Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Azartspēļu atkarība

Nākamgad sāks darboties iespēja liegt sev spēlēt azartspēles

Nākamgad sāks darboties iespēja liegt sev spēlēt azartspēles 38

Šajā nedēļā Ministru kabinetā atbalstīts Finanšu ministrijas izveidotais pašatteikušos personu reģistra projekts. Tas nozīmē, ka no nākamā gada ikviens, kurš iekļaus sevi reģistrā, vairs netiks ielaists spēļu un kazino zālēs, kā arī azartspēļu interneta vietnēs.

Mūziķis Kaspars Pudniks 17 gadus cietis no azartspēļu atkarības. “Šķita, ka no tā vairs nevar izrauties…”

Mūziķis Kaspars Pudniks 17 gadus cietis no azartspēļu atkarības. “Šķita, ka no tā vairs nevar izrauties…” 21

Atkarība no azartspēlēm jeb ludomānija ir viena no izplatītākajām atkarību formām, un tā kļuvusi par nozīmīgu sabiedrības veselības problēmu visā pasaulē. Par to, kādas sekas atkarība raisījusi viņa privātajā dzīvē, atklātā vēstulē Latvijas sabiedrībai paudis bijušais grupas ”Riči” dalībnieks, mūziķis Kaspars Pudniks, kurš no azartspēlēm bijis atkarīgs 17 gadus.

Pret Rīgas domi tiesā vērsušies 42 azartspēļu zāļu īpašnieki

Pret Rīgas domi tiesā vērsušies 42 azartspēļu zāļu īpašnieki 2

Pārsūdzot Rīgas domes lēmumu par 42 spēļu zāļu likvidēšanu Rīgas vēsturiskā centrā un tā aizsardzības zonā, kā arī jauktas apbūves teritorijā, pret pašvaldību tiesā vērsušies visi iesaistītie spēļu zāļu komersanti, apstiprināja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.

Bīstama tendence: Latvijā pieaug azartspēļu atkarīgo skaits

Bīstama tendence: Latvijā pieaug azartspēļu atkarīgo skaits 25

Pagājušonedēļ sociālos tīklus pāršalca ziņa par kādu puisēnu, kurš vairāk nekā stundu stāvēja tumsā un salā, gaidot tēvu, kurš tajā laikā atradās spēļu zālē. Tika izsaukta policija, un bērna tēvs skaidroja, ka vēlējies tur ieiet tikai uz piecām minūtēm.