumu par “Laulāto likumiskajām mantiskajām attiecībām”. 

Baiba Runce: Atceros, kā pirmo reizi man solīja sadot pa muti!

Baiba Runce: Atceros, kā pirmo reizi man solīja sadot pa muti!

Atceros savu pirmo “Bez Tabu” gadu, biju tikko beigusi augstskolu, un tajā vasarā arī sāku strādāt uz pilnu slodzi. Es pat varētu teikt, ka uz “pārpilnu slodzi”, jo dienas gaismu redzēju tikai tad, kad devos filmēt. Kolēģis Alberts Dinters “mierināja”, ka pirmie pieci gadi esot tie grūtākie. Ja tā padomā, tad loģiski. Tagad, saņemot sižeta tēmu, uzreiz zinu, kam jāzvana, ja man nepieciešams, piemēram, kāda auto eksperta komentārs vai viedoklis par tārpainu pārtiku, bet pirmajā gadā tas prasīja ļoti ilgu laiku. Bet es nesūdzējos (varbūt tikai saviem vecākiem), strādāju, jo man patika tas, ko daru, un patīk joprojām.

"Iesprostota birokrātijas džungļos" – trīs nedēļas muitā aizturēts hennas pulveris

"Iesprostota birokrātijas džungļos" – trīs nedēļas muitā aizturēts hennas pulveris 1

Hennas zīmējumu meistare pasūtījusi hennas pastas sastāvdaļu – hennas augu lapu pulveri no audzētājiem Pakistānā. Saņēmusi ziņu par to, ka prece piegādāta, samaksājusi muitas nodokli, bet trīs nedēļu laikā sūtījums tā arī netika saņemts. Zvanījusi muitas pārstāvjiem, lai noskaidrotu, kāpēc tā, taču precīzāku informāciju tā arī nesaņēma, tāpēc uzrunāja raidījumu “Bez Tabu”.  

"Uzsāc skolas gaitas stilīgi!" Stiliste Gita Šildere par bērnu un jauniešu modes aktualitātēm

"Uzsāc skolas gaitas stilīgi!" Stiliste Gita Šildere par bērnu un jauniešu modes aktualitātēm

Vadot televīzijas raidījumu, svinīgu pasākumu, izklaidējot fanus hokeja spēļu laikā vai vienkārši skrienot ikrīta krosu, Armands Simsons vienmēr ir pamanāms spilgtās ārienes dēļ. Ielūkojoties viņa “Instagram” profilā, top skaidrs, ka ar lielisku gaumi apveltīta visa Simsonu ģimene. Stiliste Gita Šildere uzteica ģimenes lēdiju allaž saskaņoto apģērbu un spēju katrai saglabāt savu individuālo stila odziņu.

Ģimene samaksā, lai viņu mantas atved no Lielbritānijas uz Latviju, taču pa ceļam tās tiek nozagtas

Ģimene samaksā, lai viņu mantas atved no Lielbritānijas uz Latviju, taču pa ceļam tās tiek nozagtas 34

Raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja kāda jaunā ģimene, kura ilgāku laiku dzīvoja Lielbritānijā, taču tagad pārcēlusies atpakaļ uz dzīvi dzimtenē. Lai nogādātu Latvijā lielu daļu iedzīves, tika nolīgts kurjers, kas piedāvā par 50 mārciņam aizvest mantas no Anglijas uz Latviju. Vēlāk pārvadātājs paziņoja, ka buss ir nozagts un kopā ar to arī visas sūtītās mantas. 

Poltergeists Rīgas nama pagalmā! Veikti avārijas remotdarbi, bet neviens nezina, kas to darījis! 

Poltergeists Rīgas nama pagalmā! Veikti avārijas remotdarbi, bet neviens nezina, kas to darījis!  2

Absurda situācija izveidojusies Biķernieku ielā, kāds privātīpašuma saimnieks savā teritorijā ielaidis avārijas dienestu, lai novērstu ūdensvada plīsumu, kādēļ blakus esošā daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji palikuši bez ūdens. Avārijas situācija tika veiksmīgi novērsta, taču neviens nav uzskatījis par vajadzīgu izvest vecos materiālus un aizbērt izrakto bedri. Turklāt neviens nezina, kas remontdarbus veicis, vai Rīgā uzradusies kāda “spoku” avārijas brigāde, kas aiz sevis atstāj pamatīgu “šmuci” un pazūd bez vēsts? 

"Mūsu narkotikas" - pensionāru pāris krīt azartā un īsā laikā sakrāj 120 koalas lācīšu! 

"Mūsu narkotikas" - pensionāru pāris krīt azartā un īsā laikā sakrāj 120 koalas lācīšu!  6

“Visi gatavojas simtgadei, mēs krājam simts koalas lācīšus. Jūs zināt, ka Latvijā koalas lācīšus ir grūti nopirkt, mums tagad ir simt divdesmit. Ļoti skaisti lācīši, tikai koalas, neviena cita lācīša nav.” Citāts no zvana, kuru saņēma raidījums “Bez Tabu”, pats zvanītājs sevi iepazīstināja kā “pensionāru pāri no Rīgas”. “Bez Tabu” tiešām pārliecinājās, ka rotaļlietu veikalos nemaz tik vienkārši koalas lācīti atrast nevar, tāpēc devās interesanto kolekciju aplūkot. 

Pie Vanšu tilta uzstādīts "ķieģelis", bet garām brauc visi, arī sabiedriskais transports! 

Pie Vanšu tilta uzstādīts "ķieģelis", bet garām brauc visi, arī sabiedriskais transports!  21

“Kāda jēga no izmaiņām, ja tiek ignorēta aizlieguma zīme?” Jautājums, kuru raidījumam “Bez Tabu” uzdeva kāds autovadītājs. Viņš norādīja uz pārmaiņām satiksmes organizācijā pie Vanšu tilta uzbrauktuves Pārdaugavā. Pie vienas joslas uzstādīta 301. aizlieguma zīme jeb “ķieģelis”, taču to ignorē sabiedriskā transporta, taksometra un automašīnu vadītāji, tas redzams arī skatītāja uzņemtajā video.

"Mani bērni varēja ciest!" Īsā laika periodā "eksplodē" divas spuldzītes

"Mani bērni varēja ciest!" Īsā laika periodā "eksplodē" divas spuldzītes 2

“Esmu šokēta, runa ir par eko lāsveida spuldzēm, kuru iepakojumu lepni rotā “eko” zīme,” raidījumam “Bez Tabu” ziņoja Gunta, kura veikalā “Maxima” iegādājās piecas halogēna spuldzītes. Pēc apmēram divām nedēļām spuldzīte, kas bija ievietota bērnu istabas naktslampiņā, sprāgusi. No sākuma ģimene uzskatīja, ka vainīga lustra, taču pēc pāris mēnešiem sprāgusi arī otra spuldze, kas ieskrūvēta koridora gaismeklī. 

"Ceļu nodoklis jāmaksā, bet bīstamu situāciju nenovērš." Uz Liepājas šosejas izveidojies "paugurs"!

"Ceļu nodoklis jāmaksā, bet bīstamu situāciju nenovērš." Uz Liepājas šosejas izveidojies "paugurs"!

Kāds autovadītājs sazinājās ar raidījumu “Bez Tabu”, lai brīdinātu citus autobraucējus par bīstamu vietu, kas izveidojusies uz A9 šosejas virzienā Liepāja–Rīga. “Pie Saldus ir diezgan paliels paugurs, uz kura ir visas iespējas nolauzt sava spēkrata riteni vai kā citādi to sabojāt. Jau divus gadus tiek cītīgi labots A9 galvenais ceļš, bet šādu brīnumu nav laika un vēlmes salabot. Ceļa uzturētāji taču arī savas mašīnas lauž,” ziņo autovadītājs, kurš norāda, ka bīstamais paaugstinājums uz ceļa nav nolīdzināts vismaz trīs mēnešus.

"Apbrauc sastrēgumu un rupji lamājas!" Liepājas sabiedriskā transporta šoferi sadusmojuši vietējos

"Apbrauc sastrēgumu un rupji lamājas!" Liepājas sabiedriskā transporta šoferi sadusmojuši vietējos 64

“Gribu pajautāt, vai “Liepājas autobusu parka” darbiniekiem nav jāievēro ceļu satiksmes noteikumi?” Jautājums, kuru raidījumam “Bez Tabu” uzdeva liepājniece, kura regulāri novērojot, kā sabiedriskā transporta vadītāji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus. Uzreiz gan jāpiebilst, ka pasažieru pārvadātājs AS “Liepājas autobusu parks” jau iepriekš nonācis raidījuma “Bez Tabu” redzeslokā, un par uzņēmuma tālāko darbību jūlija beigās lēmusi arī Sabiedriskā transporta padome. 

"Zem logiem arī ģimenes dzīve." Bezpajumtnieki Saldū atraduši ērtu vietiņu daudzdzīvokļu mājas pagalmā

"Zem logiem arī ģimenes dzīve." Bezpajumtnieki Saldū atraduši ērtu vietiņu daudzdzīvokļu mājas pagalmā

Saldus pilsētas Nākotnes ielas iedzīvotājiem sirds pilna, vairs nevar noskatīties, kā mājas pagalms ar pašvaldības svētību pārtop par milzu atkritumu izgāztuvi. Autostāvlaukuma teritorijā izvietoti astoņu māju atkritumu konteineri, turklāt negodprātīgi iedzīvotāji turpat atstāj arī nevajadzīgās mēbeles, sadzīves tehniku. Blakus mājvietu sev atraduši bezpajumtnieki, kuri nekautrējas kaimiņu priekšā nokārtot savas dabiskās vajadzības. 

"Jābrauc vinnēt spēles, nevis piedalīties!" Basketboliste Gunta Baško par gaidāmo Pasaules kausa izcīņu

"Jābrauc vinnēt spēles, nevis piedalīties!" Basketboliste Gunta Baško par gaidāmo Pasaules kausa izcīņu

No rītiem darbs grupās vai individuāli svaru zālē, vakaros basketbola treniņš visai komandai, tāds ir Latvijas sieviešu basketbola izlases režīms augustā. Šobrīd sieviešu basketbola valstsvienība gatavojas savai debijai Pasaules kausa izcīņā, kas septembra beigās norisināsies Spānijai piederošajā Tenerifes salā. “Bez Tabu” devās uz Latvijas sieviešu basketbola izlases atvērto treniņu, lai noskaidrotu, ko gaidāmais turnīrs nozīmē pašām spēlētājām.